7 Mart Burç Yorumları

Düşüncelerimizi rahat bir şekilde ifade edebileceğimiz, ne hissettiğimizi anlatmak için istekli olacağımız bir gün. Hayal gücümüz yaratıcı kapasitenizi arttıracak. Duygularımız oldukça yoğun olabilir, mantıklı kararlar vermek yerine duygularımızı takip edebiliriz. İlişkilerde gerilimler yaşanabilir, uyumlu hareket etmekte ve iş birliği kurmakta zorlanabiliriz. Gece saatleri duygusal iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bilinçaltı pişmanlıkların, aklını kurcalayan konular veya boş hayaller seni gerçeklerden uzaklaştırabilir. Arka planda seni hareketsiz kılan koşullar nedeniyle istediğin gibi hareket edemeyebilirsin. Ev, aile ve yerleşimle ilgili duygusallaştıran ve hassaslaştıran gelişmeler seni yorabilir. Fedakarlıklar yapman söz konusu.Sevgili Boğa; bağlı olduğun gruplar içinde veya arkadaşlıklarında aranızda geçen diyaloglara dikkat etmelisin. Yanlış anlamalara açık bir atmosferin varlığı, ilişkilerine zarar verebilir. Diğer bir yandan duygularının yoğunluğu da çevrendekilere karşı oldukça fedakâr ve empati kurarak davranmanı gerektirebilir.

Sevgili İkizler; finansal işlerine daha fazla yönelmen gereken bir gün seni beklemekte. İdeallerini iş ve sosyal ortamlarda dile getirebilir; kaynak arayışına girebilirsin. Ayrıca çevrendekilerle içinde bulunduğun koşullardan hissettiğin memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini paylaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay seni istek ve ideallerinin peşinden gitmeye motive etmekte. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuk işlerinde bir hayalini gerçekleştirmek için çaba içinde olabilirsin. İlerleyeceğin yönün zaman zaman belirsizleşmesi seni yavaşlatabilir. Ancak yine de gayretlerin sayesinde aşamayacağın engeller yok.

Sevgili Aslan; ortaklı gelirler, vergi, prim, kira gibi finansal konulardandolayı belirsizlik ve öngöremediğin koşullar içinde olabilirsin. Buyüzden arka planda kalabilir; koşullarını oluşturmak ve işlerini yola koymakiçin düşünebilirsin. Duygularını herkesten gizleyebilir; kendi dünyanaçekilebilirsin.

Sevgili Başak; bugün karşındaki kişiler duygularına hitap ederek seni fedakarlığa sürükleyebilir. Ayrıca finansal olarak dengelerini kurmakta zorlanabilirsin. İdeallerin, ailen ve arkadaşların için maddi kaynaklarını da seferber etmek zorunda kalacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Yanılgılara düşebilirsin.

Sevgili Terazi; belirsizlikler ve aklını kurcalayan koşullar bir yandan seni yavaşlatırken diğer bir yandan hızlı hareket etmeye zorlayabilir. Odaklanabilir ve konsantrasyonunu sağlamaya çalışabilirsen bu dağınık ruh halinden kurtulabilirsin. Hissettiğin yorgunluğu dinlenerek atabilirsin.

Sevgili Akrep; yaratıcılığının oldukça yüksek olduğu bir gün. İdeallerin, yurt dışı ve eğitimle olan işler veya bir yolculukla ilgili program seni gün boyunca meşgul edebilir. Yapacağın ön hazırlıkların niteliği önümüzdeki günlerde iş ve sosyal yaşamdaki başarını etkileyecektir. İş birliklerini doğru yönetmeye bak.

Sevgili Yay; parasal işlerin, maddi manevi güvenliğine dair konuların öne çıkacağı gelişmeler var. Paylaşımlarında zaman zaman sorun yaşama ihtimalin yüksek görünüyor. İç dünyanda seni hayale sürükleyen veya kararsız bırakan duygularınla baş etmen gerekebilir. Ayrıca ailenden biri için fedakârlık yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişkilerine daha fazla empatiyle yaklaşman gerektiğini işaret ediyor. Birlikte olduğun kişi veya yeni kuracağın bir iş birliği ailenle aranda maddi manevi sorun çıkarabilir. Kararlarında bulanıklık yaratan bu koşulları akışta kalarak aşmak yerinde bir tercih olabilir.

Sevgili Kova; bugünlerde sağlığına, iş ve gündelik rutinlerini ilgilendiren alanlara vurgu yapan gelişmeler içindesin. Rahatsızlık hissettiğin konularda yaşadıklarına kendini telkin ederek ve bakış açını değiştirerek çözüm yaratmayı deneyebilirsin. Finansal alanda yapacağın girişimler bir hayalinin gerçekleşmesine olanak sağlayabilir.

Sevgili Balık; günün enerjileri eşliğinde yaratıcılığını verimli kullanabilirsin. Gerek aşk hayatın gerekse de artistik çalışmaların olduğu konulara yönelebilirsin. Şefkatini ve duyarlılığını bu alanlara yöneltebilir; karşılıksız hizmet verebilirsin. Ancak finansal alanda alacağın kararlarında dikkatli olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.