6 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün şartların elverişsizliğine rağmen motivasyonumuz yüksek seyredebilir. İlişki ve işbirliklerinde rayından çıkmış konuları tolerans göstererek bir kez daha ele alabiliriz. Ancak bazı sıkıntılar, engeller de karşılaşma riskimiz yok değil. Gerek ilişkilerde gerekse de finansal işlerde riskli durumlara açığız gibi görünüyor. Ani ve beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı olmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dün yaşanan gerilimin ardından bugün ilişkilerden, iş birliklerinden ve ortaklıklardan fayda görebilir, karşındakilerle uyum içinde hareket edebilirsin. Bir süredir yaşanan sorunları uzlaşarak çözmek için uygun bir gün olabilir. Öğleden sonra parayla ilgili konularda ani gelişmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uyum ve dengenin hâkim olduğu bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla görev paylaşımını yeniden düzenleyebilir, bir süredir yaşanan kaosa son verebilirsin. Ancak öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile birlikte duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne keyif aldığın işlere, hobilerine yönelerek, çocuklar veya sevdiğin kişilerle birlikte vakit geçirerek başlayabilirsin. Üzdüğün kişilerin gönlünü almak ya da seni üzenleri affetmek isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra olayları kontrol etmekte zorlanabilir, bir anda meydana gelen gelişmelerden dolayı gerilim yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamına dair konularda uyum ve dengeyi yakalayabilir, aile fertleriyle güzel ilişkiler kurabilirsin. Evinin dekorasyonunu yeniden gözden geçirip ufak dokunuşlar yapabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde romantik ilişkilerde ya da çocuklarla ilgili konularda ani gelişmeler yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; eğitim, yolculuklar veya yakın çevre ilişkilerinle ilgili gelişmeler seni mutlu kılabilir, kardeş, komşu ya da kuzenlerle tam bir uyum içinde hareket edebilirsin.  Beklediğin haberlerin nihayet gelmesiyle uzun zamandır üzerinde düşündüğün bir konuda karar alabilirsin. Fakat akşama doğru yaşanan ani olaylara hazırlıksız yakalanabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bir süredir beklediğin ödemelerin eline geçmesiyle biraz rahatlayabilir, bütçeni dengeleyebilirsin. Ortaklıklar ve iş birliklerinden fayda görebilir, ilişkiler vasıtasıyla maddi kazançlarını artırabilirsin. Öğleden sonra gelen haberler harekete geçmene ve yola çıkmana neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; nihayet istediğin düzeni kurabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle arandaki sorunları halledebilirsin. Gelişmeler lehine olabilir, fiziğinle ve tavırlarınla herkesin beğenisi toplayabilirsin. Ancak akşama doğru ani harcama yapmanı gerektiren durumlar gerginliğe yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde iç huzurunu yakalayabilir, son günlerde yaşananları değerlendirerek hatalarını fark edebilirsin. Öğleden sonra burcuna geçen Ay, olayları kontrol etmek için harekete geçeceğine ve hızla değişen durumlara karşı farklı stratejiler uygulamaya başlayacağına işaret ediyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün hedeflerine varmak için attığın adımların olumlu sonuçlarını alabilir, hatta maddi manevi kazanç sağlayacağın iş birliklerine yönelebilirsin. Uzun süredir görüşemediğin sevdiklerinle bir araya gelebilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde birden kendini yorgun ve halsiz hissedip dinlenmeye çekilebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak;  gün içinde işle ilgili toplantılara katılabilir, sunumlar yapabilirsin. Nezaketin ve iş birlikçi tavrınla ön plana çıkabilir, üstlerinin takdirini toplayabilirsin. Akşama doğru ise hedeflerine varmak için attığın adımları aniden değiştirmen, yenilemen gerekebilir. Konsantrasyonun dağılabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hukuki sorunlarında adil sonuçlar alabilir, farklı görüşlere olan saygınla takdir toplayabilirsin. Yurtdışından gelen tanıdıklarla bir araya gelebilir ya da haberlerini alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ruh halin tamamen değişebilir. Hem iş hem de aile hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gecikmiş ödemelerle ilgili yapılan iş birlikleri ve görüşmeler senin lehine gelişebilir, beklediğin bir para gelebilir. Vergi, sigorta, kredi gibi işlerinde olumlu anlaşmalar sağlanabilir. Öğleden sonra yakın çevrenden alacağın haberler ya da ani gelişmeler hemen harekete geçmene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.