6 Haziran 2018 Burç Yorumları

Uzun süredir üstünde durduğumuz girişimler artık sonuç veriyor. Güne kararlı başlasak da ilerleyen saatlerde belirsiz durumların içinde kendimizi bulabiliriz. Yanlış kararlar almaya meyilli olduğumuz için temkinli adımlar atmalıyız. Fakat ikna kabiliyetimiz sayesinde olayları kendi lehimize döndürebiliriz.

Sevgili Koç; iş görüşmeleri, ticaretle ilgili alanlar ya da internet üzerinden yapacağın girişimlerde kendini göstermek, fikir alışverişlerinde bulunmak isterken; yanılma ihtimalini de göz önünde bulundurmalısın. Kariyerinle ilgili alanlarda hissedeceğin baskı yüzünden geri planda kalmayı isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; Sosyal hayatında hareketliliğin arttığı ve arkadaşlarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olduğun bir gündesin. Ancak, bulunabileceğin gruplar içerisinde bazı vaatlere temkinli yaklaşman gerekebilir. Yeteneklerini sergilemek için geçmiş deneyimlerinden faydalanabileceğin gibi sürpriz fırsatlarla da karşılaşabilirsin.

Sevgili İkizler; bazı kararlar almak, yeni girişimlerde bulunmak ve fikirlerini mantıklı şekilde ifade etmek durumunda kalabilir, mücadeleci davranışlarınla birçok fırsatı ayağına getirebilirsin. Vizyoner bakış açındaki farklılıklar, kazançlarına yansırken; parasal konularda risk almaman ve yatırımlarına dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; hayat görüşünde bazı değişimler yapmak, düşünce ve duygularınla yüzleşmek ve bu alanlarda yenilik yapmak istediğin bir süreçte olabilirsin.  Geçmişte yaşadığın maddi ve manevi olayların üzerine sünger çekerken, yeni hayatın sana katacaklarına odaklanabilirsin.

Sevgili Aslan; özel bir toplantıya katılabilir ya da değerli misafirler ağırlayabilirsin. Bugün için hazırlamış olduğun önemli konuşmaları, anlaşmaları yapabilir, duygusal anlamda da tatmin olabilirsin. Duygularının yoğun olması sanatsal ve hassas yönünü ön plana çıkarırken, ilişkilerinde ve harcamalarında temkinli olmalısın.

Sevgili Başak; kariyer hayatında, toplumsal ilişkinde ve hedeflerinde detaylara önem verebilirsin. Günün yoğun temposuna ve iş birliklerine uyum sağlamak için aşırı efor sarf etmen gerekebilir. Yeni bir iş teklifiyle karşılaşman mümkündür. Kendini tatmin edici şekilde ifade edebilirsin. Ancak, iş birliklerinde temkinli davranman gerekebilir.

Sevgili Terazi; seyahat planları içerisinde olduğun bugünlerde, kültür gezilerine katılmak, yeni deneyimlerde bulunmak isteyebilirsin. Görsel yaratıcılığını ve pratikliğini rutin işlerinde kullanman, keyif almanı ve dikkat çekmeni sağlayabilir. Eğitim ve akademik konularla ilgili verdiğin mücadelenin olumlu sonuçlarını alabilirsin.

Sevgili Akrep; ilişki içinde olduğun insanlardan beklediğin maddi ve manevi paylaşımlarının gündeme gelmesiyle, fazla fedakâr davrandığını fark edebilirsin. Zihinsel olarak gergin olabilir, zaman zaman öfke krizlerine de açık olabilirsin. Karizmatik ve çekici olduğun bugünlerde; enerjini sosyal alanlarda kullanabilirsin.

Sevgili Yay;  ev, aile ve ilişkilerine dair konularda yanlış anlaşılmaya ve yanlış kararlar almaya yakın olabilirsin. İş birliği içerisinde olduğun insanların fikirlerine karşı mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Daha temkinli ve kontrollü davranman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; yakın çevre ilişkilerinin yoğun olacağı bugünde, ortaklaşa çözüm üretmen gereken durumlar oluşabilir. Bulunan çözümler günlük işlerini daha pratik ve uzun vadeli hale getirebilir. Kazanımlarına ve ikili ilişkilerde kullandığın sözlere çok dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Kova; romantik ilişkinde keyifli günler yaşarken, hislerini de mantıklı bir şekilde ifade edebilir, ilgileri üzerine çekebilirsin. Enerji ve motivasyonunun yüksek olması; yeteneklerine odaklanmana fırsat verirken, kariyerini de olumlu anlamda destekleyebilir. Şu şıralar riskli yatırım ve harcamalar için uygun bir dönemde değilsin.

Sevgili Balık; yaratıcılığını ve sanatsal yeteneğini kullanmak, sezgilerinle hareket etmek isteyebilir, kişisel isteklerin konusunda da ısrarcı olabilirsin. Ailen ile ilgili konularda düşünce ve fikirlerini açıklıkla ifade ederken, bu alanda alacağın kararlarda zihinsel karmaşa yaşayabilir, yanlış ya da hayalci davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.