6 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Saat 04:29’da güne ve uzunca bir sürece damgasını vuracak Oğlak burcunun 15. derecesinde bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Her Güneş tutulması bir başlangıç olduğundan her birimizin yaşamlarında yeni bir döngünün açılacağı; taşların yerinden oynadığı bir süreçteyiz adeta. Geçmiş birikimler, yaşanmışlıklar ve bunlardan edinilmiş tecrübeler önümüzdeki günlerdeki yeni döngüde önemli olacak. Yolumuz zorluk ve mücadelelerle dolu. Bu yeni yapılanma sürecinde emek harcayacak; gerçekçi olacak; boş hayallere kapılmadan, tembellik etmeden gerektiği gibi sorumluluk sahibi olarak ilerlemeliyiz. Bize destek olacak kişi veya gruplara ihtiyaç duyabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte iş ve sosyal hayatında farklı bir yol izlemek isteyebilirsin. Ağır sorumluluklar üstlenmen, duygusal baskıya yol açsa da kendini kalabalık ortamlarda daha rahat ifade edebilirsin. Kariyerinde önümüzdeki günlerde yeni fırsatlar ve girişimler söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hayata bakış açını dönüştürebileceğin, görüşlerini farklı temellere oturtabileceğin bir dönemdesin. Düşüncelerini yapılandırmak için ihtiyacın olan eğitimlere katılabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla beraber hareket edebilirsin. Sosyal medyada kariyer fırsatları yakalayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; önümüzdeki günlerde banka, kredi, miras, nafaka, vergi ve sigorta konularında ön görüşmeler yapabilir, ileriye yönelik finansal planlar geliştirebilirsin. Bir süredir seni zorlayan borç ve alacaklarla ilgili sorunlarını çözebilmek için girişimlerde bulunabilir, üstündeki duygusal baskıdan kurtulabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda gerçekleşen Güneş tutulması, yaşamını ilişkiler yoluyla düzene sokma fırsatını getirebilir. Bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle konuşarak şartları tekrar gözden geçirebilirsin. Başlangıçlar ve girişimler için başkalarına ihtiyaç duysan da yaşamını iyileştirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hayatına giren yeni çalışma arkadaşları iş hayatında fırsatlarla karşılaşmanı ve başlangıçlar yapmanı sağlayabilir. Gündelik yaşamını düzene sokmak, zararlı alışkanlıklarından kurtulmak isteyebilir, bunun için sağlık kurumlarından destek alabilirsin. Akrabalarınla ilişkilerini gözden geçirerek yeni bir yol izleyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayatına sana keyif veren hobi ve uğraşlar girebilir, hatta bu uğraşlar uzun vadede kariyerin haline dönüşebilir. Yeni ilgi alanlarına ve arkadaş gruplarına yönelebilirsin. Çocuklarla ilgili konularda önemli kararlar alabilir, romantik ilişkilerde seni mutlu edecek bir dönem geçirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte gayrimenkullerle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, yaşamına yeni bir düzen kazandırabilir hatta kariyerinle ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Yerleşim yerini değiştirmek ve farklı bir yerde yaşamak isteyebilirsin. Aile içinde sorumlulukların artabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çıkacağın yolculuklar yaşamını düzene sokmanı sağlayabilir hatta yeni kariyer fırsatları yakalayabilirsin. Kişisel gelişimin için katılacağın eğitimleri planlayabilir, aklındakileri bir düzene sokarak girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevre, kardeş ve kuzen ilişkilerinde daha fazla sorumluluk alman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte yeteneklerini fark edebilir, bu yetenekleri kullanabileceğin ortamlarda çalışabilecek fırsatlar bulabilirsin. Ekonomik gelirlerini artırmak için girişimlerde bulunabilir, gelir gider hesaplarını daha düzenli ve disiplinli bir hale getirmek ihtiyacı hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte yaşamında önemli fırsatlar yakalayabilirsin. İlişkiler, kariyer ve yerleşimle ilgili önümüzdeki günlerde uzun vadeli ve ciddi planlar yapabilir, şartları senin belirleyeceğin girişimlerde bulunabilir, evlilik ya da çocuk sahibi olmak gibi çok önemli kararlar alabilirsin.

Kova  Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; uzun vadeli planlar ve araştırmalar yapabilirsin fakat henüz girişimlerde bulunacağın ortamı bulamayabilirsin. Gizli düşmanlarının farkına vararak önlem alabilir, üstünde yoğun bir baskı hissedebilir, içten içe mücadele edebilir ama duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmakta zorlanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içinde bulunduğun arkadaş çevresinde değişiklikler yaşanabilir, hayatına yeni girecek arkadaşlar geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmene veya yeni bir düzen kurmana yardımcı olabilir. Bugün gerçekleşen Güneş tutulmasıyla hedeflerini gerçekleştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.