7 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Sevgili Koç; yakınlarınla birlikte yaptığın çalışmalar gündemini oluştururken, ideallerine ulaşmakta zorlanabilirsin. Ufak detaylara takılmadan elindeki işleri toparlamaya çalışmalısın. Venüs’ün karşıt evine geçmesiyle, özel ilişkilerinde ve iş birliklerinde uyum ve dengeyi yakalayabilirsin. Yaz aşklarına da açık bir dönemdesin.

Sevgili Boğa; önümüzdeki aylar içerisinde yönetici gezegenin Venüs, çalışma ve sosyal alanlarında, sağlık konularında ve günlük işlerinde destek verirken, hayatın sana sunduğu keyifli alanları daha çok deneyimleyebilirsin. Gün içerisinde ailenin ihtiyaçlarını karşılarken aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler; Ay’ın burcundaki seyri, günün ilk yarısına aktif ve heyecanlı başlamana destek verirken, günün ikinci yarısında planlarını uygulamakta zorlanmana sebep olabilir. Olası aksaklıklar için beklemede kalmalı, mümkünse planlarını tekrar gözden geçirmelisin. Aşk evine konuk olan Venüs, seni mutlu kılarken cazibeni de artıracaktır.

Sevgili Yengeç; sabit fikirli olmanın sana zarar verdiğini keşfedebilir ve bu yüzden değişime daha sıcak bakmaya başlayabilirsin. İlişkilerinden kaynaklı derin duygular hayatını etkiliyor olabilir. Sakin kalmak ve zamanını iyi organize etmek ihtiyacın doğabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, kendini ev ve ailene dair konularda hem daha şanslı hem de daha keyifli hissetmen mümkün.

Sevgili Aslan; grup ve ekip çalışmalarında aktif olabilirsin, fakat günün büyük bölümünde parasal konularla ilgili yeni girişimlerde bulunman doğru olmayabilir. Burç değiştiren Venüs, yakınlarınla birlikte keyifli seyahat planları yapmana, eğitim ve akademik konulardaki beklentilerinin karşılanmasına, yurtdışı ve medya yayıncılık alanında görünür olmana yardımcı olabilir.

Sevgili Başak; gün içerisinde kariyer ve iş alanlarında ihmal ettiğin ya da sürekli ertelediğin konuları ele alabilirsin. Karşındaki insanların hayatına müdahil olması, zaman zaman yanılmana neden olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, maddi ve manevi anlamda destek bulabilir, sağlığın ve ilişkilerinle ilgili her şeyin yolunda gittiğini hissedebilirsin.

Sevgili Terazi; Yönetici gezegenin Venüs’ün 9 Eylül’e kadar burcunda ilerlemesiyle hayat dinamiklerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, bu sayede dengeni, uyumu ve huzuru bulmakta zorlanmayabilirsin. İletişimlerinde, fiziksel görünümünde ve maddi kazançlarında olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Gün içerisinde, sosyal medyada uzun zaman geçirebilirsin.

Sevgili Akrep; ortak kaynaklarınla ilgili yanlış kararlar vermemek için birkaç kez düşünmen yararına olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, kendine ait fikirlerini daha fazla benimseyebilir, korkularının sandığın kadar ürkütücü olmadığını görebilirsin. Bedenine ve sağlığına daha fazla önem verebilir, kendine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Yay; değişken enerjin nedeniyle zihnin dağınık olabilir. Bu dönemde aldığın tavsiyelerin kafanı iyice karıştırdığını hissedebilirsin. Detayları tekrar gözden geçirebilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, hedeflerini gözden geçirebilir, ideallerine daha ciddi yaklaşabilirsin. Sosyal çevre ilişkilerin daha aktif hale gelebilir.

Sevgili Oğlak; seni arka planda tutmak isteyen arkadaşlarına karşı temkinli olmaya çalışmalısın, temkinli davranman isteklerinin peşinden rahatlıkla gitmene ve zihnini çabucak toplamana yardımcı olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, ilişkilerin ve kariyerin ön plana çıkabilir, ilgileri üzerine çekebilirsin. Yeteneklerini kullanarak başarıya kolayca ulaşabilirsin.

Sevgili Kova; romantik ilişkilerin ya da çocuklarınla ilgili konularda sorumluluklarını gözden geçirebileceğin, eksik bıraktığın konuları tamamlayabilecek enerjiye açık bir gündesin. Ancak harcamaların konusunda çok dikkatli olmanda yarar var. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte inançlar konusunda daha esnek olabilir, hümanist karakterin ile takdir toplayabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde motivasyonunu korumakta ve odaklanmakta zorluk yaşayabilir, dikkat gerektirecek konularda yanlış kararlar alabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesi, ortak kaynaklarında artış yaşamana ve parasal konulara odaklanmanı sağlayabilir. Bu değişim borç, ve alacak verecek konularında dengeyi sağlamanı kolaylaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.