6 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün geçmişte yaşanmış ve muallakta kalmış bir konu gündeme gelebilir. Yolculuklar, eğitim, akademik işler, vizyonumuzun gelişmesine katkısı olacak gelişmeler bizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hedeflediğimiz işlerle alakalı bize destek sağlayacak kişilerle karşılaşma ve tanışma şansımız olabilir. İyimserliğin ve olumlu düşüncelerin etkisinde kalarak hareket edebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün iyimserliğini ve cesaretini muhafaza ederek harekete geçebilirsin. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün olmasa da başladığın işleri tamamlayabilir, görüş ve düşüncelerini savunabilir, sosyal medyada kendini ifade edebilirsin. Girişimler için enerjin yüksek olsa da biraz daha sabırlı davranmanda yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yarın gerçekleşecek yeniay öncesi içinde bulunduğun finansal krizlerden çıkmak için fırsatlar bulabilirsin. Gelişmeler senin için sürpriz olsa da aldığın destekle cesaretini toplayarak harekete geçebilirsin. Girişimlerde bulunmak için istekli hissedebilirsin ancak yeni başlangıçlardan uzak durarak elindeki işleri tamamlamalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün eylemlerinde başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Tanıştığın kişiler sana başarılı olmanı sağlayacak kapıları açabilir, bu sayede yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Yarım kalan işlerini tamamlayabilir, sevdiklerinle iş birliklerine girebilirsin. Karşındakilerin iyimserliği ve neşesi sana da yansıyabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; çalışma ortamında üstünde çalıştığın projeleri tamamlamak için fırsatlar bulabilir, iş arkadaşlarınla ortak fikirler geliştirebilirsin. Kariyer hedeflerine varmak için yaptığın girişimleri sonuçlandırmaya yönelik harekete geçebilirsin. Sağlığınla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün karşına çıkan fırsatlar cesaretini toplamana yardımcı olacak, yeni bir döneme başlayacak enerjiyi bulabileceksin. Hayattan keyif alabileceğin, neşeli ve iyimser olabileceğin bir gündesin ancak biraz abartılı isteklerde bulunabilir, alışverişte ya da eğlence de aşırıya kaçabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günü evine ve ailene ayırabilir, enerjini temizlik, düzenleme gibi işler için harcayabilirsin. Hem iş hem de özel hayatında girişimlerde bulunmak için içinde istek hissetsen de yeni başlangıçlar yapmayı biraz daha ertelemelisin. Özellikle gayrimenkul ile ilgili alanlarda önüne yeni fırsatlar çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin çok hızlanabilir, aldığın haberler neşeni ve iyimserliğini toplamana yardımcı olabilir. Yakın çevrenin de desteğiyle fırsatlar yakalayabilir, başladığın işleri bitirecek enerjiyi ve cesareti kendinde bulabilirsin. Sosyal medya paylaşımları keyifli gelişmelere yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yazılı ve sözlü anlaşmalara varabilir, kariyerinle ilgili hedeflerini ifade edebilirsin. Ekonomik gelirlerini artırmak için girişimlerde bulunmak istesen bile uzun vadeli yatırımlar için biraz daha beklemelisin. Seni destekleyecek kişilerle bir araya gelebilir, bir sonra ki dönemi planlayabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hem ilişkilerde hem de yaşamını ilgilendiren konularda kararlar almak isteyeceğin bir dönemdesin. Aşk ilişkilerinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve karşına sana fırsatlar sunan kişiler çıkabilir. İyimserliğini koruyarak harekete geçebilir, yüksek enerjinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün üstünde çalıştığın projeleri tamamlayabilir ya da girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin. Duygusal olarak içine kapanabilir, bir yandan da yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bilinç altında seni rahatsız eden sorunlara çözüm bulabilir, inançların doğrultusunda hareket edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; arkadaşlarınla keyifli ve neşe dolu programlar yapabilirsin. Geleceğe dair hedeflerine odaklanmak istesen de ekonomik konulardaki beklentilerinin yüksek olması aşırıya kaçmana neden olabilir. İçinde bulunduğun sosyal gruplarla bir araya gelerek projeler üstünde çalışabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında ön planda olabileceğin bir gündesin. Kariyer hedeflerinle ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilir, eylemlerinin sana kazandırdığı ekonomik kazançları fark edebilirsin. Toplum önünde dikkatleri üstünde toplayabilir, neşen ve iyimserliğinle sosyal ortamında beğenilebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.