7 Haziran 2018 Burç Yorumları

Sakin bir enerjinin hakim olduğu bir gündeyiz. Çevremizdeki güçlü kişilerin desteğini alabilir, pozitif etkilerini hissedebiliriz. İnsanlara karşı içtenlikle yaklaşabilir, empati yeteneğimizi sonuna kadar kullanabiliriz. Maddi anlamda ise bazı kararlar alabilir,  yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Sevgili Koç; bugün işlerini planlamakta ve sürdürmekte zorlanabilir, belirsizlikler nedeniyle zihinsel karmaşa yaşayabilir, ilerlemekte zorlanabilirsin. Yakın çevrenden ya da ticari bir olayından kaynaklı, yanlış bilgilendirilmen; doğru kararlar verememene ve hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Farkındalığını yüksek tutmalısın.

Sevgili Boğa; sevdiklerinin yoğun talepleri seni duygusal olarak yorsa da anlayışlı ve duyarlı davranman gerektiğini hissedebilirsin. Maddi konularda sıkışıklık yaratan koşullar; iş birliğine yönelmene ya da arkadaş ortamında borç alacak konularının açılmasına neden olabilir. Ancak; temkinli olman ve hayallere kapılmaman gerekir.

Sevgili İkizler; yeteneklerini kullanarak parasal kaynak elde edebilir ve çeşitli iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsin. Yurt dışı ya da yurt içi gelebilecek iş ve kariyer fırsatlarını değerlendirirken; her türlü detaya dikkat etmeli, boş vaatlere kapılmamalısın. Gelişecek olayları temkinli bir şekilde takip etmen daha yararlı olacaktır.

Sevgili Yengeç; düşünce olarak geleceğine odaklanabilir, yeni bir girişimde bulunmak yerine sezgilerini kullanabilir veya bazı planlamalar içinde olabilirsin. Yurt dışı bağlantılı işlerin ya da kazançlarınla ilgili konularda alabileceğin bazı haberler; hayal kırıklığı yaşamana neden olurken, maddi kayıplar da yaşaman mümkün. Temkinli olmalısın.

Sevgili Aslan; ikili ilişkilerinde yaşayabileceğin fikir ayrılıkları manipülasyonlara maruz kalmana neden olurken; ortak kaynaklarınla da ilgili kriz yaşamana zemin hazırlayabilir. Gizli işlere ve ilişkilere karşı duyarlı olmalı tedbiri elden bırakmamalısın. Gerektiğinde mücadeleci tavrını ortaya koymalısın.

Sevgili Başak; Özel hayatında veya iş hayatında yaşanabilecek bazı belirsiz durumlara maruz kalman, duygularını kontrol altına almanı gerekebilir. Güvensizlik içerisinde olduğun olaylara karşı, akıl ve mantık çerçevesinde yaklaşman, olası huzursuzlukları önleyebileceği gibi haklı çıkmana yardımcı olabilir.

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs sabah saatlerinde iş ve çalışma koşullarında seni olumlu şekilde desteklerken, günün ilerleyen saatlerinde, uzak akrabalarınla yapacağın konuşmalar, geçmişte yaşanan problemli konuları gündeme getirebilir. Zihninin bir anda karışması; duygu ve düşüncelerinin arasında kalmana neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün yatırımınla ilgili alanlarda risk içeren en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmaman yararına olabilir. Sezgilerine ve hatta şansına güvendiğin bir gün olsa da temkinli olman, sağlam ve kalıcı kararlar üzerinde durman gerekebilir. Romantik ilişkilerinde, duygularını dile getirmekte zorlanmayacağın bir gündesin.

Sevgili Yay; ailen ve aile büyüklerinden gelebilecek maddi ve manevi destek sayesinde kendini rahat hissedeceğin bir gündesin. İkili ve ortaklı işlerinle ilgili gerçekçi düşünmen ve mantıklı davranman gerekebilir. Ani alınan bireysel veya ortak kararlarda, hırs ve tutkularınla davranmak zarar görmene ve yanlış anlaşılmana neden olabilir.

Sevgili Oğlak; sosyal çevrede ve arkadaş grupları içinde, söz ve fikirlerinin değer görmesinden keyif duyarken, iş ve çalışma ortamında aynı enerji içerisinde olmayabilirsin. İş arkadaşlarınla yapacağı ortak bir projede, muhalif taraf olman; ortamın gerilmesine ve ilişkilerin çıkar ilişkisi haline gelmesine neden olabilir.

Sevgili Kova; aktif ve girişken yapın, kazançlarını arttırmak yönünde seni motive edebilir. Bu dönem sezgi ve hayal gücünün aktif olması; deneyimlerini arttırmanı sağlayabilir. Yeni bir girişimler için duygusal davranmamalı, hayallerinin kurbanı olmamalısın. Şartların daha görünür olması için biraz daha beklemede kalmalısın.

Sevgili Balık; sezgilerine güvendiğin, duygu ve düşüncelerini rahatlıkla ifade ettiğin ve birçok konuda konuşmayı, paylaşmayı tercih ettiğin bir gün olabilir. Sabah saatlerinde ailen ya da işinle ilgili bir konuda uzlaşma içerisindeyken, öğleden sonra şartların değişmesiyle; yanlış kararlar aldığını ve yanıldığını fark edebilirsin, dikkatli olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.