7 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne iyimser bir ruh hali ile başlayabiliriz. Sabah saatlerinde bağladığımız işleri rahat bir şekilde ilerletebiliriz. Bir süredir tahsil edemediğimiz alacaklarımızı tahsil edebiliriz. Finansal konularda biraz risk alma eğiliminde olacağız. Bu nedenle harcamalarımıza dikkat etmemizde ve aşırıya kaçmamamızda yarar var. Okült konulara ilgili olacağımız bir gün, doğaüstü konular üzerine araştırma yapmak ve mistik deneyimler yaşamak isteyebiliriz. Önümüzdeki günlerde ikili ilişkilerde daha rekabetçi olabilir, gereksiz kıskançlıklar yapabiliriz. Yeni ilişkiler kurmamız, yeni insanlarla tanışmamız olası ama bu ilişkileri sürdürmekte zorlanabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün finansal konular, borç, alacak, vergi gibi ödemelerle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Derin ve tutku dolu hislerle yaklaştığın ilişkilerde yaşanan krizlere çözüm bulabilirsin, komisyon, faiz gibi gelirlerinde artış olabilir. Önümüzde ki günlerde ilişkilerin kontrolünü ele alabilir, daha hareketli bir döneme girebilirsin.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda hareket eden Ay; ilişkilerinde yeni gelişmelerin yaşanacağını gösteriyor. Koşulları karşı taraf belirlese bile olaylar senin lehine sonuçlanabilir. Fakat kıskançlıklarla baş etmekte zorlanabilirsin. Evlilik, ortaklık ya da işbirliklerinde fırsatlar yakalayabilir, sana sunulan tekliflerden cesaret alabilirsin.

Sevgili İkizler; çalışma hayatında veya günlük uğraşlarında sorunsuz ilerleyebilir, iş ve sosyal yaşamında hayal gücünü de kullanarak başarılı olabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde yaşanacak gelişmeler parasal ve duygusal işbirliklerine yol açabilir. Sosyal yaşamının çok hareketleneceği bir dönemdesin.

Sevgili Yengeç; bugün, çocuklara, sevdiğin kişiyle ilişkine ve yaratıcılık gerektiren hobilere odaklanabilirsin. Duygusal olarak çok yoğun ve tutkulu olman aşırı kıskançlık sergilemene neden olabilir, dikkatli olmalısın. İş hayatında seni heyecanlandıracak gelişmeler yaşayabileceğin bir süreçtesin.

Sevgili Aslan; ev, aile ve kariyer hayatın üzerinde etkili olacak işbirliklerine girebilir, fakat girişimlerini gizli saklı tutmayı tercih edebilirsin. Önümüzdeki birkaç gün gayrimenkul alım satımıyla uğraşabileceğin gibi tadilat işlerine de girişebilirsin. Bu dönemde sosyal medyadan yeni ilişkiler kurabilirsin.

Sevgili Başak; üstünde çalıştığın eğitim, seminer ve anlaşmalarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, sana fırsatlar getirecek yolculuklara çıkabilir, yazılı ve sözel projelere girişebilirsin. Kardeş ve yakın çevrenle daha fazla iletişim içinde olabilir, kendini ifade etme fırsatı bulabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde fazla borçlanmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; bugün finansal alanda fırsatlarla karşılaşabilir, gelir kaynaklarını tekrar gözden geçirerek bütçeni değerlendirebilirsin. Anlaşma ve iş birlikleri aracılığıyla geleceğini güvence altına almak isteyebilirsin. Yönetici gezegeninin Venüs’ün karşıt burcunda harekete başlamasıyla ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriyorsun.

Sevgili Akrep; bugün, kendini rahat ifade edebilir ve isteklerine odaklanabilirsin. İlişkilerde ikna edici ve kararlı olabilir, istek ve beklentilerini gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsin. İşbirlikleri kurarak ve sezgilerine güvenerek girişimlerde bulunabilirsin. Çalışma ortamında yeni ilişkiler başlayabilir.

Sevgili Yay; bugün ruhunun derinliklerine inebilir; bilinçaltındaki olaylarla ve korkularınla yüzleşebilirsin. Sevdiklerin ve ailen için fedakârlıklar yapmanı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin. Her ne kadar gelişmeleri kontrol altına alamasan da sezgilerini dinlemek sana doğru adımlar attırabilir.

Sevgili Oğlak; geleceğe dair hedeflerine doğru tutkuyla ilerleyebilir, yer aldığın gruplar içinde lider pozisyonunda hareket edebilirsin. Arkadaşlık ilişkilerinde kıskançlıklar yaşanabileceği gibi yeni romantik beraberlikler de doğabilir. Kariyerinden elde ettiğin geliri artırabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin. Önümüzde ki günlerde aile ilişkilerin güçlenebilir.

Sevgili Kova; kariyer konularında ve sosyal hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir, yeni kararlar alınabilir. Başarılı bir toplantı ya da sunum gerçekleştirebilir, herkesin takdirini toplayabilirsin. Sana destek veren kişilerle girişeceğin ortaklıklar karşına fırsatlar çıkmasını sağlayacaktır.

Sevgili Balık; bugün; yurtdışı, yabancı kültürlerle ilişkiler, uzun yolculuklar ve akademik eğitimle ilgili konularda fırsatlarla karşılaşabilirsin. Görüş ve inançlarını rahatça ifade edebilir, ufkunu açacak kişilerle tanışabilirsin. Hayatına ve umutlarına yön verecek gruplar içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.