7 Haziran Burç Yorumları

Yarım kalan işlerimizi tamamlamak ve eksiklerimizi gidermek için oldukça uygun bir gündeyiz. Yeni bir işe başlamak, yeni kararlar almak yerine elimizdeki işlere odaklanmamızda yarar var. Birkaç gündür üzerinde çalıştığımız, emek verdiğimiz işlerin sonucunu alabiliriz. Araştırmalarımızı derinleştirmek, devam eden işleri geliştirmek ve iyileştirmek mümkün olabilir. Zihinsel ve fiziksel olarak güçlü olacağız. Olaylara bakış açımız sorgulayıcı olabilir ve yargıya varmakta hızlı davranabiliriz. Ancak kıskançlıklara ve hırsa kapılma riski olabilir, duygularımızı kontrol etmemiz iyi olur. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte kendini rahatlıkla ifade edebilir, yazılı ve sözel iletişiminde daha başarılı olabilirsin. Bugün finansal konularla ilgili risk içeren adımlar atman gerekebilir, başkalarının para kaynaklarını merak edebilirsin. İlişkilerde derinleşme ihtiyacı hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; ekonomik konularla ilgili gelişmelerin yaşanacağı, ticari faaliyetlerin ve anlaşmaların artacağı bir dönemdesin. Gün boyunca biraz kıskançlık biraz da huzursuzluk hissedebilir, karşındakilerden şüphe duyabilirsin. Gelen teklifleri değerlendirmeli hemen reddetmemelisin.

Sevgili İkizler; yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle hem ilişkilerde hem de yaşamını ilgilendiren konularda seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. İstek ve beklentilerini ifade edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerin alttan ve derinden gelen talepleri seni huzursuz edebilir.

Sevgili Yengeç; bugün sevdiklerinle ilişkilerinde söze dökülmeyen bir çatışma olabilir, fazlasıyla sahiplenmenin getirdiği huzursuzluğu yaşayabilirsin.  Önümüzdeki günlerde gizli anlaşmalar ve kulisler hayatında önemli bir yer tutabilir. Dedikodulardan önce senin haberin olabilir.

Sevgili Aslan; içinde bulunduğun sosyal ve arkadaş grupları içinde iletişimin arttığı, geleceğe dair hedef ve ideallerini paylaşarak kendine programlar oluşturacağın bir dönemdesin. Fakat gün içinde kafanda birçok düşünce dönüp dolaşacak, seni huzursuz eden sorunları çözmeye çalışacaksın.

Sevgili Başak; bugün zihinsel olarak çok verimli geçebilir, bazı konuların derinine inerek değerlendirmeler yapabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte kariyerinde başarı getirecek olumlu gelişmeler yaşanabilir. Toplum içinde uyumlu ve akılcı konuşmalarla saygınlığını artırabilirsin.

Sevgili Terazi; ekonomik konularla ilgili girişimlerin ve hareketlenmelerin yaşandığı birkaç günün ardından bugün durum değerlendirmesi yapabilir, bütçeni toparlayabilirsin. Önümüzdeki günlerde yurt dışı, mahkemeler, eğitimler ve medya konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Akrep; Ay neredeyse tüm gün boşlukta olduğundan önemli kararlar ve girişimler için uygun değil. Fakat içinde bulunduğun krizlerin çözümü açısından son derece verimli olabilir. Finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, kredi, vergi, sigorta, miras ve nafaka gibi konularda imza aşamasına gelinebilir.

Sevgili Yay; Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde yaşamına fikir alabileceğin genç insanlar girebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle iletişimin artabilir. Fakat bugün daha içine kapanık olabilir, harekete geçmektense gözlemci olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Oğlak; hedeflerine odaklanarak çalışmalarını sürdürebilir sonrasında da arkadaşlarına zaman ayırabilirsin. Kendini güçlü ve kararlı hissedeceğin bir gündesin. Önümüzdeki günlerde beraber çalıştığın kişilerle uyumlu ve başarılı iş birlikleri geliştirebilirsin.

Sevgili Kova; görüş ve düşüncelerini ifade edebileceğin, inançların doğrultusunda adım atabileceğin bir süreçtesin. Bugün kariyerinle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, görevlerinin üstesinden gelmenin başarısını görebilirsin. Üstlerinin seni takdir ettiğini görebilirsin.

Sevgili Balık; evinde tadilata ve dekorasyona kalkışabilir, yaşadığın mekânı güzelleştirmek için harekete geçebilirsin. Bugün konuşmalarında dikkatli olmalısın, görüşlerinin herkes tarafından anlaşılmaması seni rahatsız edebilir, muhalefete tahammül edemeyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.