6 Nisan 2018 Burç Yorumları

Hayli zor geçen bir haftayı geride bırakıyoruz.  Yorgunluğunu atacağımız biraz daha rahat bir sabaha merhaba diyoruz. Bugün daha özgür hissedecek, kendimizi daha net bir şekilde ifade edebileceğiz. Uzun süredir attığımız adımların karşılığını ise almaya hazırlanabiliriz. Beklemediğimiz gelişmelere, nispeten keyifli sürprizlere açık olmamızda fayda var.

Sevgili Koç; görüş ve düşünceni açık yüreklilikle ifade edebildiğin, kariyerinde ya da kişisel anlamda eksiklerini fark edip telafi yoluna gidebildiğin bir gün olabilir. Yaratıcılığını sosyal medya üzerinden gösterebilir, olumlu geribildirimler alabilir ve sürpriz eğitim fırsatları ile karşılaşabilirsin. Verdiğin ya da verilen sözlere dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; maddi konularınla ilgili beklemediğin kişilerden fikir ya da destek alabilir, ödemelerin konusunda gerçekçi ve kalıcı planlama yapmak isteyebilirsin. Bu aralar sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif almayabilir, bireysel çalışmalar yapmak isteyebilsin. Nostaljik bir ruh hali içinde olman, romantik ilişkilerini de etkileyebilir.

Sevgili İkizler; öğle saatlerinde arkadaşlarından gelebilecek olan teklifleri değerlendirmek isteyebilir, yapman gereken işleri toparlayabilirsin. Sosyalliğe ve yeniliklere açık olman; kazançların ve ilişkilerin konusunda seni destekleyebilir. Eski bir ilişkinin hayatına girmesi konusunda etraflıca düşünmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Yengeç; moralini düzelmek, daha zarif ve hoş görünmek için kişisel bakımınla ilgilenmek isteyebilirsin. Bu tarz girişimlerin için öğle saatlerini kullanman istediğin sonucu almana yardımcı olabilir. Akşamüzeri yaşanacak enerjiler; karşındaki kişilere bağımlı kalmana, programının aksamasına neden olabilir.

Sevgili Aslan; bir yandan sevdiklerinle birlikte olmak isteyebilir, bir yandan eğitiminle ilgili konularda çeşitli araştırmalar yapmak zorunda olduğunu hissedebilirsin. Günü belli bir program içerisine yayman her iki isteğini de yapman için fırsat verebilir. Sırtındaki yükleri hafifleterek, ufak molalar vermen sağlığına da iyi gelecektir.

Sevgili Başak; günü evinde geçirmek, birikmiş işlerini toparlamak isteyebilirsin. Evinle ilgili ani bir ödeme yapmak zorunda kalman kriz yaşamana neden olsa da pratik bir çözüm üretebilir, olumlu bakış açını koruyabilirsin. Akşam saatlerinde genç insanlarla ya da çocuklarla vakit geçirmen enerjinin yükselmesini sağlayabilir.

Sevgili Terazi; kardeşin, komşun ya da yakın çevrendeki kişilerle bir arada olabilir ya da sürpriz misafirlerini ağırlayabilirsin. Kendinle ilgili yaşadığın farkındalık, etrafındaki kişilere de rehber olmanı sağlayabilir. Akşam üzeri ev ve aileye dair konular gündeme gelebilir ve sorumlulukların artabilir.

Sevgili Akrep; yeteneğini kullanarak finansal kaynaklarını arttırmak isteyebilir ve bunun için günlük rutin işlerinde yeni bir program hazırlamak isteyebilirsin.  Ani bir kararla evcil bir hayvan alabilir ya da halihazırda var olan evcil hayvanlarınla ilgili harcama yapabilirsin.  Hem kazandığın, hem de harcadığın bir gün olabilir.

Sevgili Yay; hevesli ve iş birlikçi halin gruplar içerisinde de kendini göstermene yardımcı olabilir. Şu günlerde yeteneklerini sergilemek konusunda mücadele etmek zorunda kalabilir ya da sağlığınla ilgili sorunlar nedeniyle gecikme yaşayabilirsin. Akşam üzeri parasal konulara ve harcamalarına dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; evinle veya aile bireylerinle ilgili ani gelişen olaylar kendini endişeli ve huzursuz hissetmene neden olabilir. Duygularını ifade etmekte güçlük çekmen iletişimlerinde yanlış anlaşılmana, üstlerinle problem yaşamana neden olurken, akşamüzeri durumu toparlamak için fırsat bulabilir, daha girişken olabilirsin.

Sevgili Kova; iş ve eğitim hayatında çeşitli fırsatlarla karşılaşabilir, kişisel çalışmalar yapmak istesen de kendini sosyal gruplar içerisinde bulabilirsin. Yakın çevrenden veya arkadaşlarından alacağın haberler seni şaşırtabilir. Sözlerine, yazışmalarına ve olası ufak tefek kazalara dikkat etmelisin.

Sevgili Balık; kariyerinle ilgili görev ve sorumluluğun; uzun saatler çalışmana neden olsa da sürpriz fırsatları da beraberinde getirebilir. Hedeflerinle ilgili mücadele etmek zorunda kalabilirsin ancak uzun vadede kalıcı başarı yakalaman mümkün. Akşamüzeri katılabileceğin organizasyonlar da harcamalarına dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.