6 Ekim Burç Yorumları

Gece yarısından itibaren hissetmeye başladığımız gergin enerjilerle güne başlayacağız. Kendimizi fazlasıyla baskı altında hissedebilir, hem kendimizi hem de çevremizdeki insanları zorlayabiliriz. İlerleyen saatlerde çok daha sakin olacak, güçlü insanların desteğini alarak daha akılcı bir şekilde davranabiliriz. Tepkilerimizi kontrol etmekte daha başarılı olacak, olaylara daha yapıcı yaklaşabiliriz. Akşam saatlerinde yeniliklere daha açık olacak, farklı şeyler denemekten çekinmeyecek, sorunlarımıza sıra dışı çözümler bulacağız. Özgürlüğümüze daha fazla önem gösterebilir, bu nedenle baskı altında hissetmemize yol açan durumlar karşısında daha tepkisel davranabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 

Sevgili Koç; burcundaki Ay seni dinamik ve hevesli kılabilir, kendini daha rahat ifade etmeni kolaylaştırabilir! İsteklerini kabul ettirme arzunun yüksek olmasına karşın başkalarının söylemlerini de dikkate alabilirsin. Yurt dışı, eğitim ve medyanın da içinde olduğu işler için sağlam ve uzun vadeli olacak girişimler yapabilirsin.

Sevgili Boğa; bilinçaltında pek çok düşüncenin varlığı içten içe seni huzursuz hatta öfkeli kılabilir. Geri planda kaldığını düşünmek, kendini önemsiz hissetmene neden olabilir. Finansal konuların yanı sıra duygusal paylaşımlarda da seni zorlayan durumlarla karşılaşıp mutsuz olabilirsin.

Sevgili İkizler; aşkla arkadaşlığı birbirinden ayırdığın takdirde işler yolunda gidebilir. Sevdiğin kişinin koşullarına göre davranabildiğin takdirde geleceğinle ilgili hiç ummadığın gelişmeler ortaya çıkabilir. Hedeflerinde yön değiştirebilir, yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabileceğin bir sosyal çevreye girebilirsin.

Sevgili Yengeç; üzerine aldığın sorumlulukları layıkıyla yerine getirdiğin takdirde ilerlemen daha kolay olacaktır. Zorlu bir işin altından cesaret göstererek ve yeni teknikler geliştirerek kalkabilirsin. Toplum önünde kimsenin senden ummadığı bir başarıyla kendini gösterebilir, takdir toplayabilirsin.

Sevgili Aslan; romantik ilişkilerinle ya da ailenle ilgili bir sorun hayattan keyif almanı engelliyor olabilir ama olaylara farklı bir perspektiften bakarsan alternatif bir çıkış yolu bulabilir, sorunlarını çözebilirsin. Geleceğinle ilgili bir konuda hiç düşünmeden karar alma eğilimindesin. İçinde bulunduğun koşulların sana ne getireceğini iyice gözden geçirmeden adım atmamalısın.

Sevgili Başak; düşünmeden attığın adımların sana sonrasında pahalıya mal olabileceğinin bilincinde olarak hareket etmelisin. Ailevi bir konuda maddi sorumluluklar alman gerekebilir. Evinle ya da gayrimenkul alım satımıyla alakalı bir durum finansal koşullarında değişime neden olabilir.

Sevgili Terazi; bugün gerek davranışları gerekse söylemleriyle aklını kurcalayan kişilerle ilgili net bir karara varmak için çevrenden destek alabilirsin. Bu süreçte duruşundan taviz vermemeli, çevrendeki insanların beklemedik davranışları karşısında çizgini bozmamalısın. Ayrıca bir ortaklık için anlaşmaya varman mümkün.

Sevgili Akrep; üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken kendi kazançlarını da gözetebilir, emeklerinin karşılığını alabilmek için savaşabilirsin. Üzerinde çalıştığın konularda henüz denenmemiş yöntemler benimseyerek ilklere imza atabilirsin. Yaptırmayı düşündüğün sağlık kontrolleri bütçeni biraz sarsılabilir, harcamalarında temkinli olmalısın.

Sevgili Yay; romantik ilişkinde ipleri ele almak isteyebilir hatta bunun için mücadele verebilirsin. İlişkinizi daha uzun soluklu kılmak isteyebilir, birlikteliğinize resmiyet kazandırmak için ısrar edebilirsin. Ancak bu ısrarın geri tepme ihtimali olduğunu ve karşı tarafın aşırı tepkiler verebileceğini unutmamalısın.

Sevgili Oğlak; hem iş hem özel hayatında bir süredir göz ardı ettiğin sorunlar gündeme gelebilir. Yeni bir hamle yaparak bu sorunları aşabilirsin. Hayatınla ilgili önemli kararlar aldığın bir dönemdesin. Bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun bu dönemi lehine olabilecek şekilde değerlendirmeye bakmalısın. Ani bir yerleşim değişikliği kararı alman da mümkün.

Sevgili Kova; hedeflerine ulaşmak için yeni hamlelerde bulunabilir, çevrenle iletişime geçerek onlardan destek talep edebilirsin. Yakınlarınla ve kardeşlerinle aranızda geçen diyaloglar zaman zaman gerilmenize neden olabilir. Sağduyunuzu korumanızda ve orta yolu bularak anlaşmaya varmaya çalışmanızda fayda var.

Sevgili Balık; bugünlerde düşünmeden harcama yapma eğilimindesin, bu nedenle bütçeni aşabilirsin. Ancak iş hayatında yeni başladığın bir projeden kazanç elde etmen de mümkün. Şimdiye kadar hiç farkına varmadığın bir yeteneğinin ortaya çıkmasına olanak sağlayacak gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.