7 Kasım Burç Yorumları

Güne zorlayıcı etkiler altında başlayacağız, içimiz sıkılabilir, kendimizi mutsuz hissedebiliriz. Sonrasında enerjimiz ve ritmimiz biraz değişecek, daha canlı ve iyimser olacağız. Bugün bir süredir askıda kalmış girişimlerimiz, ilişki ve iş birliklerimiz bir şekilde yenilenebilir ve hareketlenebilir. Öğleden sonra duygularımız çok daha yoğunlaşacak, isteklerimizin peşinden tutkuyla ilerleyeceğiz. hem maddi hem manevi paylaşımlarımızda daha tutkulu ve hırslı olmamız mümkün. Sevdiklerimizi fazlasıyla sahiplenebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün burç değiştiren Venüs, kazançların ve harcamalarınla ilgili yeni gelişmelere işaret ediyor. Parasal işlere daha fazla odaklanabilir ve bu konuda çok daha tutkulu hareket edebilirsin. Gün içinde evin ve ailenle ilgili konular da seni fazlasıyla meşgul edebilir. Ruhunun derinliklerine inerek gerçek duygularınla yüzleşebilirsin.

Sevgili Boğa; burç değiştiren Venüs, ikili ilişkilerinde ve iş birliklerinde daha tutkulu olacağın bir süreci başlatıyor. Maddi konularda çevrendeki insanlar aracılığıyla gelen fırsatlara açıksın. Ayrıca ilişkilerinde daha fazla duygusal tatmin yaşayabilirsin. Gün içinde yakın çevrenle ve kardeşlerinle aranda duygusal anlar yaşanabilir. Onlara daha çok empati gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sağlığına daha çok özen gösterebilir, şikayetlerini daha ciddiye alabilirsin. Eğer çalışıyorsan iş yerinden biriyle aranda duygusal yakınlaşma olabilir. Gün içinde kendini maddi anlamda güvende hissetmek için bütçeni gözden geçirebilir, harcamalarını düzenleyebilirsin.

Sevgili Yengeç; burç değiştiren Venüs tutkularını güçlendirebilir, seni daha duygusallaştırabilir, ayrıca yaratıcı yönünü ortaya çıkarmana yardım edebilir. Bugünse burcunda ilerleyen Ay, duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade etmeni ve isteklerinin peşinden gitmeni sağlayabilir.

Sevgili Aslan; bugün burç değiştiren Venüs, yatırımların ve gayrimenkullerinle ilgili gelişmelere işaret ediyor, bu konularda değişiklik yapmaya açıksın. Yaşadığın yeri değiştirebilir veya ailenle yakınlaşabilirsin. Gün içinde duygularınla ve bilinçaltınla yüzleşmeni gerektirecek gelişmeler de yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; parasal konularla ilgili bir anlaşma yapabilir, yeteneklerini geliştireceğin bir eğitime başlayabilir veya bir yolculuk kararı alabilirsin. Aynı zamanda burç değiştiren Venüs, yakınlarınla ilişkilerinde derin bağlar kurmana imkan sağlayabilir. Gün içinde hedeflerine odaklanman daha kolay olacak.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Venüs kazançlarına hareketlilik getirecektir. Ortaklı işlerden, komisyon veya faizden gelir temin etmen de mümkün. Ancak harcamalarında tutkularına yenilmemeye bakmalısın. Ailen, işin veya sosyal yaşantınla ilgili gelişmeler güne vurgu yapabilir. Öne çıkmana yardım edecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; burcuna ilerlemeye başlayan Venüs, ilişkilerin ve kazançlarınla ilgili güzel gelişmelere işaret ediyor. Ayrıca dış görünüşünde bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, güzelliğinle dikkat çekebilirsin. Kendini geliştireceğin fırsatlarla karşılaşabilir, yeteneklerini daha rahat sergileyebilirsin. Yeni bir beraberliğe adım atman da mümkün. Ancak fazla hassas ve duygusal olacağın bir dönemden geçmekte olduğu hatırlamalı, daha mantıklı olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkilerini ve finansal durumunu olarak olumsuz etkileyebilir. Aşkta tutkulu olmana rağmen duygularını belli etmekten kaçınabilir hatta derinlere gömebilirsin. Gün içindeyse mali konularda endişelenmene neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Venüs arkadaşlar ilişkilerini olumlu bir şekilde etkileyebilir. Ayrıca hedeflerini gözden geçirmene neden olacak gelişmeler olabilir, kendine yeni hedefler belirleyebilirsin. Arkadaş grubundan biriyle duygusal bir ilişkiye başlayabilirsin. Ayrıca ideallerini gerçekleştirmek adına girişimlerde bulunabilir, bu konuda destek bulabilirsin.

Sevgili Kova; bugün burç değiştiren Venüs, iş yerinde ön plana çıkmana ve ailenin ilgisini üzerine toplamana yardım edebilir. Herkesten gizlenen veya gizlendiğini düşündüğü bir konu ortaya çıkabilir. Mevcut iş birliklerinle ilgili bir dönüşüm sürecine girebilirsin. Sağlığınla ilgili bir şikayetine çözüm bulmak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Balık; gelecekle ilgili hedeflerini gerçekleştirmek için ince eleyip sık dokuman, araştırma yapman hatta bir strateji geliştirmen gerekebilir. Burç değiştiren Venüs sana bu konuda destek olacağa benziyor. Gün içindeyse duygularının yoğunluğundan dolayı daha hassas ve kırılgan olman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.