6 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Zorlu geçen bir gecenin ardından sabah saatlerinde biraz daha anlayışlı ve duyarlı olabilir, paylaşımlarda bulunabiliriz ancak hemen ardından zorlayıcı ve engelleyici enerjiler devreye giriyor. Duygusal alış verişte bulunmakta çok zorlanabilir, birbirimizi anlamayabilir ve kendi isteklerimizi gerçekleştirmek için katı bir tutum sergileyebiliriz. Bugün her türlü ilişki bizi yorabilir, alınganlık yapabilir, karşımızdakilerin tavrından tatmin olmayabilir, manipülasyona maruz kalabiliriz. Günü temkinli ve görevlerimize odaklanmış bir şekilde geçirip hem sosyal ve hem de özel çevremizden fazla beklenti içine girmemeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ikili ilişkilerini daha derin yaşayabilir, eşinle ya da partnerinle ilgili konularda denge arayışı içinde olabilirsin, fakat anlaşmazlık ve alınganlıklara dikkat etmen gerekebilir. Öğle saatlerinde yapacağın konuşmalar daha etkili olabilir, bazı durumları senin lehine dönüştürebilirsin. Ancak gün boyu seni uğraştıracak konulara karşı dikkatli olmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün merak ettiğin konuları irdelemekten çekinmeyebilir, ulaştığın sonuçlara sen de şaşırabilirsin. Kurcaladığın konuları zamansız dile getirmek seni zor durumlara düşürebilir, iletişimde olduğun kişilerle diyaloğun etkilenebilir. Günün ikinci yarısına daha sakin yaklaşmalı, şartları zorlamamaya ve risklerden uzak durmaya çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün endişe duyduğun konuların sayısı artarken, ortaklı işlerine ve ekonomik koşullarına dikkat etmelisin. Gün içince duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konular açısından dengeyi sağlamak zorlaşabilir. Akşam saatlerinde kendini daha romantik hissedebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bir süredir karşındakilerin sürekli sorumluluklarını hatırlatıyor olmasından bunalmış olabilirsin. İlişkilerle ilgili duygusal konular gün içinde seni yorabilir ve manipülasyonlara açık bırakabilir. Sana kaos yaratabilecek kişi ve olaylardan sessizce uzaklaşmaya bakmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yoğun ve hareketli bir gün geçiriyor olabilirsin. İletişim kaynaklı sorunlar yaşayabilir ve yakın çevrendeki değişken koşullardan fazlasıyla etkilenebilirsin. Bugün rutinlerin ve sorumlu olduğun konular için ekstra bir çaba sarf etmen gerekebilir. Akşam saatlerinde içe dönüp huzur arayışı içinde olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sorumluluk sahibi ve sabırlı olman, ağır ama sağlam adımlarla ilerlemeni sağlayabilir. Sevdiklerinin sorumluluğunu almaktan keyif alabilir, hem kendin hem de onlar için en akılcı olanı yapmaya çalışabilirsin. Fakat ilişkide olduğun insanla uyumu ve anlayışı sağlayamayabilir ve yorulduğunu hissedebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün evin ve ailenle ilgilenebilir, bütün sorumluluğu üstünde hissedebilirsin. Gayrimenkulle ilgili kararlarda ve finansal düzenlemelerde söz sahibi konumda olabilirsin. Sorumlulukların altında ezilmemek adına akılcı ve planlı adımlar atmalı ve kendini güvence altına almaya çalışmalısın. Riskli planlamalardan uzak kalmanda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün uzlaşmacı bir yol izlemeyi tercih etmelisin zira çevrendeki insanları ikna etmeye çalışırken karşındakinin duygu ve düşüncelerini es geçmen çatışmalara yol açabilir. Kendini ifade ederken sert ve kırıcı davranabilir veya karşındakileri dinlemediğin için eksik bilgiyle yola çıkabilirsin. Bugün empati kurman işlerini kolaylaştırabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ekonomik koşullar açısından girişimlerini çözüme ulaştırma konusunda zorluklar yaşayabilir, sorumlulukların verdiği ağırlıkla üzerinde baskı hissedebilirsin. Gelirini ve kazançlarını düzenlemek için risksiz planlar yapmalı, uzlaşma yolunda ilerlemeli ve yeteneklerinle ön plana çıkmaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yakın çevrenle ilişkilerinde baskıcı ve disiplinli davranman ve her şeyi kontrol altına alma isteğin karşındakileri kırmana neden olabilir. Romantik ilişkin yönünden şanslı olduğun bir gün olsa da daha toleranslı davranman gerekebilir. Olayları akışa bırakmalı ve karşı tarafın da fikrini almaktan çekinmemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün öfkeni kontrol etmekte zorlanabilir ve ani kırılmalar yaşayabilirsin. Sorumluluklar ve endişelerin üstünde yarattığı baskı nedeniyle içine kapanabilirsin. Bugün uzun süredir beklediğin haberleri alabilirsin ancak harekete geçmek için koşulların uygun olmayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hafta sonunda sevdiklerinle zaman geçirmek için planlar yapabilir, anlayışlı ve fedakâr olabilirsin. Kişisel ihtiyaçlarının yanı sıra sevdiklerinin de beklentileri maddi açıdan zorlanmana neden olurken, beklediğin gelirlerde de aksamalar yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısı alınacağın ve tatmin olmadığın durumlar oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.