6 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Haftanın en güzel zamanındayız. Bugünü verimli bir şekilde değerlendirebilir, sağlam ve kalıcı girişimlerde bulunabiliriz. Öğleden sonra da romantik ve sosyal ilişkilerde uyum ve denge kurabilir, keyif alacağımız ortamlarda bulunabiliriz. Ancak gece yarısına doğru hayal kırıklıkları yaşama şansımız var. Dikkat!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne olumlu enerjilerle başlayabilir, yaratıcı fikirlerini günlük işlerinde ve kariyerinle ilgili konularda güvenle kullanabilirsin. Elindeki işleri bitirmek için zorlanmadığın ve pratik çözümler ürettiğin bir gün olabilir. Yeniliklere sıcak bakabilir, üretken ve analizci olmaktan keyif alabilirsin. Sağlığında da olumlu gelişmeler var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; enerjisi bol ve keyifli bir gün olabilir. Günlük programının içine sanatsal faaliyetler ekleyebilirsin. Bekâr Boğa burçları aşk ilişkisinde yeni fırsatlara açık olurken, ebeveyn olanlar ise çocuklarıyla ilgili detay gerektiren konularda pratik çözümler üretebilir ve eşleriyle de ortak karar alabilirler.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gerek özel hayatında, gerekse kariyerinde yaşadığın krizli günleri geride bırakarak evinle ve ailenle ilgilenebilir, düzenlenmesi ve toparlanması gereken işlerine yönelebilirsin.  Evinde dinlenmek için küçük molalar verebilir, sağlığınla ilgilenebilir ya da merak ettiğin konuyu araştırıp, bilgi edinebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kardeş ya da yakınlarınla bağlarını kuvvetlendirebilir, kısa süreli gezilere katılabilirsin. Gün içerisinde güçlü ve konusunda yetkin insanlardan destek alabilir, duygusallıktan sıyrılıp, akılcı kararlar almak isteyebilirsin.  Aile yakınlarınla ele alacağın maddi bir konu menfaatlerini koruyabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ileriye yönelik plan ve hedeflerini hayata geçirmek konusunda yaratıcılığını daha ön plana çıkartmak isteyebilirsin. Bu alanda sürprizlere açık olabilir, iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Hayat standartlarını yükseltmek için, yeteneklerini daha farklı alanlarda kullanmanın zamanı gelmiş olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kişisel isteklerine önem verdiğin bir hafta sonu geçirebilir, kendinle, hayatınla ya da kazanımlarını artırmakla ilgili yeni başlangıçlar yapma planlarında olabilirsin. Bu ara elindeki işleri rutin hale getirmiş, daha fazla sorumluluk alma peşinde de olabilirsin. Gününü sosyal alanlarda geçirmen vizyonunu ve şansını arttırabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; geçtiğimiz günlerde yaşamış olduğun ilişkinle ve ortak kaynaklarınla ilgili endişe ve yetersizlik hissi devam ediyor olabilir. Bu durumu düzeltebilmek için mantıklı arayış içinde olabilir ve özeleştiri yapabilirsin. Enerjinin içe yönelik olduğu bu gününde zihnini boşaltmaya bakmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne eğitimle ilgili konulara odaklanarak başlayabilir, üzerinde çalıştığın projelerin detaylarını yakınlarınla paylaşabilirsin. Öğleden sonra arkadaşlarının planladığı bir organizasyona katılabilir, dostlarının desteğini alabilirsin. Hafta içi hoşlanmadığın olayları eleştirmen, çevrenle aranda gerginlik yaratabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kariyerinde değişim ve özgürlük peşinde koşabilir, birtakım planlarını gizli saklı yürütüyor olabilirsin. Gün içerisinde sorumluluklarını dağılmadan tamamlayabilir, iş bitirici davranabilirsin. Çok fazla çalışman iş hayatında takdirle karşılanıyor olsa da sağlığına ve ailene daha fazla vakit ayırmaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; uzun zamandır çalışıp, emek verdiğin eğitimi veya kariyerini tamamlamış, şu sıralarda kutlamasını yapıyor olabilirsin. Bundan sonra karşına çıkabilecek fırsatları senin için olumlu olacak şekilde organize etmenin yolunu bulmalısın. Yaratıcı yönünü ortaya çıkarmak için uygun bir dönemdesin

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ailen ile ilgili bir bilgi gün ışığına çıkabilir ve seni şaşırtabilir. Bu günlerde yaşayabileceğin sorunlara karşı dik ve sağlam durmaya çalışmalısın. Eğitim, yurtdışı seyahatleri veya kişisel bakımın için yapmış olduğun harcamalardan dolayı endişeli olabilir, ekonomik kaygılar duyabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay, sosyal ve uyumlu olmana imkân verirken, sen de sevdiklerine hizmet etmekten keyif alabilirsin. Sezgi ve duygularını öne çıkıyor olsa da grup ve topluluklar içerisinde mantığınla karar alabileceksin. Partnerinin detaycı tavırları seni huzursuz edebilir ancak uyumlu davranmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.