6 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Yeniayın ardından akışta kalıp durum değerlendirmesi yapmak için uygun bir gün. Acele etmeden fırsatları gözden geçirebilir, biraz sağduyumuza biraz da sezgilere kulak vererek akılcı seçimler yapabilir, yeni olana yer açmak için fazlalıklardan kurtulabiliriz. Özellikle Ay’ın Venüs’le olumlu bir görünüm yapacağı öğle saatleri görüşmeler yapmak, iletişim kurmak ya da talepte bulunmak için son derece uygun olacaktır. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendini akışa bırakmakta ve gelişmeleri olduğu gibi kabul etmekte zorlanmayacağın bir gün. İç sesini dinleyerek yolunu bulabilir; yardımına, ilgine ve şefkatine ihtiyaç duyanlara karşı duyarlılıkla hareket edebilirsin. Proje aşamasında olan işler için ön hazırlıklar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sevdiklerin ve dostların için özveri gerektiren çalışmalar içinde yer alabilir, görüş ve inançların doğrultusunda gönüllülük esasına dayanan aktivitelerde bulunabilirsin. Ancak sosyal alanda yapacağın bu çalışmalar aynı zamanda senin faydana olacak ilişkiler geliştirmeni de sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal yaşamda bedenen aktif olduğun kadar ruhen duyarlı ve yardımlaşmaya da açıksın. Üzerinde çalıştığın projelerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir, herkesin kazançlı çıkabileceği fikirler üretebilirsin. Finansal alanda seni destekleyecek kişilerle bir araya gelerek girişimlerine hız kazandırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; geleceğini ilgilendiren konularda henüz net değilsen bile yakın ilişkide olduğun kişiler ufkunu açmanı sağlayabilir. Eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı, medya alanında proje aşamasında olan işlerinin ön hazırlıklarına zaman ayırabilirsin. Sosyal medya paylaşımların fazla duygusal olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün finansal konularla fazlasıyla meşgul olabilirsin. Ortak gelirler, alacak ve borçlarla ilgili işlerini yoluna koyabilir, biraz harcama yaparak girişimlerinin hızlı ilerlemesini sağlayabilirsin. Karar alman veya yön belirlemen gereken durumlarda iç sesine ve sezgilerine kulak vererek ilerlemekte fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcundan geçen Ay, başkaları hakkındaki düşüncelerini yeniden gözden geçirmene yol açabilir. Ortağının, eşinin veya iş birliği içinde olduğun kişilerin hal ve tavırları farkındalığını artırıp karar vermeni kolaylaştırabilir. Bugün gelişen olaylara itiraz etmek yerine gözlemci kalmayı tercih edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve sorumluluklarını yerine getirirken odaklanmakta zorlanabilir, belki de evden çıkmayıp tembellik yapmayı isteyebilirsin. Zihinsel ve fiziksel sağlığınla ilgilenebilir, çeşitli detoks ve diyet programlarını araştırabilir, alternatif tıptan yararlanabileceğin fırsatlar bulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün her ne kadar mantıklı düşünmeye ve hareket etmeye çalışsan da duygularının seni yönlendirdiği gibi davranabilirsin. Sevdiklerine şefkat hisleriyle yaklaşabilir; onların hayrına olacak şekilde kararlar alabilirsin. Başkalarına yardımcı olmak seni de mutlu edecektir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ailen ve sevdiklerin için maddi manevi her türlü fedakârlığa hazırsın. Onların ihtiyacı olan desteği verebilir; hassasiyet ve duyarlılıkla hareket edebilirsin. Ayrıca evini veya gayrimenkul yatırımlarını içeren konularda bir süredir alamadığın kararları alabilir ve girişimlerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sezgilerini dinleyerek kararlar alabilir, iç sesine kulak vererek ilişkilerini yönlendirebilirsin. Yaşadıklarını mantık süzgecinden geçirip değerlendirirken altında yatan sebepleri de araştırmak ve derinleşmek isteyebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerin ile arandaki sevgi bağlarını yeniden güçlendirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; parasal konularda inişli çıkışlı bir süreçtesin. Kazançlarını değerlendirmek ya da ek gelir elde etmek için bazı girişimlerde bulunabilirsin. Bugüne kadar netleşmeyen durumları yola koymak için bir fırsatın olabilir. Gizli ilişkiler olumlu sonuçlar doğuracak gelişmelere yol açabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla sezgilerinin ve arzularının seni yönlendirdiği şekilde hareket etmeye başlayabilirsin ancak mantığını ve sağduyunu da devrede tutarak ilerleyebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerin uyum ve denge içinde gelişebilir; bağlarını güçlendirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.