6 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Günü motivasyonumuz ve risk alma kapasitemiz yüksek olarak ve iyimser bir bakış açısıyla başlayacağız. Ancak akşam saatlerinde gökyüzünün gerilimli etkisi ilişki ve iş birliklerine olumsuz yansırken güç çekişmeleri ve hırslı davranışların gösterilmesine yol açabilir. Ayrıca, finansal konularda da sorunların yaşanması olası. Yüksek harcamalar yapabilir veya beklediğimiz ödemeleri almakla ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Sevgili Koç; bugün girişimlerde bulunmak, harekete geçmek ve kendini ifade etmek isteyebilirsin. Burcunda hareket etmekte olan Ay, günü enerjik ve yoğun geçirmene işaret edebilir. Yaşamına ve ilişkilerine dair girişimlerde bulunabilir, hayata bakış açını cesaretle açığa çıkarabilirsin.

Sevgili Boğa; gün içinde olayların kontrolünde olmaması ve kadersel gelişmesi seni zorlasa da cesaretini kaybetmeden harekete geçebilirsin. Finansal konularla ilgili risk almak isteyebilir, girişimlerde bulunabilirsin. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerini halletmek için karşına çıkan fırsatları kullanmanda fayda var.

Sevgili İkizler; bugün iyimser bir bakış açısıyla ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, içinde bulunduğun grup ve derneklerde liderlik mücadelesi verebilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerinde ani değişiklikler yapabilir, arkadaşlarınla bir araya gelerek sosyal ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; toplumsal alanda ön planda olacağın, becerilerini ve projelerini sunarak onaylanacağın bir gündesin. Çalışma ortamında risk alabilir, iş arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğini görebilirsin. Kariyerine dair olumlu gelişmeler olabilir, beklentilerinin karşılığını alabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün görüşlerini ifade ederken gösterdiğin cesaret başkalarının da dikkatini çekebilir. Romantik ilişkilerde taleplerini anlatabilir, risk içeren girişimlerde bulunabilirsin. Mahkeme, medya, yüksek eğitim ya da uzun yolculuklarla ilgili beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; finansal konularda risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapabilirsin. Kredi, vergi, sigorta ya da borçlarla ilgili sorunlarını çözmek üzere attığın adımların sonuçlarını almak için büyük bir efor sarf edebilir, ailenin desteğini arkana aldığın için risk almaktan korkmayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün ilişkilerde oldukça hareketli zaman geçirebilirsin. Eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle kuracağın iletişim enerjini yükselterek, güvenini artırabilir. Başkalarıyla ortak girişimlerde bulunarak, anlaşmalar ve kontratlar imzalayabilir, onların önderliğinde mücadeleye girişebilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik konularda cesaret ve hevesle girişimlerde bulunabilir hatta kontrolsüz risklere girebilirsin. Çalışma ortamında, üstlendiğin işlerde liderlik yapabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsin. Hem yeteneklerini hem de uzmanlığını kullanabileceğin fırsatlar önüne çıkabilir.

Sevgili Yay; bugün yaşamdan daha fazla keyif alabilir, kendini şımartabilir, heyecan duymanı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. Romantik ilişkilerde cesaret ve hevesle hareket edebilirsin. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda farklı bakış açıları geliştirebilir, çalışmaların karşılığında ödüllendirilebilirsin.

Sevgili Oğlak; aileye ve eve dair konularda cesaretle kararlar alabilir, hayatında bitiş ve başlangıçlara yol açacak adımlar atabilirsin. Bugün gelişen olaylar seni hem heveslendirecek hem de mücadele gücünü artıracaktır. Aile içi iletişimde liderlik görevini üstlenebilir, organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Kova; gün içinde gelişen olaylar seyahatlere çıkmanı, eğitimlere başlamanı gerektirebilir. Geleceğe dair hedeflerin için cesaret ve hevesle adımlar atabilir hatta gereğinden fazla risk üstlenebilirsin. Yoğun bir iletişim trafiği içinde arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatında değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsin. Yaşamındaki otoritelerin seni desteklemesiyle üstlendiğin işlerden daha fazla gelir elde edebilir, sosyal ortamlarda dikkatleri üstünde toplayabilir, birçok toplantıya katılabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir