6 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Geldik haftanın en hareketli gününe. Bugün idealize ettiğimiz kişi ve konularla ilgili hayal kurmaya muhtemelen devam edeceğiz. Gerçeklerle yüzleşmek ve kontrolü sağlamak yerine biraz değiştirilip önümüze sunulan söylemleri yeni bir fırsatmış gibi dinleyebiliriz ancak şimdilik değişen hiçbir şey olmadığını bilelim. Beklenti içine girmeden ve kimseyi idealize etmeden zamanının gelmesini beklemek yerinde olacaktır. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; birçok gökyüzü hareketinin bir arada olduğu bir gündeyiz. Balık burcunda yeniay gerçekleşiyor, Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Tüm bu etkilerin altında önümüzdeki günlerde bilinçaltında kalan bazı sorunlarla yüzleşebilir, kadersel bir bakış açısı kazanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Uranüs yaz aylarından sonra tekrar burcunda hareket etmeye başlayacak ve uzun bir dönem boyunca yaşamınla ilgili değişimler yapmana olanak sağlayacak. Bugün gerçekleşen yeniay ise daha önce başladığın ama yarım kalan veya ertelediğin hedef ve ideallerine yeniden ulaşman için fırsatlar getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Balık burcundaki gerçekleşecek yeniay ve Uranüs’ün yedi yıllık bir süreden sonra burç değiştirmesiyle birlikte iş ve sosyal hayatında ilişkilerden destek alabileceğin, eski tanıdıkların hayatına tekrar girebileceği bir dönemdesin. Bilinçaltında bir uyanış ve farkındalık olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek yeniayla birlikte hayallerini gerçeğe ulaştırabilmek için ne yapman gerektiğini tekrar değerlendirmeye alabilirsin. Bu dönem eskiden başlamış ve yarım kalmış girişimlerinde tekrar bir başlangıç yapman için daha uygun. Yenilenen bakış açın yeni bir çevre edinmeni de sağlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Balık burcundaki yeniay ve Uranüs’ün burç değiştirmesi çok önemli bir sürece girdiğine işaret ediyor. Ağır ama kararlı adımlarla kariyerinde bir değişim gerçekleştirebilirsin. Yakın zamanda ise banka, kredi, vergi, sigorta gibi finansal konularda yaşanan tıkanıklık çözümlenebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün karşıt burcunda gerçekleşen yeniay ve aynı zamanda Uranüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte tam bir farkındalık geliştirebilirsin. Bu süreçte karşındakileri bu sefer farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilir ve ilişkilerindeki sorunları masaya yatırmak isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; önümüzdeki günlerde çok iniş çıkış yaşayabilir, netleşmekte ve kendine bir yol belirlemekte zorlanabilirsin. Eskiden beri yapmak istediğin ama fırsat bulamadığın projeleri tekrar ele alabilirsin. Uranüs’ün burç değiştirmesiyle finansal konularda ağır ağır başlayan bir dizi değişiklik gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Uranüs’ün tekrar karşıt burcun Boğa’da harekete geçmesiyle uzun vadede ilişkilere bakış açın değişebilir, evlilik, ortaklık ya da iş birlikleri hayatında farklı bir yer tutmaya başlayabilir. Bugün gerçekleşen yeniay ise var olan aşk ilişkilerini yeniden değerlendirmen gerektiğini gösterebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gerçekleşen yeniay eskiden beri aklında olan gayrimenkul yatırımlarıyla ve aile kurmakla ilgili girişimlerini tekrar gündeme getirebilir. İlişkilerde daha sevecen ve duyarlı olabilir, sevdiklerin için fedakârlık yapabilirsin. Bir taraftan Uranüs’ün de burç değiştirmesiyle gündelik alışkanlıklarını değiştirmeni gerektirecek olaylara yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; uzun süredir beklediğin haberler gelebilir ancak henüz sıfırdan başlayacak gücü kendinde bulamayabilirsin. Bugün gerçekleşen yeniayla birlikte kendini kararlar almak zorunda hissedebilirsin ama bu süre olayları yeniden değerlendirmen daha doğru olacaktır. Aşka ve çocuklara dair konular zaman içinde değişiklik gösterebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi uzun vadede yaşamında birçok şeyi değiştirmeni sağlayabilir. Yaşadığın yeri, kariyerini değiştirebilir, kendine farklı bir yön çizebilirsin. Bugün gerçekleşen yeniay ise önümüzdeki günlerde bütçeni yeniden gözden geçirmeni gerektirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün burcunda gerçekleşen yeniay ve Uranüs’ün de burç değiştirmesi ile yaşamında ve ilişkilerde yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsin. Fakat sıfırdan bir projeye başlamak yerine var olan projeler için harekete geçmen daha doğru olacaktır. Kendini farklı bir şekilde ifade edebileceğin bir süreçtesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.