6 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Hâlâ duygusal hassasiyetler devam ederken gün içinde iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Sık sık geçmişe dönüp kişi ve konuları yad edebilir, ailenin yanında durmak ya da duygularımızı dolu dizgin yaşamak isteyebiliriz. Bu süreçte parayla ilgili konular gündeme gelebilir, maddi olarak güvende olma ihtiyacı hissedebiliriz. Öğleden sonra ilişkilerimizi düzeltebilir ve hayattan keyif almaya başlayabiliriz. Hem finansal hem de duygusal destekler tekrar gücümüzü kazanmamızı sağlayabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün evinle, ailenle ilgilenerek veya dinlenerek zaman geçirebilirsin. Kendi içine dönüp tavırlarına, duygularına ve etrafındaki dünyaya karşı sergilediğin görüntüye bir göz atmak için uygun bir gün olabilir. Alışkanlıkların ve geçmişinden gelen koşullanmalarının şimdiki yaşamını nasıl etkilediğini düşünebilir ve yeni stratejiler belirleyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün erken saatlerinde sanatsal çalışmalar yapabilir, çevrendekilerle empati kurabilir ve onları anlamaya çalışabilirsin. Akrabaların veya çalışma arkadaşlarının yardımıyla işlerini hızlandırabilirsin. Öğrenmeye, bilgi paylaşmaya, konuşmaya, yazmaya veya seyahat etmeye açık bir günlerdesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; parasal anlamda çok şanslı bir gündesin. Maddi ve manevi değerlerinle ilgili kararlar almak ve girişimde bulunmak isteyebilirsin. Hayalindeki kariyer fırsatlarına ulaşmak için sezgilerine güvenmelisin. Beraber çalıştığın insanlardan alacağın destekle harekete geçebilir ama sözlerindeki kırıcılığa dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay; duygularını ifade etmende, kişisel ihtiyaçlarına cevap bulmanda, empati kurmanda ve duygu alışverişinde sana yardımcı olabilir. Bugün arzu ettiğin ilgiyi bulabilirsin fakat gözün çok yükseklerde değilse. Başkalarını anlamak için doğru bir gün olsa da objektif olmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bu dönem yalnız kalmak ve yüzleşmekten kaçındığın yanlarını görmek için uygun bir zaman. Bugün öğretileri sadece zihinsel değil aynı zamanda duygusal olarak da algıladığın için mistik ve spritüel disiplinlerle ilgilenebilirsin. Öte yandan kontrolünde olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar olası bir durum.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün arkadaşlar, gruplar ve ekip çalışmaları konularına yoğunluk verebilirsin. Derin sohbetler yapabilir ve kendini açıkça ifade edeceğin buluşmalardan keyifli ayrılabilirsin. Akşama doğru sevdiklerinle arandaki gerginlik kırıcı tartışmalara yol açabilir ve duygusal krizler yaşatabilir. Gelir ve gider dengesizlikleri yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün gözler önünde olabilir, toplumsal alanda baskı altında kalabilirsin. Her ne kadar ekonomik kazançlarla ilgili başarılı sonuçlar alsan da; girişimlerinin yakın çevren tarafından engellenebilir, kırıcı sözler söylenebilir ve iletişim kopukluğu yaşayabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili konular gündem olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günlük rutinlerinden kurtulup bir yerlere kaçıp gitme niyetinde olabilirsin. İnanç, felsefe veya  uzak yerlerdeki kişilerle iletişimin, bugün hareketlilik kazanabilir. Yeni fikirlere ve görüşlere açık olabilir, uzak yerlerden arkadaşlıklar kurabilir, farklı ülkelerin bakış açılarıyla ufkunu genişletebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; başkalarıyla sahip olunan değerler ve alacak-verecek konuları gündemin olabilir. Bugün başkasına ait olan bir takım şeylerin üstünde aitlik duygusuna kapılabilir ve kontrol sahibi olmak isteyebilirsin. Gecikmiş alacaklarının gelmesi, ödemelerinin düzene girmesi seni birazda olsa rahatlatacak ve  kendini  güvende hissetmeni sağlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gerek özel ilişkin gerekse iş ilişkilerinde birebir temas yaşayabileceğin bir gün. Fakat kendini ifade ederken duygusallığını gizleyemeyebilirsin. Bu durum sevdiğin kişi ve yakın çevreni duygusal çatışmalara itebilir. Akşamüzeri ısrarcı ve hırslı davranışların aile içerisinde gerginlikler yaşamana neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; duyguların ve düşüncelerin arasında bir çekişme yaşayabilirsin. Bu durumun dengesini kendi içinde sağlamalı çünkü ancak o zaman yapıcı olabilir. Kafanın içinde yaptığın finaller seni zor duruma soktuğundan; yorulmuş ve güçsüz hissedebilirsin. Zihinsel olarak kendini rahatlatabilmelisin ki sakin bir tavırla yeni başlangıçlar yapabilesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini sosyalleşmeye hazır hissedebilirsin. Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle planlar yapabilir ve uygulayabilirsin. Yakın çevrenin de desteğiyle keyifli bir gün geçirebilirsin. Akşam saatlerinde gruplar veya otorite konumundaki kişilerin yarattığı problemle keyfin kaçsa da sen görüşlerinden emin olduğundan yoluna devam edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.