6 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Başak burcunun etkileri altında başlıyoruz ki zaten içinde bulunduğumuz koşullar sağlığın, temizliğin ve hijyenin önemiyle ilgili ciddi bir vurgu yapıyor. Özellikle sabah saatlerinde dolunay öncesi yayılabilecek yalan yanlış haberler kafamızın iyice karışmasına neden olabilir. Endişe ve telaşı artıracak söylemlere karşı dikkat etmeli, aldığımız bilgilerin kaynağının güvenilir olmasına özen göstermeliyiz. Birbirimizin ne söylediğini anlamakta veya kendimizi anlatmakta çok zorlanabiliriz. Komşularımızla ve yakın çevremizle ilişkilerimizde de önce sağlığımızı düşünerek hareket etmeli aynı zamanda herhangi bir konuda taahhütte bulunurken de şartların yanıltıcı olabileceğini bilmeliyiz. Fakat öğleden sonra balonların havada uçuştuğu bu durum yerini ayaklarımızın yere sağlam bastığı, sağduyulu bir ortama bırakıyor. Muhtemelen kısa süreli bir panik havasının ardından doğru önlemleri alıp aklı selim bir şekilde yaşamımıza devam edebilir, zamanımızı verimli işlerle uğraşarak geçirebiliriz. Saat 16:29’ da Ay boşluğa giriyor. Bu saatten sonra eksiklerimizi tamamlayıp, elimizdekileri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışabilir, bağışıklığımızı, sağlığımızı güçlendirmekle ilgilenebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sezgilerinin güçlendiğini fark edip ve sana yön vermelerine izin verebilirsin. Kendini geliştirmek adına çok şey yapabilir; yaratıcılığını kullanarak üretken olabilirsin. Eğitimin için yapacağın görüşmeler olabilir; ancak sonradan pişman olmamak adına verilen sözlerde garantici davranmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; romantik ilişkinde girişimci ruhun hareketlenirken tutkularının esiri olmamaya dikkat etmeli; tutamayacağın sözler vermemeye ve önemli kararlar almamaya dikkat etmelisin. Zaman geçirmek için yaratıcılığını kullanabilirsin. Ayrıca gün içinde uzaklardan beklediğin bir para varsa bugün eline ulaşması biraz zor görünüyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kaynaklarını değerlendirmek ya da borçlarınla ilgili değerlendirme yapmak adına uzman ve kurumsal kimlikli kişilerle iletişim halinde olabilirsin; ancak sağduyulu ve akılcı hesaplar yapmalısın. Gün içinde ev ortamında yapabileceğin değişikliklerle ilgili planlarını gözden geçirebilir; sorumluluklarının farkındalığını yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakınlarınla veya beraber olduğun insanlarla çalışmalar halinde olabilir ve oluşabilecek bazı problemlere karşı, analizci tavırlarınla ortamın dengesin sağlayabilirsin. Elinde birikmiş olan işlerini bir an önce toparlamak isteyebilirsin; zira biraz rahatlamak istiyorsun. Akşam partnerinle zaman geçirmek motivasyonunu yükseltecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; maddi veya manevi konularda bazı endişelerin olsa da; bugün göksel enerji sezgilerini ve yaratıcılığını desteklediğinden, konuları büyütmene ya da aşırı hassasiyet göstermene engel olacaktır. Rutinlerine fazla zaman ve emek harcayabileceğin bu günde; akşam saatlerine doğru rahatlamaya çalışman iyi olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal medyada oldukça aktif olabileceğin bugün de; hayatına yeni insanlar çekmeyi hedefliyor olabilirsin. Kişisel ihtiyaçlarına önem verebilir; beklentilerini dile getirirken açık sözlü davranabilirsin. Burcunda ilerleyen Ay; fikirlerinin gayet yaratıcı olmasına yardım ederken; sorumluluk bilincini de ikiye katlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çalışmalarını evde yürüttüğün ve aile büyüklerinle ilgili sorumluluklarının üzerinde titizlikle durduğun bir gündesin. İşlerini düzenleme ve sisteme oturtma konusunda zihnini yorabilirsin. Akşam saatlerine doğru burcuna geçen Ay; geçtiğimiz birkaç günün yorgunluğunu atman ve kendine biraz zaman ayırman için seni uyaracaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hedeflerinle ve projelerinle alakalı fikirlerini gözden geçirirken; kendine yeni bir çalışma planı oluşturabilirsin. Grubunun ve partnerinin de dahil olduğu maddi konularda sorumluluk almaya hazır olabilir; çözüm odaklı çalışabilirsin. Akşam saatlerinde; çalışmalarına ara verebilir ve kendine ayırdığın zamandan keyif almaya başlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; finansal alanda yapmak istediğin yenilikler varken; yaratıcılığın sayesinde bazı fırsatlarla karşılaşabilirsin. Kazançlarında bazı artışlar olabilir; ancak hayatının profesyonel ve şahsi dengesini ayarlamaya ihtiyaç duyabilirsin. Dışarıda olmasan da aktif olmaya gayret gösterebileceğin zamanlarda; sosyal medyayı oldukça aktif kullanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma hayatın veya akademik kariyerin için önemli ve iddialı projeler gündeminde olsa da bunları gerçekleştirmek adına imkanlar o kadar elverişli olmayabilir. İşlerini kişisel alanında tamamlamaya çalışabilir; iletişim halinde olduğun kişilere karşı tutarlı ve kararlı davranışlarınla etkileyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün bütçen konusunda çok dikkatli davranmalı, harcamalarda aşırıya kaçmamalısın; zira gün içinde maddi ve manevi olabilecek ihtiyaçlarında artış olabilir. Satın almak istediğin her şeyde seçici davranmalısın. Maddi sorumluluklarından dolayı çalışman ve üretmen gerektiğini hatırlayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sezgilerinin oldukça güçlü olduğu bugün de izlemen gereken yol haritası böylece şekilleniyor olabilir. Partnerinle belirlediğin hedefleri tekrar gözden geçirip yeni ve yaratıcı fikirler üzerinde tartışıyor olabilirsin. Fakat gün içinde kararlarında aceleci davranmamalı ve çelişkili ifadelerden kaçınıp tutamayacağın sözler vermemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir