6 Mart 2018 Burç Yorumları

Genel olarak olumlu enerjiler altında bir gün geçireceğiz. Uzun soluklu işlere başlamak için uygun bir gündeyiz. Güçlü kişilerin desteğini alabilir, sağlam adımlar atabilir, sorumluluklarımızı rahatlıkla yerine getirebiliriz. Öğleden sonra sezgilerimiz güçlenebilir, yaratıcılığımız artabilir. Biraz huzursuz hissedebilir, kendimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Akşam saatlerinde hem içsel huzurumuzu yeniden yakalayabilir hem de ikili ilişkilerimizde daha uyumlu davranabiliriz. Çevremizin de desteğiyle işlerimizi daha rahat ilerletebiliriz. 

Sevgili Koç: bugün, içinde bulunduğun maddi ve manevi koşulları daha rahat analiz edebilir, destek alabilir, yaratıcı ve girişken olabilirsin. Merkür ve ardından Venüs’ün burcuna geçmesiyle; hedefinde, fikirlerinde ve fiziksel görünüşünde dikkat çekmek isteyebilir, kararlı adımlarınla hedef odaklı olabilirsin.

Sevgili Boğa; uzun vadeli hedeflerin, ortak yürüttüğün işlerin ve ikili ilişkilerinde destek görebilir, aynı görüşleri paylaştığın kişilerle birlikte zaman geçirebilirsin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; sezgi ve yaratıcılığın artabilir, kendi içine dönebilir, iş ve özel hayatla ilgili kararlarında kendi başına buyruk olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili İkizler; çalışma ortamında ve günlük rutinlerinde yaratıcı fikirlerinle göz doldurup,  parlayabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; hedef ve ideallerine ulaşmak için daha atak davranman mümkündür. Sosyal gruplar içinde yer almak ve yeni girişimlerde bulunmak özgüvenini arttırabilir.

Sevgili Yengeç; romantik veya ikili ilişkilerinde, eğitim veya ticari işlerinde olumlu gelişmeler yaşayabileceğin, duygularını rahatlıkla dile getirebileceğin bir gün olabilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesi; seni iş ve kariyer hayatında, ev ve ailevi konularda ani kararlar almaya itebilir; bu nedenle daha mantıklı ve planlı davranmaya çalışmalısın.

Sevgili Aslan; bugün yaşadığın maddi zorluklar için çözüm üretebilir, çalışma arkadaşlarından da destek görebilirsin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; eğitim, seyahat, yer değişikliği, ticaret ve uluslararası işler gibi konularda daha aktif ve maceraya yatkın olabilirsin. Fırsatlara açık olacağın bu süreçte farklı fikirler üretebilir, risk barındıran alanlara da yönelebilirsin.

Sevgili Başak; bugün sevdiğin kişiler ile ortak kararlar alman mümkün. Sorumluluk bilincinin yüksek olması, fırsat ve ödülleri beraberinde getirebilir.  Yönetici gezegenin Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; maddi konular, ortaklaşa işler, araştırman gereken konularla ilgilenebilir, bazı kararlar alabilir, planlamalar yapabilirsin.

Sevgili Terazi: günlük yaşantına, sağlığına ve çalışma koşullarına odaklanabileceğin bir gündesin. Bu alanlarda olumlu girişlerde bulunabileceğin gibi otorite konumundaki kişilerden de destek görebilirsin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; ilişkiler, iş birlikleri, anlaşmalar ve sözleşmeler gibi konularda hevesli ve girişken bir yapı içerisinde olabilirsin.

Sevgili Akrep; kişisel isteklerini rahatlıkla ifade edebileceğin, hedeflerin için destek bulabileceğin, romantik ilişkilerini coşkuyla yaşayabileceğin bir gündesin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; iş ve çalışma hayatın, sağlıkla ilgili konular, rutin işlerin, evcil hayvanlar ile ilgili konularda hızlı ve cesur kararlar alabilirsin.

Sevgili Yay: ev ve aile ile ilgili konulara sağduyulu yaklaşabilir, çözüm odaklı olabilirsin. Maddi konularda yaşayabileceğin endişe aile büyüklerin yardımıyla çözüme ulaşabilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; yaratıcı projelere, hobilere, sosyal alanla, aşk ve romantik konulara yönelebilirsin, ancak aşırı fanatik yaklaşımlar sergilemekten kaçınmalısın.

Sevgili Oğlak; hayata keyifli ve eğlenceli bir bakış açısıyla yaklaşabilir, hedeflerine tutku ile sarılabilirsin. Aldığın eğitim veya yakın çevrenin desteği, kendine güvenmene, gücünü fark etmene neden olabilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; ev ve ailevi konular, plan ve projeler, yer değişiklikleri söz konusu olabilir.

Sevgili Kova; Üstlerin ve çalışma arkadaşlarının desteği ile yeteneklerini cesurca sergileyebilir, kariyer hedeflerine adım adım ilerleyebilirsin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesi; eğitim, anlaşma, ticari ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işlerle uğraşabileceğini göstermektedir. Zihninin aktif, haberleşmenin yoğun olduğu bir süreçtesin.

Sevgili Balık; geleceğini ilgilendiren konuda, hayata bakış açını yeniden değerlendirebilir, hedeflerini tek bir alanda sabitleyebilirsin. Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarını daha olumlu değerlendirmek isteyebilir, iş girişimleri ve ticari konularda yeni girişimler yapabilir, iletişim konularında çevrenle rekabet halinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.