60,000 Pounda Sevgili Arayan Milyoner Kadının Doğum Haritası!

Yıl 2013! Birleşik Krallık’ta henüz 17 yaşındaki bir genç kız, piyangodan 1 milyon pound kazanarak dünyanın en geç milyoneri ünvanını alır. Yaptırdığı estetiklerle bambaşka biri haline gelir; arabalara, tatillere ve lükse doyar. Gel görelim aradığı aşkı bir türlü bulamaz. Hatta “eskiden hayatım çok daha kolaydı” sözleriyle içinde bulunduğu durumu açıklar.

23 yaşındaki Jane Park, milyoner olduktan sonra yaşadığı ilişkilerde aradığını bulamadığını hatta aldatıldığını, bu yüzden de kendisini sevecek ve ona sadık kalacak birine yılda 60 bin pound ödeme yapacağını duyurdu. Klasik hikaye yani: Para var, aşk yok. Jane, verdiği bir röportajda kendisiyle birlikte olan kişilerin onunla gerçekte sevdikleri için mi yoksa paraları için mi birlikte olduklarından bir türlü emin olmadığını söylemiş. Bu yüzden de kartlarını açık oynamayı tercih etmiş.

Şimdi Jane Park’ın haritasına bir göz atalım. 1 Aralık 1995 yılında doğan genç milyonerin Güneş’i, Merkür’ü, Jüpiter’i Yay. Yani senin anlayacağın tam bir şans bombası! Yoksa 17 yaşında büyük ikramiye kazanmasının başka bir açıklaması yok. Gelelim bu yaşında ilişkiler konusundaki yaklaşımına. Yani parayla kendisine sadık kalacak bir erkek aramasına. Hatta bunu için bir internet sitesi açmasına. Jane’in Venüs’ü ve Mars’ı Oğlak. Karşısındaki insanın ona karşı neler hissettiğinden bir türlü emin olamıyor, birlikte olduğu insanların kendisinden fayda sağlayacağı fikrini aklından bir türlü çıkaramıyor. Bkz. kişi kendinden bilir işi. Bu yüzden de yıllık 60 bin poundu gözden çıkarıp en azından isteklerini sıralayarak kendisine dürüst davranılmasını bekliyor.

Bu arada 2019’un Aralık ayına kadar Jüpiter’in Yay’da olduğunu da unutma. Nasıl bir dönemden geçtiğini, Jüpiter’in sana hangi konularda şans getirdiğini öğrenmek için tıkla!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.