6 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki birkaç gün boyunca içinde bulunduğumuz koşullar inişli çıkışlı; dalgalanmalara, fedakarlıklara; bazı vazgeçişlere açık olmamız gerekebilir. Duygularımız, sezgilerimiz, iç sesimiz yol gösterimiz adeta pusulamız olacak. Israrcı olduğumuz konularda akışta ilerlemeyi tercih edebilir; duygularımızı işin içine katarak adım atabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün seni içten içe huzursuz eden bir duygusallık içinde olabilirsin ancak fazla hayalci olmamalı ve gerçekleri göz ardı etmemelisin. Görüş ve düşüncelerinden dolayı şüpheye düşmene neden olacak gelişmeler olabilir, hemen kararlarından vazgeçip içine kapanmaya meyillisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün boyunca sosyal ortamlarda, kalabalıklar içinde olmana rağmen finansal sorumluluklar kendini yetersiz hissetmene neden olabilir. Bir taraftan arkadaşların veya sevdiklerin için fedakârlık yapmaya hazır olabilir, bir taraftan da keyfi harcamalar yüzünden huzursuz olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatında var olan belirsizlikler, atacağın adımlarda ertelemeler neden olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin veya düşmanlarının engellemesiyle kendini geri adım atmak zorunda hissedebilirsin. Karşına çıkan fırsatları kararsız kaldığın için kaçırma riskin var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gündelik yaşamın getirdiği sorumluluklar, kararlarından emin olamamana ve vazgeçmene neden olabilir. Yakın akrabalarınla ya da çalışma arkadaşlarınla yaşadığın görüş ayrılıkları içten içe huzursuz olmana yol açsa da hemen tepki vermeyebilir ancak duygusal açıdan çok hassaslaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; önümüzdeki birkaç gün boyunca finansal konularla ilgili kararsızlıkların olabilir.  Sevdiklerin ya da kendini mutlu etmek için yapacağın alışverişler daha sonra seni mutsuz edebilir, gereksiz harcamalar yaptığını düşünebilirsin. Romantik ilişkilerde beklediğin derinliği yakalayamayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, başkalarıyla birlikte hareket etmen gerektiğine işaret ediyor. Ancak kontrolün sende olmaması ve ailene zaman ayırma isteğin kararsızlıklara ve planların aksamasına yol açabilir. Karşındakilerin hayallerinden etkilenerek sende yüksek beklenti içine girebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün alacağın haberler şüpheye düşmene ve kendini yeteri kadar ifade edememene yol açabilir. İyimser beklentiler içinde olmana rağmen zihinsel karmaşa yaşadığından istediğin gibi ilerleme kaydedemeyebilir, belki de gelişmeleri fazla ciddiye almayarak fırsatları kaçırabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşktan yana hareketli bir gündesin. Gelişmelerin planladığın gibi ilerlemesi seni biraz endişelendirse de hemen arkasından iyimser bir ruh haline bürünebilirsin. Hobilerinle uğraşarak ya da alışverişe çıkarak kendini şımartabilirsin. Fakat işin ekonomik tarafını görmezden gelmemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün evin, ailen için fedakârlıklar yapabilir, bitiş ve başlangıçları kabul etmekte zorlanabilirsin. Hem ilişkilerinin iyi gitmesi hem de isteklerinin yerine gelmesi için çaba sarf ederken mücadeleye nereden başlayacağını bilemeyebilir, bazı konuları fazla hafife alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; önümüzdeki birkaç gün aklını toplamakta zorlanabilir, aldığın kararları değiştirip durabilirsin. Arkandan düşmanlık yapanları fark etsen bile önlem alamayabilir, kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı planlarını erteleyebilirsin. Bugün şartları zorlamayarak akışta kalmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ilham ve sanatsal yetenek gerektiren konularda başarılı olsan bile yeteneklerini nasıl kullanacağını bilemeyebilirsin. Hedeflediğin ya da keyif aldığın işlerde girişimlerde bulunurken maliyet hesaplarında sorun olabilir,  değerinden fazla ödeme yapabilirsin. Duygusal kararlar almamalı, fazla hayalci davranmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda ilerlemeye başlayan Ay, artık kendini rahatlıkla ifade edebileceğini gösteriyor. Birkaç günlük durgunluğun ardından sosyal ortamlarda daha fazla yer almaya başlayabilirsin ancak zamanlamanı doğru yapamayabilir ya da gittiğin yerlerden yaptığın görüşmelerden tatmin olmayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir