7 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Oldukça hareketli geçecek bir güne hazır olmakta fayda var. Zihnen ve ruhen artık daha iyi bir ruh hali içindeyiz. Daha iyimser belki bir anlamda ne istediğimizi bilir şekilde hareket etmemiz söz konusu. Yurt dışı, yabancılar, eğitimle alakalı muallakta kalmış, sıkışmış konular çözüme ulaşabileceği gibi hayat yönümüzü belirlememize yardımcı olacak düşünce seviyesine de ulaşmamız olası. Kendimize ve hayata karşı inancımız da artabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; bugün Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay geleceğe dair umutların üzerinde etkili olacaktır. Yurtdışı, eğitim, yolculuklar, hukuksal konularda başlangıçlar yapabilirsin. Ancak fazla düşünmeden atacağın adımlarda dikkatli olmalısın, büyük beklentiler boşa çıkabilir ya da sözlerin yanlış anlaşılabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; Yeniay maddi manevi paylaşımlarını içine alan konularda sana yeni başlangıçlar getirebilir. Eşin parası, ortak gelirler, kira, vergi, prim gibi finansal işlerinle alakalı yeni durumlar söz konusu olabilir. Huzurunun kaçmaması için bazı fedakârlıkları ve değişimleri göze almalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay, yeni kararlar ve iş birlikleri getirebilir. Evlilik kararı alabileceğin gibi bir beraberliği bitirme aşamasına da gelebilirsin. Atacağın adımlarda gerçekçi olmaya bakmalısın, aksi takdirde yanılgılar yaşayabilirsin veya olaylar kontrolünden çıkabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; önümüzdeki günlerde iş tempon hızlanabilir, yorucu ve yıpratıcı bir ortamın içinde olabilirsin. Görev tanımına uymayan ya da angarya işler sana kalabilir. Yurtdışından gelecek misafirleri ağırlamak gibi konular sana yüklenebilir. Diğer bir yandan ise sağlığına dikkat etmen gerekiyor. Diyet ve egzersizlere başlamak için uygun bir dönemdesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; Yeniay ile birlikte aşk kapını çalabilir. Hayattan keyif almaya hevesli ruh halin yeni kişilerle tanışmanı sağlayabilir ve fazla düşünmeden kendini bir anda bir beraberlik içinde bulabilirsin. Ayrıca aileden gelen kaynaklar, gayrimenkullerle ilgili paylaşımlar söz konusu olabilir. Riskli adımlar atmamaya çalışmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; eve, yerleşime veya aileye dair konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Hayalini süsleyen bir ev için pazarlığa girebilir, aile bireyleri ile arandaki sorunları çözümlemeye çalışabilir veya bol bol misafir ağırlayabilirsin. İş birliğinde olduğun kişilerden gelen teklif ve önerilere karşı dikkatli olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek Yeniay, yakın çevre, kardeşler veya arkadaşlarını içine alan konularda yeni gelişmeler getirebilir. Var olan sorunları çözüme ulaştıracağın gibi onlar adına yapacağın işlerle de meşgul olabilirsin. Ayrıca yolculuklar, anlaşma ve kişisel gelişimini destekleyecek çalışmalarla ilgilenebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; hem Yeniay hem de Merkür’ün burcunda düz harekete dönmesi maddi manevi değerlerini gündeme taşıyacak olayları beraberinde getirebilir. Kazançlarını ve gelirlerini sorgulayabilir; yeni kaynak arayışına girebilirsin. Hayal kırıklıklarına açık olduğundan adımlarını atarken temkinli olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; burcunda gerçekleşen Yeniay, kendini rahat ifade etmene ve hedeflerin doğrultusunda ilerlemene olanak sağlayacak fırsatlar getirebilir. Kendini geliştireceğin ve geleceğini kurmana yardımcı olacak adımları atabilir; fiziksel görünümünle ilgilenebilirsin. Ancak seni yanıltabilecek durumlara karşı da dikkatli olmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; bugünkü Yeniay’ın getireceği gelişmeler kontrolün dışında ilerleyebilir. Gerek iş gerek özel hayatın adına atacağın adımları kendi iç dünyana dönerek değerlendirmeye tabi tutabilir, alacağın risklerin hesabını yapabilirsin. Sana ulaşan bazı gizi bilgiler ilk bakışta fırsat gibi görünse de dedikodu ile hareket etmekten kaçınmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; Yeniay ile birlikte kendine yeni hedefler koyabilir, bu doğrultuda inanç ve azimle ilerleyebilirsin. Gruplardan, arkadaşlardan veya konusunda uzman kişilerden alacağın destekler olabilir. Moralini bozacak, zihnen dağılmana neden olabilecek kişi ve ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; Yeniay, iş ve sosyal hayatına yenilikler getirebilir. Yurtdışı, eğitim, medya ve hukuk alanında yeni adımlar atabilirsin. Kendini geliştirmene olanak sağlayacak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ancak olayları net bir şekilde görmeden risk alman yarı yoldan dönmene neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.