7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün gerçekleşen yeniayın ardından Ay; hâlâ Balık burcundaki yolculuğunu sürdürüyor. Gün içinde değişen duygu yoğunlukları yaşayabiliriz. Sabah saatlerinde kararlı ve planlı olmak istesekte; sonrasında iyimserlik, hayaller ve büyük beklentiler devreye girebilir. Henüz netleşmemiş konularda heyecanla harekete geçebilir, sonrada aslında eksik bilgiye sahip olduğumuzu anlayarak tekrar konuyla ilgili veri toplamaya başlayabiliriz. Tekrar tekrar aynı işi yapıp farklı sonuç beklemek gibi bir yanılgıya düşebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünü sakin ve hareketsiz geçirebilirsin. Düşüncelerini toplaman, içinde bulunduğun durumu değerlendirmen ve duygularına kulak vermen için uygun bir zaman. Gizli düşmanlarının farkına vararak çözüm yolları arayabilir, hiçbir şey yapmadan, akışa teslim olarak bir sonraki dönem için güç toplayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eski arkadaşlarınla veya içinde bulunduğun sosyal gruplarla duygusal paylaşımlarda bulunabilir, yardım derneklerinde görev alabilir, insanların ihtiyaçlarına kulak verebilirsin. Yeni bir şeyler üretip, başlangıçlar yapmak yerine bugüne kadar gösterdiğin çabayı değerlendirmeyi tercih edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatında duygusal konuşmalarla ön plana çıkabilir, toplumun ihtiyaçlarını algılayarak projeler üretebilirsin. Çevrenle iletişiminde sezgisel ve duyarlı bir dil kullanabilirsin. Paylaşımların ve yardımlaşmanın ön planda olduğu bugün hırslarının yerini sevecenlik ve affedicilik alabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün inanç ve görüşlerin önem kazanabilir, düşüncelerini paylaşırken başka fikirlere karşı da saygılı ve duyarlı olabilir, kendini ifade ederken duygularını da işin içine katabilirsin. Yurtdışı, yüksek eğitim, yolculuklar ve medyayla ilgili konularda girişimlerini gözden geçirerek eksikliklerini tamamlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; başkalarının duygularına ve sorunlarına eğilerek, insanlara yardımcı olma çabası içine girebilirsin. Yaşadığın krizleri sezgilerine güvenerek çözme yoluna gitmen için uygun bir gündesin. Finansal konularda daha duyarlı davranabilir, ortak kaynakların paylaşımında fedakârlık yapmayı tercih edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın ilişki içinde olduğun kişilerin duygusal ihtiyaçları senin için önem kazanabilir. Onların sezgilerine güvenebilir, kendini karşındakinin yerine koyarak düşünmeyi başarabilirsin. Bugün daha önceki girişimlerini gözden geçirip eksikleri gidermek, olayları kontrol ve idare etmek yerine akışa teslim olmak daha doğru olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; beraber çalıştığın kişilerle daha duygusal bağlar kurabilir, onların isteklerine kulak verebilirsin. Yaptığın işlerin ve ürettiğin projelerin sanatsal ve yaratıcı boyutu ön plana çıkabilir. Fakat yeni girişimlere başlamak yerine üstünde çalıştığın işleri tamamlamak için çaba sarf etmek senin için daha yararlı olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevdiklerin için fedakârlık yapmaya kendini hazır hissedebilir, onlar ifade etmese dahi duygularını sezerek harekete geçebilirsin. Duygu ve düşüncelerini paylaşmak ve başkaları tarafından anlaşılmak senin için önemli olabilir. Bugün zamanını sanatsal faaliyetlere katılarak ve dinlenerek geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aile içi ilişkilerde her zamankinden daha duyarlı ve sevecen olabilirsin. Onlar için fedakârlık yapmak ya da duygularını paylaşabilmek seni rahatlatabilir. Evinde zaman geçirebilmek ve bir sonraki adımını düşünmek isteyebilirsin. Bugün var olan konuların değerlendirilmesi olumlu olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini ifade ederken son derece yaratıcı ve duyarlı bir iletişim tarzını benimseyebilirsin. Yakın çevrenin ihtiyaçlarına kulak vererek onların isteklerini yerine getirebilir ya da sezgilerini kullanarak sorunlarına çözüm getirebilirsin. Kısa yolculuklarını ya da alacağın eğitimleri ertelemen gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaratıcı ve sanatsal yeteneklerini kullanarak kazanç sağlayacak projeler üretebilirsin. Bugün sezgilerinin çok güçlü olması gelir getirecek kaynakları da doğru belirlemene yardımcı olabilir. Alacaklarını tahsil etmek, sürüncemede kalan işlerini tamamlamak için uygun bir zamandasın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hem özel hem de sosyal çevrenle ilişkilerinde kendini sevecen bir dille ifade edebilir, yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışabilirsin. Kendinin ve karşındakilerin ihtiyaçlarına duyarlı davranman duygusal bağlarını kuvvetlendirebilir. Bugünü kendine ayırman ve kişisel bakımınla ilgilenmen de fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.