6 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kurallara göre davranmayı, egomuzun dediğinin yerine sağduyu ve mantıkla hareket etmeyi; görev bilinciyle adım atmayı tercih edeceğiz. Detaycılık, titizlik ve analiz etmek ise ön planda olacak. Bir yandan da ilişki ve işbirlikleri adına da olumlu gelişmeler açık olacağımız bir gün. Kendimizi rahat ifade edebilecek; düşünce ve duygularımızı karşımızdakilere doğru aktarabileceğiz. Gerek yakın gerekse de sosyal ilişkiler adına pozitif gelişmeler söz konusu. Ayrıca seçimlerimizi hislerimizi mantığımızla harmanlayarak yapabileceğiz. Sağlığımıza ve dış görünüşümüze de önem vereceğimizden bakım yaptırabilir; estetik, artistik ve sanatsal çalışmalarda bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; beceri yetenek ve zekânı gösterme kendini ispat etme konusunda belli bir disiplin içinde hareket edebilir ve araştırmalarını derinleştirebilirsin. Hesap kitap ve günlük işlere odaklanabileceğin bugünde sürpriz bazı gelişmeler olabilir. Ailenden gelebilecek maddi ve manevi konularda da her an şans kapını çalabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hem aile hem de sosyal ilişkilerinde direttiğin düşüncelerini değiştirebilir, yeniliklere açık olabilirsin. Romantik ilişkinde yapmak istediğin sürprizleri ya da düşündüğün aktiviteleri gerçekleştirmek için uygun bir gün olacak. Ancak özel hayatında hızlı kararlar almamaya gayret göstermelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aileni ya da evini ilgilendiren konu ve olaylar hız kazanabilir. Seni rekabet içeresine sokacak birtakım olaylar gelişirken, geçmişte kapanmamış konuların üzeri tekrar açılabilir. Hayatında var olan sorunları geçmişteki yöntemlerinle çözmemeli, koşulları farklı yönüyle ele almayı denemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sosyal çevren son günlerde sana problem çıkartıyor olsa da derin ve anlamlı dostluklara önem vererek iş birliklerinin verimini arttırabilirsin. Kişisel kararlarının üzerinde inatla durduğun bu süreçte, risk almaya ve düşünmeden hareket etmeye daha meyilli olabilirsin. Özellikle maddi içerikli konularda temkinli olmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günden güne artan motivasyonun, zihnindeki plan ve projelerine yön vermen açısından seni olumlu etkiliyor. Hayatında seni geri planda tutan konuları geçmişte bırakabilirsin. Kazançlarını değerlendirmenin ve artırmanın gerekliliğini fark ederek alternatif alanlara yönelebilir, kâr zarar hesabı yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gün içinde kişisel isteklerin ve sosyal sorumluluğun arasında kalman mümkün.  Burcuna geçen Ay, ani bir fikir değişikliği ile seyahate çıkmanı sağlayabilir. Şimdiye kadar yapmak istediğin ama cesaret edemediğin seçimler, konuşmalar ya da eylemler için bir anda fırsat bulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; uzun soluklu çalışmaların iş ve kariyer hayatında güzel gelişmeler yaşamanı sağlarken, şu önümüzdeki birkaç gün rehavet ve tembellik etme isteğin de artabilir. Biraz daha sosyalleşerek ve gayretle beklediğin fırsatları kaçırmayacaksın. Hatta eski bir defteri kapatman ya da ödenmeyen bir borcu geri alman olası.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hafta sonu yakın çevren ve arkadaşlarınla iletişimin yoğun olacak. Çalışma arkadaşlarınla veya sevdiklerinle arandaki ilişkiler yeni bir boyut kazanırken, şimdiye kadar farkında olmadığın bazı gerçekleri ayırt edebilecek konuma gelebilirsin. Kendini güçlü ve hırslı hissederken, yenilenebileceğin birçok fırsatla karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; endişelerini çevrene yansıtmadan, detayları tekrar gözden geçirerek eksikliklerini kolaylıkla görebilirsin. Meslek ve kariyer yaşamında geriye dönük haberleşmeler yapabilir, dikkatini bitirilmemiş işlere verebilirsin. Karşındaki insanlardan maddi veya manevi fayda görebileceğin bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; fikirlerine saygı duyduğun insanların desteğini alırken, uzaklarda yaşayan yakınlarınla yoğun iletişim halinde olabilirsin. Eş ya da ortaklı konularla ilgili gelir ve giderlerine yönelik konularda bazı kararlarını tekrar revize etmek isteyebilirsin. Özel bir insanla yapacağın yolculuk, keyfini artırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; evinde veya bulunduğun ortamdaki işlerini toparlaman ve kendine göre bir sistem edinmen için günün enerjisi seni desteklemekte. Bir takım ufak tefek tadilat ve dekorasyon değişikliği hoşuna gidecektir. Ancak bu yönde yapacağın harcamalarda da temkinli olmaya bakmalısın.  Enerji ve şifa çalışmaları için de oldukça uygun bir gün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcundaki Ay, bugün seni daha haraketli ve enerjik kılabilir. Fikirlerin düşüncelerin değişebilir ve kendini giderek daha rahat ifade edebilirsin. Duygularını yaratıcı bir şekilde sosyal aktivitelere dökerek tatmin olabilir, inanç ve ideallerin doğrultusunda ilerleyerek bazı insanları da şaşırtabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.