7 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygu ve düşüncelerimizi rahat ifade edebilecek; anlayışlı olacak; sevdiklerimize duygusal manada yakınlaşacağız. Sahiplenme duygumuz da artacağından bağlarımız da güçlenecektir. İş, kariyer ve yükümlülükler adına sorumluluklarımızı isteyerek ve gönülden alabiliriz. Hedef ve idealler adına adımlar atabilir; güçlü ve yetkin kişilerden destekler bulabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün olaylar senin kontrolünde olmasa da yaşanacak gelişmeler seni rahatlatacak ve lehine gelişecek bir seyir izleyebilir. İç sesini dinlemek, kendinle baş başa kalmak ve ihtiyacı olanlara yardım etmek isteyebilirsin. Seni krize sokan finansal sıkıntılar için gizli destekler alman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal ortamında mutlu olacağın ve sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunabileceğin bir gün seni beklemekte. Geleceğe dair hedeflerine varmak için yakın ilişkide olduğun eşinin, ortağının ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin desteğini alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş hayatında yoğun bir tempo seni bekliyor. Birçok görüşme yapabilir, yaptığın başvuruların geri dönüşlerini alabilir ya da toplum önünde başarılı sunumlar yapabilirsin. Sezgilerini kullanarak çalışmalar yapabilir, iş arkadaşlarının desteğiyle bir üst pozisyon için talip olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendini rahat ifade edeceğin, sosyal medya ilişkilerinde hareketlilik yaşayabileceğin bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinin yardımıyla girişimlerinde başarılı olabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla, duygu, düşünce ve inançlarını paylaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün çok duygusal davranışlar sergileyebilir, sık sık geçmişi düşünerek hayallere dalabilirsin. Gayrimenkul alım satımında olumlu sonuçlar alarak, yeni girişimler için fırsatlar yakalayabilirsin. Aile ilişkilerinde maddi manevi derin paylaşımlarda bulunarak gerektiğinde fedakârlık yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşındakilerin duyarlı olduğu konularda anlayış gösterebilir, onların istek ve beklentilerini sezgisel olarak anlayabilirsin. Bugün attığın adımların kolaylıkla ilerlemesi ve alacağın haberler seni mutlu edebilir. Zihnen odaklanarak uzun süredir üstünde çalıştığın anlaşma ve görüşmeleri yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ekonomik konularla ilgili endişelerini giderecek gelişmeler yaşanabilir, çalışmalarının karşılığını aldığından kendini iyi hissedebilirsin. Yaratıcılık ve ilham gerektiren konularda yeteneklerin devreye girerek başarılı çalışmalar yapmana olanak sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; keyifli ve yaşamdan keyif alabileceğin bir gün seni beklemekte. Yaşamınla ilgili konularda adım atarken sevdiklerinin sana destek verdiğini görmekten mutluluk duyabilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerin gerçekleşebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün başlangıçlarda bulunmak ya da bazı konuları sonlandırmak senin için çok kolay olabilir. Girişimlerin hemen görünür olmayabilir ancak sonuçlarını zaman içinde alabilirsin. Ailenle derin paylaşımlarda bulunabilir, bazı sırların açığa çıkmasıyla daha rahat karar alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sözlerinle hedefi tam on ikiden vurabilir, ne demek istediğini anlatabildiğin gibi ikna edici de olabilirsin. Sana verilen bilgilerin altında farklı bir niyet arayabilir, senden bilgi saklandığını hemen anlayabilirsin. Arkadaşların sırlarını seninle paylaşabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; üstlerinin seni desteklemesi ve onaylaması daha kolay ilerlemeni sağlayabilir ve terfi ya da zam beklentin olabilir. Bugün iş ve sosyal hayatında destekleniyor olman kazançlarına da olumlu yansıyacak. Harcama yaparken lehine gelişmeler olabilir, nokta atışı alışverişler yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hem sezgilerin hem de kavrayış kapasiten oldukça yüksek olabilir. Aynı görüşü paylaştığın güçlü kişilerin desteğiyle hem ilişkilerde hem de yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin. Kendini sanatsal ve yaratıcı bir dille ifade edebilir, sosyal medyada aktif olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir