7 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün başarma isteğimiz, öne çıkma isteğimiz oldukça yoğun. Sabah saatlerinde özellikle ilişkilerden yana şanslı olacağız. Kendimizi geçtiğimiz günlere göre çok daha ifade edebileceğiz. Çevremizdeki insanlara sevgimizi göstermekte zorlanmayacak, biz de istediğimiz kadar sevgi ve ilgi görebileceğiz. Ancak akşam saatlerinde risk almaya ve güç savaşlarına girmeye müsaitiz, aşırı tepkiler vererek dikkat çekebiliriz. Harcamalarımız konusunda dikkatli olmamızda yarar var. Gece saatlerinde kendimizi daha özgüvenli ve cesur hissedeceğiz. Sevdiklerimizle keyifli vakit geçirebilir, duygusal tatmin yaşayabiliriz. 

Sevgili Koç; keyiflerine düşkünlük gösterebilir, hayatın güzel ve seni mutlu edecek taraflarına odaklanabilirsin. İş birlikleri ve ilişkilerden yana da şanslı bir günündesin. Maceraya atılmaya ve risk almaya açıksın. İsteklerini yerine getirebilmek için maddi manevi gerekenleri yapmaktan kaçınmayabilirsin.

Sevgili Boğa; evin, ailen veya yerleşimle ilgili konular şu günlerde seni fazlasıyla meşgul edebilir. Bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olman kararlı hareket etmeni gerektirebilir. Ortaklı kazanç, prim, kredi gibi finansal işlerle ilgili gelişmeler ufak çaplı kriz yaratsa da şansın açık olacak gibi görünüyor.

Sevgili İkizler; kendi fikir ve düşüncelerinde ısrarcısın ve çevrendekileri ikna etme becerin oldukça yüksek. Karşıt burcunda ilerleyen gezegen yoğunluğu seni başkalarına tabi kılmakla birlikte şans ve fırsatları da beraberinde getirmekte. Beklentilerini fazla yükseltmeden koşulları kendi lehine çevirmeye bakmalısın.

Sevgili Yengeç; ailenden veya yaptığın işlerden hakkın olanı almak istemektesin. Ayrıca yetenek ve becerilerini bugün en yüksek performansla ortaya koyman mümkün. Harcamalarını ayağını yorganına göre uzatarak yapmalısın zira altından kalkamayacağın bir yük altına girebilirsin.

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay ile kontrolü eline alabilir ve işleri bildiğin gibi yönetebilirsin. Aşkta ve maddi konularda beklentilerini yükseltecek bazı gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ancak manipülatif veya ısrarcı davranışlarının aleyhine dönebileceğini unutmamalı, dozu aşmamalısın.

Sevgili Başak; bilinçaltını kurcalayan ailevi veya parasal konular olabilir. Arka planda kalarak bunları yönetmek isterken bazı fedakarlıklar yapabilir veya taviz vermeni gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerden kaynaklanan gelişmeler ise sana artı yükler getirebilir.

Sevgili Terazi; hedef ve ideallerin doğrultusunda kendinden emin ve kararlı ilerlemektesin. Güçlü kişilerden ve gruplardan gelecek desteklere de açıksın. Ancak parasal konularda beklentilerini pek yüksek tutmamalısın zira koşullar ve gelişmeler umduğun gibi gelişmeyebilir.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal yaşamda seni gözler önüne çıkartacak gelişmeler var. Yetenek ve becerilerinle parlayabilir, maddi kazanç sağlayabilir, manevi anlamda doyuma ulaşabilirsin. Ancak isteklerinde abartıya kaçman handikap yaratabilir. Yerine getirebileceğinin üstünde vaatte bulunmamaya bakmalısın.

Sevgili Yay; iş birliklerinden veya ilişkilerinden yana açık olan şansınla ileriye yönelik adımlar atma ihtimalin var. Kendi isteklerini ise uyum ve dengeleri koruyarak karşındakilere yaptırabilirsin. Ancak arka planda aklını kurcalayan bazı noktaları es geçmemeli işlerine gereken önemi vermelisin.

Sevgili Oğlak; bugün duygusal konuların yanı sıra parasal işler de gündeminde önemli bir yer tutabilir. Günün ilk yarsında fırsatlara açık olduğun gibi elde olmayan bazı durumlarla da karşılaşabilirsin. Kendi isteklerinde ısrarcı olabilir, gelişmeler kontrolün dışına çıkınca veya isteklerinin gerçekleşmemesi halinde tepkilerini yüksek oktavdan verebilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcuna ilerleyen Ay ile bugün içinde bulunacağın şartları başkaları belirleyebilir ve sen de buna uymak durumunda kalabilirsin. Bu koşullar sana yeni fırsat kapıları da açabilir. Ortaklı işlerden ve iş birliklerinden yana şanslı olduğun bir gündesin. Ancak beklentilerini makul seviyelerde tutmalısın.

Sevgili Balık; iş ve sorumlulukların konusunda kararlı adımlarla ilerleyeceğin bir gün seni bekliyor. Doğru hamleler ve görev bilinciyle hareket edebilirsen önüne çıkan fırsatları değerlendirme şansın var. Sağlık alanında ihmal ettiğin bir şikayetinle ilgili kontrollerini yaptırarak içini rahatlatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.