6 Haziran Burç Yorumları

Bugün sezgilerimiz oldukça güçlü olabilir, atacağımız adımlarda sezgilerimize de kulak vermemiz yerinde olur. Başkalarına karşı oldukça duyarlı olacağız, karşımızdaki kişiler herhangi bir talepte bulunmadan onlara yardım etmek için harekete geçebilir, onların ihtiyaçlarını karşılamak isteyebiliriz. Bugün aşırılıklardan uzak duracağız, daha stratejik adımlar atacağız. İnançlarımız ön plana çıkabilir. İçsel olarak bizi yaralayan konuların üzerine eğilebilir ve onları iyileştirmek için çabalayabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; burç değiştiren Venüs kazançlarının artmasına olanak sağlayabileceği gibi ilişkilerden yana da şanslı bir süreç getirebilir. Artık adımlarını hesabını bilerek atmak isteyebilir; inanmadığın ve sana güven vermeyen koşullardan uzak durabilirsin. Ayrıca bugün eve, gayrimenkule dair bir durum için harcamaların da olabilir.

Sevgili Boğa; burcuna geçen Venüs ile kendini gerek dış görüntünle gerekse ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsin. İlişkilerinin hareketleneceği bir süreç seni bekliyor. Yaşamdan keyif almana olanak sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. Başkalarından gelecek kısmetlere de açıksın.

Sevgili İkizler; burç değiştiren Venüs ile aklını kurcalayan bir ilişki veya iş birliğiyle ilgili bir durumu kendi içinde ve düşüncelerinle baş başa kalarak değerlendirmek isteyebilirsin. Ayrıca yeni başlayan bir ilişkin varsa bunu gözlerden uzak yaşamayı tercih edebilirsin. Gün içinde artan sorumluluklar zihnen ve bedenen seni yorabilir.

Sevgili Yengeç; önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla keyifli vakit geçireceğin zamanlar seni bekliyor. Grup çalışmaları, ekipçe yapılacak faaliyetler de seni meşgul edecek gibi görünmekte. Gün içinde duygusal anlamda seni etkileyecek gelişmeler de yaşayabilirsin. Tutkuların yaşantına yön verebilir.

Sevgili Aslan; burç değiştiren Venüs ile gerek parasal işlerin gerekse de aile yaşantınla gözler önünde olabilirsin. Geleceğini etkileyecek kararlar alman olası görünüyor. Eve, aileye veya yerleşime dair konulardaki gelişmeler seni birkaç gün boyunca meşgul edebilir. Bitiş ve başlangıçlarda bulunmak için adımlar atabilirsin.

Sevgili Başak; bir süredir seni maddi manevi yoran koşulları artık geride bırakabilirsin. Burç değiştiren Venüs, bakış açının ve içinde bulunduğun şartların değişmesine yol açacak gelişmeleri beraberinde getirebilir. Kendine yeni kazanç kapıları oluşturabileceğin yeni fırsatlar karşına çıkabilir. Yurt dışı ve eğitimle alakalı işler pozitif ilerleyebilir.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Venüs ile önümüzdeki günlerde ilişki ve iş birliklerinden yana maddi manevi anlamda şansın açık olabilir. Sürüncemede de olan alacaklarını tahsil edebilir; ortak gelirlerden pay alabilirsin. Zaman zaman seni bağlayıcı koşullar sıkıntı yaratsa da bir şekliyle üstesinde gelebileceksin.

Sevgili Akrep; burcunda ilerlemekte olan Ay ve karşıt burcuna geçen Venüs ile ikili ilişki ve iş birliklerine yoğun vurgu yapan gelişmeler içindesin. Duygusal yoğunluğunu arttıran ve seni tutkulu davranmaya iten gelişmelere açıksın. Bugün istek ve arzularını gerçekleştirmek için atacağın adımlar yerini bulabilir.

Sevgili Yay; bugün gözlerden uzak kalmak, kendi duygu ve düşüncelerinle baş başa olmak isteyebilirsin. Duygusal bir mesele veya parasal bir konuya takılabilir; bunu irdeleyerek çözüm yolu yaratmak için planlar yapabilirsin. Burç değiştiren Venüs ile yolunda gitmeyen sağlık durumun veya çalışma arkadaşlarınla olan ilişkilerin olumlu bir hal alabilir.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Venüs ile aşk hayatında tatminli olacağın, keyiflerine vakit ayıracağın hatta elindeki imkanları yatırıma çevirebileceğin imkanları oluşturabilirsin. Bugün ise gruplarla, arkadaşlarınla iletişimin artabilir; aranızdaki bağları güçlendirebilirsin. Hedefinde olan bir işi gerçekleştirmek için finansal tarafıyla ilgilenebilirsin.

Sevgili Kova; evini güzelleştirmek, yeni bir yere taşınmak veya ailenle ilişkilerini sağlamlaştırmak için uygun koşullarda olabilirsin. Önümüzdeki günlerde bu konulara ilişkin bazı bitiş ve başlangıçlarda bulanmana olanak sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün ise iş ve sosyal yaşamda yeteneklerinle gözler önünde olabilirsin.

Sevgili Balık; burç değiştiren Venüs, yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerini yakınlaştırabilir. Yeni dostluklar kurabilir; seni tatmin edecek bir eğitime başlayabilir veya pek çok yolculuk planı yapabilirsin. Bugün ise geleceğine katkısı olacağını düşündüğün bir çalışmanın öz hazırlıklarına yoğunlaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.