6 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Gerilimli bir güne başlıyor olabiliriz. Ev ve aile ile ilgili konularla karşı karşıya gelebilir, hayatımızdaki sorun yaratan insanlara savaş açabiliriz. Engelleri aşmak için varımızı yoğumuzu ortaya koyarak hiç çekinmeden davranabiliriz. Fakat adımlarımızı dikkatli atarak kendimizi tehlikeli durumlara sokmamalı ve zorlu geçecek bu anların üstünden mantığımızla gelmeye çalışmalıyız.

Sevgili Koç; ailenle ilgili bir mevzuda duygularına yenik düşebilir,  kişisel isteklerini abartılı şekilde sergileyebilirsin. Henüz tam bir tecrübe edinmediğin bir konuda fazla iddialı olabilir, üstlerinle çatışmak durumunda kalabilirsin. Günü spor yaparak veya çocuklarla birlikte olarak keyifli hale getirebilirsin.

Sevgili Boğa; yakınlarının haksız davranışlarına karşı duyarsız kalamayabilir, fikir ve düşüncelerini açıkça anlatmak istesen de tam istediğin ifadeleri kullanamayabilirsin. Bazı endişeler öne çıksa bile somut planlar içinde olman mümkün. Söz ve eylemlerin tezatlık gösterse de değişime ve kariyerindeki yeniliklere açık olmalısın.

Sevgili İkizler; duyguların ve mantığın arasında kalmadan temkinli adımlar atmaya bakmalısın. Maddi ve manevi seni zor durumda bırakabilecek konu ya da insanlardan uzak durman, olası iletişim sorunlarına maruz kalmanı engelleyebilir. Üretime yönelik çalışma yapman veya elindeki işleri toparlaman lehine olabilir.

Sevgili Yengeç; güne hırslı, enerjik ve iddialı başlayabilir, kariyerinde iş arkadaşlarından gerekli desteği zorlanmadan alabilirsin, ancak zamansal sıkıntılarla karşılaşman mümkün. Yeteneklerini sergilemek ya da bütçeni ayarlamak konusunda oldukça başarılı olurken, ifade zorluğun zaman zaman kriz yaratabilir.

Sevgili Aslan; günlük işlerini bir düzen içerisinde yürütmeyi planlamış olsan da evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Beklenmedik misafirlerle ilgilenmen söz konusu olabileceği gibi yakınlarınla ilişkinde zorlanma yaşayabilir, kendini güçlü bir şekilde ifade etmek için patavatsızlık yapabilirsin. Tepkilerini düşünerek vermeye çalışmalısın.

Sevgili Başak; dış dünyayla bağlantını kısa bir süreliğine kesmiş olabilirsin. Ancak, yaşadığın krizi ya da seni içten içe yoran meselelerini çözebilmek için olayların üzerine gitmeli ve biraz daha cesur olabilmelisin. Risk almayı sevmiyor olsan da özgürlüğün ya da özgüvenin için yeni şeyler denemen ve şikâyet etmek yerine harekete geçmen yararlı olabilir.

Sevgili Terazi; açık sözlü olacağım derken, düşünmeden konuşabilir, gereksiz baskılara maruz kalabilirsin. Huzurunun bozulmaması için partnerinle ortaklaşa hareket etmek, önemsiz konuları büyütmemek gerekebilir. Ailevi değerlerini ve çıkarlarını korumak adına inisiyatif alabilirsin.

Sevgili Akrep; planlarını harekete geçirmek için güçlü istek duyabilir, iş bitirici olmak isteyebilirsin. İnandığın değerlere sahip çıkmak, empati kurmak isteyebilir, bazen de çalışma arkadaşlarının gazına gelerek sabırsız olabilirsin. Sürekli değişebilen gündemin, duygularına da yansıyabilir, sakin kalmayı denemelisin.

Sevgili Yay; sevdiklerinle olan iletişimlerinde aşırı heyecanlı bir imaj sergileyebilir, ani kararlar almaya müsait olabilirsin. Kişisel isteklerinin artması, harcamalarını da artırabilir. Akademik kariyerinle ilgili hazırlamış olduğun sözlü ve yazılı dokümanlarına gelebilecek olumlu dönüşlerin yurtdışı planlarını aktive etmesi mümkün. Engel olarak gördüğün olaylar senin için yeni birer fırsat olabilir.

Sevgili Oğlak; ailenle ilgili konularda yaptığın konuşmalar sonuçsuz kalabilir ya da elde ettiğin sonuçlardan çok da memnun kalmayabilirsin. İkili ilişkilerinde ve imza gerektiren her türlü iş birliğinde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, seni rahatsız eden konuları irdeleyebilirsin. Ekonomik konulardaki yatırımlarında aceleci davranmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Kova; çevrenle olan ilişkilerin ve iletişimin artarken, bazı konularda kendini yetersiz bulabilir, yeteneklerini görmezden gelebilirsin. Ortaklarınla yapacağın iş birlikleri hedeflerinin önünü açabilir. İş yaşamında üstlerinle yaşayabileceğin fikir ayrılıklarını çözümlemek bugün çok da kolay olmayabilir.

Sevgili Balık; hedeflerine ulaşmak için sergileyebileceğin sert ve fevri tavırlar ya da düşünmeden atacağın adımlardan pişman olabilirsin. Ancak herkesin hata yapabileceğini bilmeli, özgüveninin yıpranmasına izin vermemelisin. Sevdiklerine maddi yardımda bulunmak, kendi borçlarını ödemeni zorlaştırırken, etrafında duygusallığını ve eli açıklığını kullanabilecek insanlar da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.