6 Temmuz Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün bizi bekliyor. Özellikle öğle saatlerinde kendimizi bir karmaşa içinde bulabiliriz. Bu nedenle bu saatlerde önemli kararlar vermekten, önemli görüşmeler yapmaktan ve sözleşmelere imza atmaktan kaçınmamızda yarar var. Bir tarafımız oldukça iyimser ve risk almaya istekli ama diğer tarafımız kararsızlık, belirsizlik ve hayal kırıklıklarına açık. Büyük beklentilerle yeni adımlar atabilir ama istediğimiz sonuçları almamız mümkün olmayabilir. Bu nedenle karar verirken sadece duygularımıza değil, mantığımızın sesine de kulak vermeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burç değiştiren Merkür aşk yaşantına, sosyal ilişkilerine hareket getirebilir. Kısa tatiller yapabilir, sevdiğin bir hobiyle de ilgilenme fırsatı bulabilirsin. Bugün yurt dışı işlerinde, eğitim veya hukuki işlemlerde kafa karıştıran durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Boğa; önünde evine, ailene dair konuların daha ön planda olacağı bir ay var. Burç değiştiren Merkür ile evinde arkadaşlarını veya kardeşlerini ağırlayabilir, yerleşimini değiştirebilirsin. Bugün ise hayallerini gerçekleştirebilmek için finansal koşullarını düzenlemen gerekebilir.

Sevgili İkizler; burç değiştiren Merkür ile düşünce ve fikirlerinde ısrarcı olabileceğin gibi yaratıcılığın ve ifadelerinle etkileme gücün de yükselebilir. Bugün ise ilişki ve iş birliklerinde aradığını bulamayabilirsin. Karşındaki kişilerin davranışlarını kestiremeyebilirsin.

Sevgili Yengeç; parasal kazançlarının ve yeteneklerinin değerlendirilmesiyle ilgili yeni gelişmelerin başlayacağı bir sürece girmektesin. Önümüzdeki günlerde karlı anlaşmalara imza atabileceğin gibi harcamaların da artabilir. Bugün ise adım atmakta ve karar almakta çekimser kalabilirsin.

Sevgili Aslan; burcuna geçen Merkür ile hem bedensel hem de zihinsel olarak hareketli geçireceğin günler seni beklemekte. İsteklerini özgüvenle ifade edebilirsin. Bugün ise yüksek riskler almaya açıksın. Aşkta ve finansal konularla ilgili verdiğin kararlarda yanılabilirsin.

Sevgili Başak; bilinçaltının derinliklerine yolculuk yapacağın bir sürece girmektesin. Yaşadığın olayları veya geçmişi düşünebilirsin. Arka planda kalmış bir durum seni bazı fedakarlıklara sürükleyebilir. Bugün ise duygularınla hareket edebilirsin. Karşındaki kişiler seni fedakarlığa sürükleyebilir.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Merkür ile toplumsal alanda ilgi göreceğin ve beğeni toplayacağın bir süreç başlayabilir. Bilgi ve becerilerini hedeflerine ulaşabilmek için daha rahat kullanabilirsin. Gün içinde ise bazı konularda ikilemde bırakacak bazı durumları aşmak için çaba göstermen gerekebilir.

Sevgili Akrep; önümüzdeki ay içinde senin açından dönüm noktası olacak kararlar alabilirsin. Aile yaşantınla, işinle alakalı bir duyuruda bulunabilir; bir eğitim veya yolculuk kararı alabilirsin. Fikir ve düşüncelerini ısrarla savunabilirsin. Gün içinde ise parasal alanda yanılgı yaratacak durumlar söz konusu olabilir.

Sevgili Yay; burç değiştiren Ay ile yurt dışı, eğitim, yolculuklar, medya ve hukuksal işlerinle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Geleceğinle ilgili planlarını uygulamaya geçirmek için daha istekli olabilirsin. Ancak gün içinde fedakarlıkta bulunmanı gerektiren veya yanılgıya düşürecek olaylara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Oğlak; finansal işlerini ilgilendiren alana geçen Merkür ay boyunca parasal konularına vurgu yapan gelişmelere neden olabilir. Ortak olduğun gelirlerle ilgili yeni düzenlemelerde bulunabilir; kazançlı anlaşmalar imzalayabilir, yakınlarına borç verebilir veya alabilirsin. Gün içinde kontrol dışı gelişmeler yaşamaya açıksın.

Sevgili Kova; burç değiştiren Merkür, ilişki, ortaklık ve iş birliklerinle ilgili yeni durumlara neden olabilir. Sana kendini sorgulatacak bilgili ve etkileyici kişilerle tanışabilirsin. Bugün özellikle finansal alanda alacağın kararlarında dikkatli olmalısın. Alacaklarında gecikmeler olabilir.

Sevgili Balık; burç değiştiren Merkür ile sorumluluklarının artacağı bir dönem başlamakta. Gerek aile hayatın gerek işin gerekse de alışkanlıklarınla ilgili yeni düzenlemelerde bulunabilirsin. Gün içinde seni hayal kırıklığına uğratabilecek, dikkatli olman gereken olaylar yaşanabilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.