6 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca Ay zorlu görünümler kuracağından bugün şartları fazla zorlamamakta fayda var. Yanılgılar, abartılı talepler ve her şeyi bir arada istemenin getirdiği telaşı bir arada hissedebilir, neyi ne zaman bırakacağımızı kestiremeyebilir, biraz da uzatabiliriz. Özellikle yeme içme de ve fiziksel aktivite de dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz. İlişkilerde karşı tarafı manipüle etmeye çalışıp, fazla zorlayabileceğimiz gibi bedenimizi de zorlayabilir, sık sık talepte bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne çalışkan, iyimser ve motivasyonun yüksek başlayabilirsin. Tüm gün boyunca özellikle eğitim ve yurt dışı bağlantılı konular üzerinde yoğunlaşman mümkün.  Ticaretle ilgili iş ve iş birliklerinden beklediğin olumlu sonuçlar bu dönem gerçekleşebileceği gibi, yaşam kaliteni etkileyen yer değişiklikleri de olabilir. Kontrol edemediğin koşullar seni huzursuz edebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; başkalarının sana verdiği bir takım umut vaat eden maddi sözler için iki kez düşünmen gerekebilir. Ekonomik konularına bir şekilde çözüm bulabilir, önümüzdeki günlerde rahat bir nefes alabilirsin. Yetenek ve becerilerini, ticaret, aracılık, eğitim ve medya gibi alanlarda kullanarak dikkatleri üzerine çekebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün çalıştığın kurumda ya da aile içi konuşmalarda karşındaki kişiler seni belli kurallar çerçevesinde hareket etmeye zorlayabilir ve isteğin dışında tutamayacağın sözler vermek durumunda kalabilirsin. Yuvanı ilgilendiren önemli konuları pratik bir şekilde çözüme ulaştırırken, sevdiklerinden gelen haberlerle neşen artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ortamın son derece haraketli olabilir. Hedeflediğin alanlara ulaşmanın verdiği heyecanla, daha fazla hizmet etmeye, sorumluluk almaya yönelik motivasyonun artabilir. Yakın ya da uzak çevrenden gelebilecek dedikodulara aldırmadan gününü aktif ve iş bitirici bir şekilde geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hâlihazırdaki işinde ya da yeni bir iş girişiminde, uzun soluklu gelişmeler içerisinde olabilirsin. Romantik ilişkinde haraketlilik artarken, yaratıcı çalışmalarda da başarı sağlayabilirsin. İlişkilerinde birtakım mevzuları alttan alman gerekebilir ve finansal konularında seni rahatsız eden belirsizlikler ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; evinle ya da yaşam alanınla ilgili gerçekçi kararlar alabileceğin bir gündesin. Belirsizliklerden hoşlanmadığın bugün; hem yaşamdan beklentilerini gerçekleştirebilecek adımlar atabilir, hem de ailene dair olayları kendi istediğin gibi yönlendirebilirsin. Evinde yapabileceğin bir takım organizasyonlar iyimserliğini ve neşeni arttıracak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın çevrendeki haraketlilik, seni de eyleme geçirerek uzun süredir çıkmak istemediğin kabuğundan çıkmanı sağlayabilir. Hayatına dokunabilecek ve seni neşelendirecek alanlara yönelebilirsin. Kendinle ya da kardeşlerinle alakalı bir konu zihninde endişe duymana sebep olabilir, bu durumu büyüklerinle fikir birliği içinde aşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; kariyerinden gelebilecek kazançların artacağı ve birtakım sözleşmelerin gündemine oturacağı bir gündesin. Koşulların gerektirdiği gibi hareket etmeli, ekonomik koşulları yok saymamalısın. Bu ara keyiflerine ve sevdiklerine ayrı bir düşkünlük gösterebilir, onlara karşı biraz da abartılı davranabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  Mevcut kariyerinde ya da yeni başlayacak olan kariyer hayatında umut vaat eden bir süreçtesin. Etrafındakilerle olan iletişimin, kişisel fikirlerine de dokunarak seni daha bilge yapabilir ve bir süredir devam eden finansal sorunlarını da çözebilirsin. Burcundaki Ay’ın Jüpiter’le olan bağlantısı gün içinde abartılara yatkın olabileceğini göstermekte.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geri planda kalıp, hayatını organize etme fikrinde olduğun günlerdesin. Ancak haftanın tüm enerjisi, seni, projelerini çok kolay ve pratik bir şekilde düzenleyebileceğin konusunda destekliyor. Kibir ve abartılardan uzak durarak, kazançlarını kalıcı hale getirebilir, girişim gerektiren bu fırsatlı günlerde nasibine düşeni alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün hedeflerindeki detaylara takılı kalarak, odak noktandan uzaklaşabilir, ya da fazla iyimserliğinden kaynaklı maddi manevi hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Genel anlamda özel ilişkilerden yana enerjin yüksekken, alım-satım ve ortak kaynaklı konularda çelişkiler yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günü aktif ve haraketli kılmalı, önemli olduğunu düşündüğün konu ve girişimlerini gün içine yaymalısın. Şu ara hoşnut olmadığın koşulları dönüştürme fırsatın ve seni destekleyenler varken elini çabuk tutabilirsin. Ancak çıkarlarını gözetip, realiteye önem vermelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.