6 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Yengeç burcunun son derecelerinde ilerlerken sabah erken saatlerde Satürn ile karşı karşıya gelecek…Yine sıkıntılı bir süreç bizi beklemekte…Depresif, karamsar olmanın yanı sıra bizi engelleyen ve kısıtlayan koşullar zorlayabilir. Ancak bir yönüyle gelişmelere ve koşullarımıza gerçekçi bir gözle bakma ve değerlendirmede bulunabiliriz.

Ay 10: 11 ila 12: 27 saatleri arasında boşlukta kaldıktan sonra Aslan burcuna geçiş yapacak…

Öğle saatlerinde Aslan burcuna geçiş yapan Ay ile bizleri bambaşka bir atmosfer bekliyor sanki…

Ay /Venüs ardından Ay /Uranüs kare yeni sert açıları maddi manevi anlamda zigzaglı, dengesiz ve aniden oluşabilecek beklenmedik durumlara işaret etmekte…İlişkilerde, işbirliklerinde ve finansal konularda sıradışı gelişmeler kapıda gibi…

Ay’ın Aslan burcundaki yolculuğu sürecinde yönetimi, idareyi, kendimizi ortaya koymayı, özgüvenle hareket etmeyi, itibarımızı, yaratıcılığımızı, keyiflerimiz içine alan konular oldukça vurgu alacak gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde dünden beri süren gerilim devam edebilir ve kendini engellenmiş hissedebilirsin. Öğleden sonra enerjin birden değişebilir, özellikle ekonomik konularda risk almak isteyebilirsin. Birkaç gün boyunca sıra dışı ve ani gelişmeler yaşanabilir. Birden aşık olabilir veya var olan ilişkilerde beklenmedik kararlar alınabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kendini bir türlü ifade edemediğin kelimelerin boğazına düğümlendiği bir günün ardından öğle saatlerinde kendini toparlayıp aile fertleriyle bir arada olabilir ya da evinin güvenli ortamında bulunmak isteyebilirsin. Ancak ilişkilerde yaşanan ani gelişmeler farkındalığını artırdığı gibi inatlaşmayı da getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk yarısında parayla ilgili kaygıların ve endişelerin devam edebilir, beklediğin ödemelerin tamamını alamadığından, kendini baskı altında hissedebilirsin. Öğleden sonra ruh halin değişebilir, sosyal medyada veya arkadaş ortamında orijinal fikirler ileri sürebilirsin. Gizli ilişkiler ve dedikodular sürprizlere yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde Ay; hala burcunda hareket ederken ilişkilerde yaşanan gerilim ve baskı devam edebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde biraz daha fazla alana ihtiyaç duyabilir hatta gerginlikten kurtulmak için alışverişe çıkabilirsin. Plansız harcamalar bütçeni delebilir, dikkat.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; son günlerde arka planda kalarak duygularını kendine saklamış, olayları kontrol edemediğin için kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Fakat öğle saatlerinde Ay’ ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla cesur ve öz güvenli adımlar atabilirsin. İş ve sosyal ortamındaki gelişmeler güç savaşlarına girmene neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; duygusal iniş çıkışlardan yorulmuş olduğundan artık biraz izole olmak isteyebilir, olayları arka planda kalarak izlemek isteyebilirsin. Ancak öğleden sonra gerek sosyal medyada gerekse yakın çevrende görüşlerin ve paylaşımların düşmanlıkla karşılanabilir, sözlerin başka yere çekilebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; duygularını kendine saklamak istesen de başaramamış olabilir, sabah saatlerinde sorumluluklarının baskısı altında ezilmiş hissedebilirsin. Öğle saatlerinde arkadaşlarınla ve sosyal çevrenle bir araya gelmek neşeni yerine getirebilir. Aşk ilişkilerinde yaşanan beklenmedik gelişmeler romantizmi körükleyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne ufak tefek aksiliklerle başlasan bile öğle saatlerinde kontrolü ele alıp dikkatleri üstünde toplayacağın ortamlarda bulunabilirsin. Katılacağın görüşmelerde ve toplantılarda liderliği ele alabilir, görüşlerini ve düşüncelerini açıkça ifade edebilirsin. Ancak karşındakilerin beklenmedik çıkışları inatlaşmalara yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; duygusal krizlerin yaşandığı birkaç günün ardından öğle saatlerinde hoş sürprizler, romantik jestlerle karşılaşabilirsin. Şans oyunlarında ve risk aldığın konularda da fırsatlar çıkabilir. Fakat sevdiklerine karşı bencil ve bireysel davranışlar sergileyebilir, düşüncelerini fanatik bir tavırla savunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşındakilerin taleplerinden bunaldığın için artık yönetimi ele almaya karar verebilirsin. Öğleden sonra sevdiklerinle hoş zamanlar geçirebilir hatta ani gelişen karşılaşmalardan dolayı heyecanlanabilirsin. Tutkularının yoğunlaştığı bu süreçte kendini ve etrafındakileri şımartmak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; öğle saatlerinden itibaren karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün boyunca ilişkilerin gündeminde önemli bir yer tutacağına işaret etmekte. Beklenmedik davetlere katılabilir, farkındalığını artıracak ve ilgini çekecek kişilerle tanışabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; romantik ilişkilerde yaşanan hareketliliğe rağmen aradığını bulamaman sabah saatlerinde keyfinin kaçmasına neden olabilir; ancak sonrasında aldığın haberler seni şaşırtabilir. Çalışma ortamında farklı ve özgün bir proje içinde yer alma fırsatı bulabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.