7 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, işlerimizi yerine getirirken bazı engel ve kısıtlanmalar yaşanabileceğinden biraz çaba sarfetmemiz gerekebilir. Hırs ve azim birarada olacağından üzerinde çalışılan işlerin peşini bırakmayacak adeta tuttuğumuzu koparana değin mücadele edeceğiz. Diğer bir yandan ise otorite konumundaki kişilerle ilişkiler dikkat gerektirebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün hareketli ancak biraz da hırslı olabilirsin. Kendi isteklerin doğrultusunda tepki verebilir, güdüsel davranabilirsin. Gerek ilişkilerinde gerek iş hayatında seni baskı altına alan ve kışkırtan durumlarla karşılaşabilirsin. Cesaret ve hevesle yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; seni içten içe huzursuz eden ve bilinçaltını kurcalayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Yurtdışı, eğitim veya hukuki konularda baskı yapan kişilerle mücadele etmek zorunda kalabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların muhalefetinden dolayı hırslanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hedefine odaklanarak, hırs ve tutkuyla hamlelerde bulunabilirsin. Borçlar, alacaklar ve ortak olduğun gelirlerle ilgili sıkıntılar bugün gerilimi artırabilir. İş birlikleri ve ortaklıklar da son anda bozulabilir. Geleceğe dair beklentilerinin yerine gelmesi için daha fazla sorumluluk alman gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında hareketli ve bir o kadar da mücadeleli bir gün olabilir. Tek başına karar alarak hamlelerde bulunman ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Eşten, ortaktan ya da iş birliklerinden baskı ve bazı kısıtlamalar görebilir, fikir ayrılıklarına düşebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün fazla düşünmeden başladığın projeler destek görmeyerek, çalışma arkadaşlarınla aranda gerilime neden olabilir. Görüş ve düşüncelerinde hırslı ve iddiacı olman anlaşmazlıklara yol açıp, çevrenle ilişkilerinin bozabilir. Sosyal medyada gereksiz tartışmalara girebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün harekete geçmeden önce durum değerlendirmesi yapmanda fayda var. Kazançlarınla harcamaların arasındaki dengeyi iyi kurmalısın. Keyiflerin ve sevdiklerin için yapılacak ödemeler içten içe baskı hissettirebilir ya da romantik ilişkide olduğun kişilerden yeterli duygusal destek göremeyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket eden Ay, ilişkiler ve ortaklıklara odaklandığın bir gün geçireceğine işaret etmekte. Kontrolün sende olmaması beklenmedik gelişmeler karşısında fevri tepkiler vermene neden olabilir.  Geçmişte yaşanmış bir sorunun tekrar gündeme gelmesi güç savaşlarına yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iş ortamında tek başına alacağın kararlar rekabet etmeni gerektiren koşullara neden olabilir. Ani, beklenmedik veya kontrolün dışındaki gelişmeler söylemlerinin sert ve yaralayıcı olmasına yol açabilir. Yakın çevren veya kardeşlerinle ilgili konular üzerinde baskı yaratırken sorunlara çözüm arayışında olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün boyunca enerjik, hareketli ve cesur kararlar almaya hazır olabilirsin. Fakat aldığın bireysel kararlar sevdiklerinle aranın açılmasına ya da içinde bulunduğun gruplarla çıkar çatışmalarına yol açabilir. Yaptığın harcamalar ya da risk içeren yatırımlar ekonomik konularda baskı altında kalmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak;  cesur ve bireysel kararlar alman finansal konularda seni başarılı kılabilir. Ancak istek ve taleplerinde ısrarcı olman rekabetle karşılaşmana ve gerilime neden olabilir. Uzlaşmaya yanaşmaman ve kontrolün sende olmasını istemen ilişkilerinde sorunlara yol açabilir. Aynı sorunları tekrar tekrar gündeme getirmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yapacağın anlaşma ve sözleşmeler önce kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı engellense de sonrasında senin lehine sonuçlanabilir. Yakın çevre ve kardeşlerinle ilgili içten içe seni baskı altına alan durumlarla karşılaşabilirsin. Beklediğin bir haber gecikebilir ya da bir yolculuk ertelenebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne kararlı ve hevesli başlamana rağmen olayların kontrolünü ele alamayabilir, yoğun bir rekabetle karşılaşabilirsin. Sosyal grupların ya da arkadaşlarının baskısıyla ekonomik konularda bireysel kararlar alamayabilir ya da çevrendekilere kazancının hesabını vermek zorunda kalabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir