6 Kasım Burç Yorumları

Bilgi akışının gayet hızlı olacağı, zihinsel faaliyetlerimizin yoğunlaşacağı bir gün bizi bekliyor. Çevremizle daha yoğun bir iletişim kurabilir, onlarla fikir alışverişinde bulunabiliriz. Eğitim, yolculuk, anlaşmalar ve kardeşlerle ilgili gelişmeler olabilir. Önümüzdeki birkaç gün alacağımız haberler gündemimizi değiştirebilir. Sabah saatlerinde motivasyonumu korumakta ve odaklanmakta zorlanmamız mümkün. Kendimizi belirsizlikler içinde bulabilir, gideceğimiz yönü bilemeyebiliriz. Olaylara oldukça iyimser gözlerle bakma eğiliminde olacağız, bu nedenle bu belirsizlik içinde dikkatli olmalı, risk almaktan kaçınmalıyız. Edindiğimiz bilgilerin doğrularından emin olmadan harekete geçmemeli, kandırılma ihtimalimiz olduğunu unutmamalıyız. Akşam saatlerinde daha gerçekçi olabilir, üzerimizde baskı hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilere daha fazla danışabilir, bilgi alışverişlerinde bulunabilirsin. Ancak gelen veriler ve aldığın haberler doğruluğundan düşünmeden harekete geçmemelisin. Kontrolün dışında ortaya çıkabilecek aksilikler planlarını değiştirmeni gerektirebilir.

Sevgili Boğa; çalışmalarının ekonomik olarak karşılığını göremeye başlasan da ulaşamayacağın hedefler koymaktan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Ticari anlaşmalar, alım satım veya eğitimden elde edeceğin kazançlarla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir veya haberler alabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün oldukça hareketli ve konuşkan olabilir, kendini daha rahat ifade edeceğin ortamlarda bulunabilirsin. İlişkilerde kontrolü ele alarak, karşındakileri etkileyebilirsin. Birçok işi bir arada yapma isteğin hepsine aynı ölçüde odaklanamamayı beraberinde getirebilir, zihnen dağılabilirsin.

Sevgili Yengeç; karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta son derece zorlanabilirsin. Bilinçaltın oldukça karışık olabilir, birçok düşünce zihinsel olarak seni yorabilir. Ailenle fikir alışverişi yapman, içinde bulunduğun karmaşadan kurtulmanı sağlayabilir.

Sevgili Aslan; arkadaşlar, gruplar ve ekip çalışmalarıyla yoğun geçecek bir gün seni bekliyor. Gün boyunca sohbetin, bilgi alışverişinin çok olduğu ortamlarda yer alabilir hem eğlenceli hem de eğitici zamanlar geçirebilirsin. Fikirlerini çevrenle paylaşabileceğin gibi onlardan öğreneceğin pek çok şey de olabilir.

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında iletişimin önem kazandığı ve becerilerinle ön planda olacağın bir gün seni beklemekte. Yazışma, eğitim ve bilgi aktarımı adına yoğun zamanlar geçirebilirsin. Ancak ilişkide olduğun bazı insanların seni hayal kırıklığına uğratması, kararsız kalmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; hayata daha olumlu ve ümitle baktığın, olayları daha hafife aldığın bir gün geçirebilirsin. Eğitim, medya, yabancılar veya yurt dışına ait işlerinle alakalı yeni haberler ve bildirimler alabilirsin. Ancak alacağın haberlerin doğruluğundan emin olmadan hamle yapmamalı ve girişimde bulunmamalısın.

Sevgili Akrep; maddi manevi paylaşımlarının ufak çaplı krizler yaşatabileceği enerjiler güne hâkim olabilir. Görünenin dışında altta yatan neden veya durumlar daha fazla ilgini çekebilir. Zihinsel huzursuzluğunun yanı sıra merakının da getirdiği araştırma isteğin yüksek olabilir.

Sevgili Yay; eşin, ortağın veya içinde bulunduğun bir anlaşmanın tarafları sana değişik önerilerde bulunabilir. Edineceğin bu yeni bilgiler işine yarayabilir ancak doğruluğundan emin olmalısın. Aile kaynaklarını, evini veya yerleşimini ilgilendiren bir konudan dolayı fedakârlık yapman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; sorumluluklarının artması gündelik programında değişikliklere yol açabileceği gibi planda olmayan işlerle ilgilenmeni de gerektirebilir. Akrabaların ve arkadaşlarınla ilgili beklenmedik durumlar, daha önceden tasarladığın işleri yerine getirmekte zorlanmana neden olabilir. Fakat iş hayatında başarılı olmanı sağlayacak sunumlar yapabilirsin.

Sevgili Kova; bugün kendini yoğun ve sorumluluklarla geçen günlerin ardından, daha özgür hissedebilirsin. Sevdiğin kişi, arkadaşların ve çocuklarla zamanını değerlendirebilir, zevk aldığın hobilerinle ilgilenebilirsin. Eğitim, yazı, seminer veya seni zihinsel alanda besleyecek uğraşlardan keyif alabilirsin.

Sevgili Balık; eve, yerleşime, gayrimenkule veya aileye dair konularda bitiş ve başlangıçlar yaşamaya açık olduğun bir gündesin. İkilemde kalmış olmana rağmen sezgilerini dinleyerek kendine çıkış ve çözüm yolları yaratabilirsin. Ebeveynlerinle ilgili bazı durumlar bazen bağlayıcı, yerine göre de huzursuz edici olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.