6 Mart Burç Yorumları

Güne görev ve sorumlulukların baskısını hissederek başlayacağız ancak kendimizde karşımıza çıkan zorlukların üstesinden gelebilecek gücü bulacağız. Motivasyonumuzun ve mücadele gücümüzün yüksek olacak ve kendimizi disipline ederek sorumluluklarımızı yerine getirebileceğiz. Öğle saatlerine doğru yarım kalan işleri tamamlamak için harekete geçmek doğru olur. Akşam saatlerinde duygularımız ön planda olacak. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren iletişim trafiğin hızlanabilir, yakın çevrenle bir araya gelerek, anlık kararlarla harekete geçmek isteyebilirsin. Aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, verdiğin sözleri tutamayabilirsin. Öğleden sonra biraz daha duygusal ve içe kapanık olabilirsin.Sevgili Boğa; beklediğin paraların gelmemesi, ödemelerini yapmakta zorlanmana neden olabilir. Ticari faaliyetlerde yaşadığın sıkıntıları aşmak için riskli adımlar atman gerekebilir. Kendine biraz daha zaman tanımanda fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde yakınlarına danışabilirsin.Sevgili İkizler; son günlerdeki hareketliliğin sonuçlarını almak için heveslensen bile karşındakiler cesaretini kırabilir. İçinde bulunduğun gruplarla ortak harekete geçmeye çalışmalı, bireysel kararlar almamalısın. Akşama doğru ailenin kazançlarıyla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç; yalnız kalarak kararlarını değerlendirmek isterken daha da fazla kararsızlığa düşebilirsin. Seni cesaretlendiren kişiler olmasına rağmen çalışma ortamın ya da günlük sorumlulukların adım atmanı engelleyebilir. Ancak öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte kontrolü ele alabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir, sosyal ortamlarda yer alabilirsin. Fakat sevdiklerine veya çocuklarına dair sorumlulukların keyif aldığın işlerle uğraşmanı engelleyebilir. Günün ikinci yarısını ailene ayırabilir ya da yalnız kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında hareketli saatler geçirebilir, finansal konularda cesur hamleler yapmak için adım atabilirsin. Fakat kararlı olmayışın ve yaşamsal sorumlulukların bu adımları geri çekmene neden olabilir. Öğleden sonra arkadaşlarına ve sevdiklerine danışarak girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; güne yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak program yaparak başlayabilirsin. Fakat hem kafanın karışması hem de unuttuğun sorumlulukların hatırlatılması üzerine aksilikler yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde duygularını rahatça ifade edebilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; çalışma ortamından gelişen finansal iş birlikleri cesaretle harekete geçmeni sağlayabilir. Fakat kazançlarının yetersiz kalması, girişimlerinden yarı yolda vazgeçmene neden olabilir. Öğleden sonra içinde bulunduğun krizlerden sıyrılabilir, duygusal konuşmalar yapabilirsin.

Sevgili Yay;bugün sana keyif ve heyecan veren konular üzerine yoğunlaşmak istesen de gelişmelerin seni tatmin etmemesi kararlarından vazgeçmene neden olabilir. Yaşamının kontrolü sende olsun isterken ortak hareket etmek istemeyebilirsin. Günün ikinci yarısı finansal konular gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında yoğun ve tempolu bir gün geçirebilir, birçok toplantıya katılabilir, raporlar hazırlayabilirsin. Fakat bilgi eksikliği ya da yetersiz hazırlanmış olmandan dolayı aksamalar yaşayabilirsin. Öğleden sonra iş birliklerine girerek, durumu kurtarabilirsin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde alacağın haberler seni heveslendirse de aslında hedeflerine varmanın çok zor olduğunu görebilirsin. Kararsızlığın girişimlerine engel olabilir. Akşama doğru çalışma tempon yükselebilir, beraber çalıştığın kişilerle duygusal bağların kuvvetlenebilir.

Sevgili Balık; sorumluluklarını ihmal etmeden çalışmalarını sürdürmelisin. Ailenle ilişkilerinde yaşanan gerginliği bitirmek için başladığın işleri bitirmen gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde keyfin yerine gelebilir, sevdiklerine ya da hobilerine zaman ayırmaya başlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.