7 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Akşamüstüne kadar olan süreç bazı belirsizlikler içereceğinden hamlelerimizde bocalayabilir; içinde bulunduğumuz koşulları net değerlendiremeyebiliriz. Söylemlerimizde ve kulağımıza gelen duyumlarda karmaşaya neden olan durumlar ortaya çıkabilir; karar almakta, seçim yapmakta zorlanabilir; aldanacağımız gibi karşımızdakileri de yanıltabiliriz. Ayrıca bazı fedakarlıklar gündemde olabileceği gibi vazgeçişler de söz konusu. Hedefimiz işbirliğinde, uyum ve denge içinde ilerlemek olsa da ortaya çıkan negatif gelişmeler kısıtlanmalara; engel ve gecikmelere neden olabilir. Gerçekçi olabilir ve yapıcı davranabilirsek şartları lehimize çevirme ihtimali var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün düşündüğünden hareketli ve gergin geçebilir. Arkadaşlarından veya sosyal medyadan alabileceğin bir haberle kafan karışabilir. Ortaklı işlerden para kazanabilirsin fakat hızlı karar değişikliklerine dikkat etmelisin. Akşamüzeri kelimelerini dikkatli seçmelisin zira sözlerin yanlış anlaşılmalara ve kalp kırıklıklarına yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi konularda yakın çevrenden gelecek fırsatlara açıksın ve bu konuda değerlerine odaklanarak kazançlarını daha akılcı bir yolla takip edebilirsin. Özel hayatında geçmişe bağlı kalmamalı ve önüne bakmalısın. Eğer bir ilişkin varsa ilişkinin gidişatını sorgulayabilirsin. Gece yarısına doğru daha duygusal ve hassas tavırlar sergilemen mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kuruntuların yüzünden duygu ve düşüncelerinin birbirinden farklı olması özel ilişkinde zorlanmalara yol açabilir. Bugün karşındaki insanların sana fazla sorumluluk yüklediğini hissedebilir ve duygusal baskı hissedebilirsin. Sosyal statünü etkileyecek konuşmalar yapmayı planlıyor olsan da aceleci ve değişken tavırların fırsat kapılarını mücadele kapıları haline getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün harekete geçmek yerine olup bitene dışarıdan bir izleyici olarak bakabilirsin. Sorumlu olduğun işlerin çaresine bakabilir ve üstlerinden destek görebilirsin. Aşk hayatında gizemli kalmayı tercih ederken bu tutumunu çevrene de yansıttığından etrafındakiler bu durumdan sıkılmış olabilir. Sağlığına dikkat etmeli ve dinlenmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaş çevrenle aktif olabilir, çocuklarla vakit geçirebilirsin. Spor veya sosyal aktivitelerde bulunacağın bir gün olabilir. Öğleden sonra zamanını ailene ayırabilirsin. İletişim trafiğinin yoğun olduğu bugünde verdiğin sözlerin takibini iyi yapmalı, planlarda yaşanacak çakışmaların önüne geçmelisin. Akşam bir davete katılabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Fikir ve düşüncelerinde ön planda durabilir, ilgi odağı olabilirsin. Sevdiğin kişiyle olan sorunları çözmek adına, onu dinlemeli ve söylediklerini anlamalısın. Bu ara maddi açıdan yapmak istediklerini gerçekleştirememek seni zorlayabilir. Her zaman eleştirel olan tavrın bugün pek de hoş karşılanmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bu ara sana fayda sağlayacağını düşündüğün yurtdışı bağlantılı eğitim veya iş olanaklarına sıcak bakabilirsin. Mantığın sana her konuyu sorgulaman gerektiğini söylerken; duyguların taviz vermek için savaşıyor olabilir. İletişim konusunda hassas bir dönemde olduğunda çevrendekilerin sana ulaşması zorlaşıyor. Sevdiklerine kapılarını kapatma!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün gelmesini beklediğin maddi kaynakların garantisi olmadığını bilerek davranmalı ve tedbir almalısın. Harcamalarını kontrol altına almakta zorlanabilir, bütçe dengeni tutturamayabilirsin. Eski borçların sıkıntı yaratabilir. Akşam saatlerinde eşinle, dostunla veya sevgilinle birçok aktiviteye dahil olabilir hatta tatil planı yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ilişkilerini gözden geçirme fırsatı yakalayabilir; konuşmaların ve tavırlarınla etrafındaki insanları mutlu edebilirsin. Ailenle birlikte geçmişten sohbetler edip keyifli zamanlar geçirebilirsin. Gün içinde alınganlıktan uzak durursan tam da istediğin gibi bir gün geçirebilirsin. Akşam zevk aldığın şeyler için harcama yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde sevdiğin kişiye zaman ayırman sana çok iyi gelecektir. Bugünün en yoğun çalışanı olarak emeklerinin karşılığını alamadığını düşünüp pes edebilirsin. Fakat aile fertlerinin yardımıyla sonuca ulaşabilirsin. Spor yapmak sana ve ruhuna iyi gelebilir. Bu dönem sağlığın için endişe duysan da sana önerilen bir tedaviyi reddedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün farklı ve ilginç düşüncelerin arkadaşlarının fikirleriyle uyuşmayabilir. Sevdiğin kişiye kendi kararlarını kabul ettirmeye çalışmamalı, ortak bir yol bulmak için çaba harcamalısın. Hareketli ve enerjik bir gün olabilir ayrıca eğitimlerle de ilgilenebilirsin. Bazen olaylara seyirci koltuğundan bakmak senin lehine olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; mantığın ve duyguların çelişki içinde olduğundan bu ara kendini ve ruhunu temizleme fikrini benimseyebilir ve hayata bakış açını yenileyebilirsin. Bugün ailenle yaptığın planların sarkmasından dolayı moralin bozulabilir ve keyfin kaçabilir. İlişkinde ise sevdiğin kişiyle aranızdaki yoğunluk artabilir. Partnerine ve hobilerine zaman ayırmak için iyi bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.