6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

İletişimin, bilgi akışının ve paylaşımların yoğun olacağı; yeni haberlerin duyulacağı hareketli ve dinamik geçecek bir haftaya giriş yapacağız. Önümüzdeki birkaç günde eğitim öğretim, alım satım, ticaret, görüşme, anlaşma ve sözleşmelerle alakalı yeni koşullar ortaya çıkabilir. Yeniay ile başlattığımız girişimlerle ilgili de oluşumlar peşinde olabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta içinde maddi ve manevi alanda değişimlere fırsatlara açıksın. Kazançlar evinde oluşan Yeniay’ın ardından Merkür’ünde desteğini alarak, otorite insanlardan destek görerek yeni kazançlarına odaklanabilirsin. Haraketli ve iletişimin bol olmasının yanı sıra yakın çevrenizden kaynaklı demorolize olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Merkür’ün burcuna geçmesiyle; sağlam ve kararlı adımlar atmak, her tür konuda kontrollü olmak isteyebilirsin. Fikirlerinin kişisel ve somut olmasına önem verebilir, rahat ifadelerinle her türlü girişim için kendini güçlü görebilirsin. Bu günlerde finansal konularda ya aşırı güvende olmak isteyebilir ya da sabırsızlık gösterebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ruhunun özgür olacağı bu günlerde, zihinsel ve kişisel farkındalığın artarak güvende olmak isteyebilirsin. Yeteneklerine odaklanıp, yalnız kalmak isteyebilir, sezgilerine güvenebilirsin. Gün içinde gelişen olaylar karşındakilerle hırçınlık yaşamana ve ilişkilerini zedelemene neden olabilir, çizgini korumanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hedefin yeni dostluklar ve gruplar olurken, farkı insanlarla yapacağın birliktelik, şansın olabilir. Gün içinde yalnızlıktan keyif aldığın bir gün olsa da elindeki işleri bitirmek için çok fazla çalışabilir kimi zaman konsantre olmakta zorlanabilirsin. Sağlığın alarm vermeye başlamadan gerekli önlemleri almanda yarar olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftaya güçlü ve otorite kişilerden gelebilecek destekle kariyerini sağlamlaştırabilir, yeni iş imkanıyla başlayabilirsin. İlerleyen günlerde iş, eğitim ve özel amaçlı seyahatlere çıkabilir, anlaşma ve sözleşme gibi olaylar gündemin olabilir Gün içinde partner ya da iş arkadaşınla ani gerilimlere dikkat etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; eğitim, ticaret, medya yayıncılık ve uluslararası işler alanında yeni başlangıçlar yapmak için motive olurken, aşk sevgi, çocuklar ve yeni bir hobi edinmek adına da olumlu etkiler altındasın. Ancak; gün içerisinde kariyerinde ya da aile içi konularda aşırı güvenli olabilir, kibirli bir görünüme sahip olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ailen veya aile büyüklerinden, eşin ya da ortağının gelirlerinden, kredi veya komisyon gibi alanlardan destek bulabilirsin. İçgüdüsel olarak özgürleşip, sezgisel olarak güçlenebilir, somut değerlere önem verebilirsin. Gün içindeki sosyal ilişkilerinde ani oluşabilecek fikir ayrılıkları nabzını yükseltebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevrenden ya da ortağından destek görerek özgürleşebilir, hayatını ve bakış açını yenileyebilir ya da girişimlerini danışmanlık alarak yapmayı tercih edebilirsin. Gün içerisindeki harcamaların, partnerin ya da aile büyüklerini karşına almana neden olabileceği gibi bütçen konusunda da risk oluşturabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışma koşullarında, sağlığında ve rutin işlerinde daha pratik olabilirsin. Kazanımların açısından daha bereketli olabilir, gayrimenkul ya da yatırımların açısından olumlu destekler bulabilirsin. Gün içinde tek başına hareket etmekte zorlanıp, onay alman gereken durumlar olabilir, ego savaşlarından uzak durmanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; özgüveninin çok yüksek olması; sevdiklerinle yapacağın görüşmelerin rengini değiştirebilir. Önümüzdeki günlerde aşk eğlence, çocuklar ve farklı ve sıra dışı faaliyetlere yönelebilir, huzur ve kalıcılık arayabilirsin.  Hizmet aldığın ya da verdiğin alanlarda sözel tartışmalara açık olabileceğin gibi sabırsız olman da mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova;  yeni bir ev almakla, yaşam alanının değiştirmekle ve evinle ilgili bir takım yeniliklerle ilgili kararsız kaldığın bir dönem geçiriyor olabilirsin. Ancak koşullarını zamana yaydığında dikkatli ve akıllıca kararlar alabilirsin. Zihninin çok hızlı çalıştığı bu günde, kişisel kararlar almaya ve isyankar olmaya müsaitsin. Yavaş ve sakin kalabilmelisin

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güvendiğin dost ve arkadaşlardan gelebilecek fırsatlara açık olduğun bir gündesin. Zihinsel ve iletişimsel alanda daha somut olmaya odaklanabilir,  yakın çevre, eğitim, anlaşma gibi konularda sürprizlerle karşılaşabilirsin. Gün içinde çevrenle yapabileceğin abartılı inatlaşmana senin ve ortamın keyfini kaçırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.