7 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde rehavet içinde olabilir, alacağımız kararlarda ikilemler arasında kalabiliriz. Gün içinde bize güç ve enerji veren kişilerle bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Derin konsantrasyon ve araştırma gerektiren işlerle uğraşabilir, kendimizi verimli ve faydalı hissedeceğimiz, çıkarlarımızı koruyabileceğimiz konularla meşgul olabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ilişkinde ve çalışma alanında yerinden oynayan dengeleri düzetmek için konsantrasyonunu toparlayıp, planlama içerisine girebilirsin. Deneyimli insanların fikirlerine başvurmaktan çekinmemelisin. Öğleden sonra, sabah saatlerindeki dalgınlığını üzerinden atarak günlük işlerine yönelebilirsin. Sindirim sistemin alarm verebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne güç güven ve istikrar arayışı içerisinde başlayabilir, ilham gerektiren projelerine odaklanabilirsin. Yaratıcı fikirlerini ifade etme konusunda cesaretlenebilir veya cesaretlendirilebilirsin. Uyumlu ilişkilerin sosyal çevrendeki kişilerle ortak noktada buluşmanı kolaylaştıracaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftanın bu son gününü evinde ve aile bireyleriyle birlikte geçirebilir, evinle ilgili konuları düzene sokma fırsatı bulabilirsin. Birtakım olaylar hayal kırıklığı yaşamana neden olsa da üstesinden gelebilecek güce sahipsin. Bazı bağımlılıklarını geride bırakman ve hayatını tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde yaşanan telaş ve gerginliğin üstesinden gelebilmek için yakınlarından destek almalı, iyimserliğini yitirmemeye çalışmalısın. İlişkinle ilgili titizlikle aldığın kararlarında yanılmadığını görebilir, problemlerinizi de çözüme ulaştırma fırsatı bulabilirsin. Tavırlarınla sevdiklerini mutlu edebileceğin bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; borçların ve kazanımlarınla ilgili akılcı değerlendirmeler yapabilirsin. Şu ara kişisel ya da ortak kaynaklarınla ilgili beklentilerini yüksek tutmuş ve beklediğin geliri elde edememiş olabilirsin. Fırsatların ayağına gelmesini beklemeden harekete geçip, kendine yeni yollar bulmalı, gerekli iş birliklerine sıcak bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hafta sonunu fırsat bilip, kendine zaman ayırabilir, ruhuna ve sağlığına iyi gelen birtakım deneyimlerle motivasyonunu yükseltebilirsin. Yetenek ve yaratıcılığınla ilgili endişelerinin seni hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemeli, yönünü belirlemelisin. Kaçırdığını düşündüğün fırsatları tekrar yakalaman mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kafanı kurcalayan planlarının gerçekleşmeyeceğine dair düşünceler, içsel sıkıntı hissetmene neden olabilir. Planlarını detaylandırman ve üzerinde çalıştığın konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olman gerekebilir. Çevrendeki güçlü kişilerden destek almakta zorlanman canını sıkabilir. Bıkmadan mücadele etmeye devam etmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde arkadaşlarınla ilgili yaşayacağın güvensizliğini öğlene kadar üzerinden atamayabilir, detaylarda takılı kalabilirsin. Konuyu uzatmak yerine, konuşup içindekileri paylaşarak çözmeye bakmalısın. Akşamüzeri çevrendeki olgun kişilerle kuracağın iletişim, problem olarak gördüğün konuya rehberlik edebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu aralar kariyer hedeflerini sosyal gruplar üzerinde yoğunlaştırmak isteyebilir ve bu konuda büyük bir çaba gösterebilirsin. İş hayatında son derece özgün ve ideal projelere imza atman mümkün. Sabah saatlerinde ailenle ilgili konularda radikal kararlar almaktan kaçınmalı, daha esnek olmaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiğin insanların uzaklarda olması bugün duygusal hassasiyetini artırabilir. Zihnini rahatlatacak, düşüncelerini dağıtacak konulara yönelmek isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde değişen bakış açın, kendini mutlu edecek alanlara yönelmene imkân verirken, daha huzurlu olmanı da sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaşadığın olaylar zaman zaman duygusal dengeni bozarak, anlık tepkiler ve hayal kırıklığı yaşatabilir. Öğleden sonra kendine olan güveninin artması ile birlikte, şartları kontrolün altına alman ve yönetmen daha kolay olacaktır. Aynı zamanda maddi ve manevi menfaatlerini de korumuş olacaksın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde karşındaki insanların duygu ve düşüncelerini anlamakta zorlanabilir, yanlış fikirlere kapılabilirsin. Öte yandan partnerinle güzel vakit geçirebileceğin ve keyifli aktivitelere katılabileceğin bir gündesin. Üye olduğun bir dernekten edineceğin maddi kazanç, bütçeni rahatlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.