7 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Kova burcundaki Ay’ın ideallerimizi öne çıkaran; bizleri grup çalışmalarına ve toplumsal olaylara duyarlı kılan enerjileri eşliğinde giriş yapacağız. Bugün etkisini hissettirecek olan Güneş Satürn arasındaki sert açı otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerde sorumlulukları gündeme getirmekle beraber yer yer anlaşmazlıklar yaşanmasına da sebep olabilir. Başarı için disiplinli ve sıkı çalışmayı aksatmamak gerek.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kariyerinden elde ettiğin kazançla ilgili krizler yaşayabilir, finansal anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsin.  Grup ve dernekler içinde yer alabilir, hedeflerine varmak için harekete geçebilirsin ancak yakın ilişkide olduğun kişilerden beklediğin desteği alamayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında ilerlemeler yaşayabilir, ilkelerin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsin. Ancak, eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle yaptığın anlaşma ve konuşmalarda sorunlar yaşanabilir, karşılıklı inatlaşmalar olabilir. Çalışma ortamında gelişen iş ilişkilerinden destek alarak yeni projeler geliştirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün görüşlerini paylaşabilir, sevdiklerinle fikir alış verişine girebilirsin. Yurtdışı, mahkemeler, yüksek eğitim ya da yayıncılıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilir, ilkelerin ve ideallerin doğrultusunda düşüncelerini ifade edebilirsin. Ancak çevrendekilerle fikir ayrılıklarına düşmen de mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, kredi, nafaka, miras, vergi ve sigorta gibi işlerinle uğraşabilirsin. Ailenin de desteğiyle içinde bulunduğun krizleri çözebilirsin ancak sevdiklerin için yaptığın harcamalar ya da üstlendiğin riskler çatışmalara yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, bugün eylemlerinde başkalarının desteğine ihtiyaç duyacağına işaret etmekte. Üstünde çalıştığın anlaşmalar imzalanabilir, iş birliklerinin yardımıyla ortak projeler geliştirebilirsin. Fakat fikir birliğine varmakta zorlanabilir, muhalefetle karşılaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün işlerini yerine getirirken bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Muhalif düşünceler veya bilgi akışındaki kısıtlanmalar seni engelleyerek beraber çalıştığın kişilerle aranda çatışmalar yaşamana neden olabilir. İş hayatınla ilgili projeler üretirken hem yeteneklerini hem de ekonomik koşullarını göz ardı etmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aşk hayatında olumlu gelişmelerin olabileceği, keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerini kendi ideallerin ve ilkelerin doğrultusunda düzenleyebilir, destekleriyle yeteneklerini geliştirebilirsin. Fakat ekonomik konular önüne engeller çıkarabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aile yaşamınla ilgili ilişkileri gözden geçirerek, gizli ve derinden girişimlerde bulunabilirsin. Evine zaman ayırarak, yaşadığın yere dair yeni kararlar alabilirsin. İdeallerin ve ilkelerin doğrultusunda yaşamak istemene rağmen duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iletişim trafiğinin hızlanması, birçok sosyal organizasyona da katılmanı gerektirebilir. Arkadaşlarının ya da içinde bulunduğun grupların desteğiyle kişisel gelişimini sağlayacak eğitimlere katılabilir, keyif alacağın yolculuklara çıkabilirsin. Fakat gizli düşmanların üstünde baskı hissetmene neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerini hızlandırabilirsin. İş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerle ortak hareket ederek gelirlerini artırabilirsin. İdeallerin ve ilkelerin doğrultusunda yeteneklerini ön plana çıkarabilir, anlaşmalar imzalayabilirsin ancak inatlaşmaktan vazgeçmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmekte olan Ay, yaşamına dair hedeflerini gözden geçirmeni ve girişimlerde bulunmanı işaret edebilir. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların seni desteklemesiyle ön plana çıkabilir, kendini ifade edebilirsin. Fakat kariyerine dair sorumluluklar ilişkilerinde sorunlara neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yalnız kalmaya ve kendi içine çekilmeye ihtiyacın olabilir. Duygusal bağının olduğu kişilerle derin paylaşımlara girebilir, gizli düşüncelerini ya da geleceğe dair hedeflerini ifade edebilirsin. Fakat görüş ve inançlarından dolayı çatışmalara girebilir, muhalefetle karşılaşarak üstünde baskı hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.