7 Ekim Burç Yorumları

Hafta boyunca bizi zorlayan enerjilerin nihayet sonuna geldik. Geçtiğimiz birkaç gün boyunca bize rağmen gelişen olaylarla savrulmuş, karşılaştığımız engelleri aşmak için ekstra çaba göstermiş ve de tepkilerimizi kontrol altında tutmakta zorlanmıştık. Bugün kendimizi çok daha dingin, çok daha huzurlu hissedeceğiz. Hafta boyunca harcadığımız enerjiyi tekrar toplayacağız. İlişkilerimizde ortaya çıkan sorunları çözmek için adım atacak, sarsılan güvenimizi tamir edeceğiz. Dinlenmek, keyif alacağımız aktivitelere yönelmek için oldukça uygun bir gün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün akılcı, gerçekçi ve iyi hesaplanmış kararlar alabilirsin. Kendini güvende hissetmek istediğin bir dönemdesin, bu nedenle gereksiz riskler almaktan kaçınıyor, adımlarını iyice gözden geçiriyorsun. Para harcamak yerine biriktirmek isteyebilirsin, bir ürünün ya da hizmetin maliyetini belirlemek konusunda yeteneklerine güvenebilirsin.

Sevgili Boğa; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ikili ilişkilerinle ilgili konuların gündeme geleceğine işaret ediyor. Hedeflerine varabilmek için gereken maddi ve manevi desteği bulabilecek, çabalarının karşılığını alabileceksin. Günü istediğin gibi geçirmek, keyif alacağın aktivitelere yönelmek ve kendine vakit ayırmak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; olayları kontrol etmekte zorlansan da kadersel gelişmeler lehine olabilir. Kendi içine kapanarak, yaşananların bilançosunu çıkarmak isteyebilirsin. Finansal konularda alacağın desteklerle uzun vadeli ve akılcı yatırımların alt yapısını oluşturabilir, biraz hareketsiz kalıp kendini dinlemek isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren sosyalleşmek, arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek isteyebilirsin. Bugün yapacağın görüşmeler ya da temelini atacağın iş birlikleri seni uzun vadede kârlı yatırımlara yöneltebilir. Hedeflerine ulaşmana yardım edecek destek bulabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün iş ve sosyal hayatınla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilir, daha önceki tecrübelerine dayanarak kariyerinle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Ekonomik olarak kendini daha güçlü hissedebileceğin yatırımlara yönelebilir, uzun vadede kâr getirecek gayrimenkullerin alım satımını yapabilirsin.

Sevgili Başak; görüşlerinin desteklenmesinden aldığın güçle kendine olan inancın daha da artacak. Kararlı ve güvenilir davranışlarının ödülünü takdir edilerek alabilirsin. Yurt dışı, akademik eğitim ya da mahkemelerle ilgili konulardaki girişimlerinin sonuçlarını görebileceksin.

Sevgili Terazi; finansal konularla ilgili gelişmeler seni mutlu edebilir, uzun vadede parasal olarak daha güvende olacağını düşünebilirsin. Hedeflerine varmak için girişimlerde bulunabilir, ailenden gelen destekle ve tecrübelerinden yararlanarak krizleri çözebilirsin. Derin duygusal paylaşımlarda bulunmaktan keyif alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün atacağın adımlarda, vereceğin kararlarda tek başına olmak yerine iş birliklerine ihtiyaç duyabilirsin. Alacağın destekle akılcı adımlar atabilir, güven sorunlarını aşabilirsin. Karşındakilerin duygularını daha iyi anlayabilmek için çaba sarf edebilir, ilişkilerini sağlama almak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; ağır ama sağlam adımlarla ilerleyeceğin bir gündesin. Gündelik işlerini yerine getirirken kendini zora sokmayacak, rahatlıkla ilerleme sağlayacaksın. Yaptığın işlerde uzmanlığını göstererek, verimli ve kârlı projeler içinde yer alabilirsin. Sağlığına özen gösterebilir, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün sevdiklerinle keyifli bir gün geçirmek isteyebilir, sarf ettiğin çabanın karşılığını alabilirsin. Finansal konularda akılcı ve sağlam adımlar atarak, uzun vadeli yatırımlara yönelebilir, hedeflerine varabilecek gücü kendinde bulabilirsin. Romantik ilişkilerde seni mutlu edecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Kova; günü evinde keyif aldığın konularla ilgilenerek geçirebilirsin. İş ve aile yaşamında seni destekleyen faktörlerin olması kendini güvende hissetmeni sağlayabilir. Ev partilerine ya da aile ziyaretlerine gidebilir, duygusal açıdan tatmin olacağın gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün kararlı ve sağlam adımlar atarak uzun vadeli planlar yapabilirsin. Üstünde çalıştığın anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilir, sosyal çevrenden ya da iş birliği içinde olduğun kişilerden destek görebilirsin. Yaptığın alışverişlerden karlı çıkabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.