7 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay bugün de Aslan burcundaki yolculuğuna devam etmekte…Kendimizi ifade etmek, cesaretle ve kendinden emin olarak ortaya koymak hatta isteklerimiz için diretmek ön planda…Ancak Ay’ın gün içinde herhangi bir başka bir gezegen ile kurmayacak oluşu enerjinin nasıl akacağıyla alakalı bizleri atıl kılabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünü mutlu ve neşeli geçirebilir, sana keyif veren hobilerinle ilgilenebilir, çocuklarla beraber olabilir, sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Hatta şans oyunlarına merak sarabilir, biraz heyecan duymak isteyebilir ve ani gelişen olaylarla birlikte cesaretini toplayarak harekete geçebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün olayların gelişimi kendini daha güçlü ve güvende hissetmeni sağlayabilir. Beklenmedik kadersel gelişmeler karşına fırsatlar çıkmasını sağlayabilir ve risk almak isteyebilirsin. Fakat acele karar almadan seçenekleri değerlendirmekte fayda var. Biraz tembellik yapmak ve hayatın keyfine bakmak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün karşına çıkan fırsatlar seni heveslendirebilir; harekete geçmek isteyebilirsin. Kısa yolculuklara çıkabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak bir eğitimin araştırmasını yapabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplarla ve arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamına dair kararlar alarak, uygulamaya koyabilir, duygusal olarak kendini daha güçlü hissedebilirsin. Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabileceğin bir gündesin. Yeteneklerini kullanabileceğin gelişmeler yaşanabilir ve cesaretini açığa çıkarabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kendini daha rahat ifade edebilir, ilişkilerini ve yaşamını kontrol edebilirsin. Kendini cesaretle ortaya koyabilir, karşına çıkan fırsatları kullanarak önemli adımlar atabilirsin ancak Merkür’ ün karşıt burcunda geri harekette olduğunu unutmamalı, kendini garantiye almadan imza atmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günü tamamen kendine ayırabilirsin. Canın evden çıkmamak, hiçbir şeyle ilgilenmemek isteyebilir. Keyif alacağın ve seni neşelendirecek konularla ilgilenerek, iç dünyanda mutlu olabileceğin bir gündesin. Yalnız başına alışverişe çıkmak veya sinemaya gitmek iyi gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günü keyif alabileceğin sosyal ortamlar içinde geçirebilirsin. Geleceğe dair hedeflerine odaklanabilir, sevdiklerinden alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin. Cesaret ve öz güvenle gruplar içinde liderlik rolünü benimseyebilir, arkadaşlarınla ilişkilerin de ön plana çıkabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günü toplum içinde yoğun bir tempoyla geçirebilir, kariyerini ilgilendiren kararlar alabilirsin. İş ve sosyal hayatında ön plana çıkıp, toplum içinde kendini ifade edebileceğin bir gündesin. Öz güvenin yüksek olduğundan, cesaretle risk alabileceğin girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün görüş ve düşüncelerini cesaretle savunabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda özgün fikirlerinle ön plana çıkabilir, sosyal medyada oldukça aktif olabilirsin. Duygularını rahat ifade edemesen de sorunlara çözümler getirebilirsin. Uzun yolculuklar, yüksek eğitim ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerinde kendini şanslı hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilere odaklanmak istediğin bu dönemde para konuları senin için yorucu olabilir ancak yakın çevrenin içinde bulunduğu krizleri çözebilmek için finansal konularla ilgili yönetimi ele alabilir, riskli girişimlerde bulunabilirsin. Yatırımlarla ilgili karşına çıkan fırsatları borçlanarak kullanmak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün keyfini yerine getirecek ve heyecanlanmanı sağlayacak teklifler alabilirsin. Farklı ve sıra dışı fikirlerinle yakın ilişki de olduğun kişilerin bakış açısını değiştirebilirsin. Katıldığın toplantılarda kendini özgüvenle ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş hayatında ya da yakınlarınla bir aradayken fırsatlarla karşılaşabilirsin. Yoğun bir tempo içinde olabilir, beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde lider rolünü üstlenebilirsin. Cesaretle aldığın riskler seni uzun vadede yorabilir ve sıkıntıya sokabilir, acele etmeden hareket etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir