7 Ağustos Burç Yorumları

Güne Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay Tutulması’nın etkileri altında başlıyoruz. Sabah saatlerinde gerilim yüksek, tartışmalara ve acele tavırlar sergilemeye yatkın olabiliriz. Hedeflerimize ulaşmamıza engel olan koşullarla mücadele etmek isteyeceğiz. Ay tutulması ile birlikte hayatımızı etkileyecek önemli kararlar alabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar bizi yeni hamleler yapmaya zorlayabiliriz. Yeni kararlar verirken yanılma ihtimalimize karşı çok dikkatli olmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek ay tutulmasıyla birlikte, aşk ve sevgiye bakış açında farkındalık kazanabilir, romantik ilişkilerinde bir karara varma sürecine girebilirsin. Geleceğe dair hedeflerine varmak için attığın adımların sonuçlarını görebilir, sevdiklerin ve dostların arasında kalabilirsin.

Sevgili Boğa; Ay tutulmasıyla birlikte kariyerine daha fazla odaklanabilir, hedeflerini yeniden gözden geçirmek isteyebilirsin. Özel yaşamınla, iş hayatın arasında kalman seni seçim yapmaya zorlayabilir, ev, gayrimenkul veya yerleşimle ilgili düşüncelerinde ayak diremen güç savaşlarına dönüşebilir.

Sevgili İkizler; seni zihinsel olarak etkileyecek, kararlarında daha tutarlı olabileceğin bir tutulma yaşayabilirsin. Süregelen hukuki davalar, katılmayı planladığın eğitimlerin veya yurt dışı ile ilgili işlerini artık bir sonuca bağlayabilirsin. Kendini ifade edecek alternatif yollar bulabilir, sosyal medyada görünür hale gelebilirsin.

Sevgili Yengeç; finansal konular üzerinde yeni gelişmeler yaratacak ve alternatif çözümler üretmene yardımcı olacak bir tutulma sürecindesin. Ortak gelirler, borçlar ve ödemelerle alakalı yeni planlar yapabilir, kredi başvurularında bulunabilirsin. Tamamen bireysel kararlar alman krizlere yol açabilir.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda gerçekleşen tutulma, ilişkilerinde yaptığın hataları görmeni ve daha ilkeli davranmanı sağlayabilir. Danıştığın kişilerin önerilerinden fayda ya da zarar gördüğünü fark etmen, kararlarını gözden geçirmeni gerektirebilir. Evlilik ya da iş birliği ile ilgili fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Başak; bugünkü tutulma, kontrolün dışındaki gelişmelerin yaşanabileceğine ancak bunları atlatabileceğine işaret etmekte. İş ortamında ekip çalışmalarına yönelmen gerektiğini fark edebilir, üstünde çalıştığın projelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için alternatif çözümler arayabilirsin.

Sevgili Terazi; romantik ilişkilerde bir karar sürecine girebilir, ya tamam ya da devam diyerek önümüzde ki günlerde aldığın kararları uygulamaya koyabilirsin. Ay tutulmasıyla birlikte; çocuk sahibi olmakla ilgili gelişmeler yaşayabilir, sevdiklerini kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün gerçekleşecek Ay tutulmasıyla birlikte, taşınmalar ve gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir. Ev ve aile temalarında bitiş ve başlangıçlar yapabilir, kariyerini yeniden değerlendirebilir, hayatına yeni bir yön vermek için alternatif arayışlarına girebilirsin.

Sevgili Yay; kendi fikir ve düşüncelerini ortaya koymakta hevesli ve ısrarcı olabilirsin. Kardeş ve yakın çevre ilişkilerinde geleceğini etkileyecek gelişmeler yaşayabilir, yeni kararlar alabilirsin. Farklı yerlere yapacağın yolculuklar, alacağın değişik eğitimler ufkunu açabilir. Beklediğin haberleri aldığında zorlu bir seçim sürecine girebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek Ay tutulması, finansal konulara vurgu yapmakta ve bu alanda alacağın kararların üzerinde etkili olmakta. Kazançlarını değerlendirmenin ve artırmanın gerekliliğini fark ederek alternatif yatırımlara yönelebilir, yeteneklerin doğrultusunda çözümler üretebilirsin.

Sevgili Kova; burcundaki dolunay ve Ay tutulması, uzun bir süredir üstünde çaba sarf ettiğin konuların sonuçlarını alabileceğine işaret etmekte. İkili ilişkiler ve ortaklıklarında radikal girişimlerde bulunabilir, evlilikle ilgili kararlar alabilir, düşüncelerini uygulamak için harekete geçirebilirsin.

Sevgili Balık; Ay tutulması, iş ve günlük hayatında yeni düzenlemeler yapmanı gerektirebilir. Şu günlerde kontrol dışı gelişmelere veya gizli düşmanlıklara karşı tetikte olmalısın. Bilinç altında seni huzursuz eden konuların görünür olması daha rahat çözümler üretmeni sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.