7 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça sert şartlar altında hareket edebiliriz. İçimizdeki harekete geçme isteğine karşın enerjiler pek elverişli değil. Gerek zihinsel gerekse de duygu dünyamızı etkileyecek konular gündeme gelebilir. Doğru stratejilerle ilerlemeye çalışarak, ilgilendiğimiz konuyla alakalı derin ve kapsamlı araştırmalar yapmayı denemeliyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Uranüs’ün tekrar burcuna geçmesi, Ay düğümlerinin burç değiştirmesi ve bugün gerçekleşecek yeniayla birlikte başkalarının kaynaklarından faydalanabilmen mümkün olabilir. Kredi, vergi sigorta gibi konularda girişimlerde bulunabilirsin. Daha önce attığın adımlarda hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; senin için önemli olan ilişki ve iş birliklerinde yeni bir dönem başlatmak isteyebilirsin ama olaylar senin beklediğin gibi gelişmeyebilir. Evlilik ya da ortaklık ilişkilerinde yaşanacak gelişmeler hayallerindeki gibi olmasa da hedeflerine varmana yardımcı olabilir. Düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yeniayla birlikte çalışma ortamında ve günlük rutinlerinde bir hareketlilik yaşanabilir, beraber çalıştığın kişiler değişebilir ya da yeni bir iş arkadaşıyla ortak bir proje yürütmeye başlayabilirsin. Girişimlerin kariyerinde de olumlu sonuçlara yol açabilir. Senin ya da ailenin sağlığının gündeme gelebileceği bir dönemdesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler duygularının harekete geçmesine neden olabilir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarla ilgili düşüncelerini tekrar gözden geçirebilirsin. Fakat adımlarını atarken dikkatli olmalı, fazla hayalci davranmaktan kaçınmalı, büyük beklentiler içine girmeden gerçekçi davranmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bir süredir üzerinde çaba sarf ettiğin, gayrimenkul, yerleşim ya da kariyere dair konular bugün gerçekleşen yeniayla birlikte sonuca ulaşabilir. Fakat yeni girişimlerin için ihtiyacın olan bütçede hayalci davranmış olabilirsin. Yine de uzmanlığını kullanarak doğru adımları atabilir, yatırımlarını sağlam temeller üzerine inşa edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gerçekleşen yeniayla birlikte zihinsel ve eğitimle ilgili konularda odaklanman artabilir. Yakın çevrenle ilgili konular hakkında bakış açını yenileyebilir, var olan sorunları bitirmeye yönelik harekete geçebilirsin. Yapacağın yolculuklar yeni fırsatları karşına getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendi gelirlerini kontrol ve muhafaza etmekle ilgili girişimlerde bulunman gerekebilir. Fakat kontrolünde olmayan gelişmeler sahip olduğun maddi manevi değerleri tekrar gözden geçirmeni gerektirebilir. Yeteneklerine güvenerek attığın adımların sonuçları seni tatmin edebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcunda gerçekleşen yeniay ile hem hayatını hem de ilişkilerini tekrar gözden geçirerek, karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. Yaşamına dair konularda attığın adımlarla sevdiklerinin tam desteğini alabilir, hayal gücünü de kullanarak seni başarıya taşıyacak girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yaşanan yeniay, kadersel olayları ve kontrol edemediğin gelişmeleri karşına çıkarabilir. Kafanı kurcalayan ve seni endişelendiren sorunları tekrar gözden geçirmeli ve çözüme ulaşmak için acele etmemelisin. Gizli düşmanlıkların açığa çıkmasıyla birlikte sorunların farkına varman daha kolay olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geleceğe dair ideallerini gerçekleştirebilmek için adımlar atabileceğin ortamlara girebilirsin. Yeniayla birlikte hedeflerini gözden geçirerek görüşlerini ifade edebilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarınla ilişkilerinde yeni bir dönem başlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün hedef ve beklentilerinle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, gelişen olaylar karşısında harekete geçmek isteyebilirsin. Toplum içindeki konumunu ve kariyerini sağlamlaştıracak gelişmeler yaşanabilir. Fakat attığın adımların sonuca ulaşması için konulara daha derinden bakabilmelisin.

Balık  Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; düşünce yapında ve hayat görüşünde yenilenmeye ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin fikirlerinden faydalansan bile konulara daha detaylı bakabilmen ve kendi inançların doğrultusunda hareket etmen gerekebilir. Yüksek eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.