6 Ağustos Burç Yorumları

Son birkaç gündür olduğu gibi b sabah sa güne gergin başlayabiliriz. Programlarımızın değişmesi ya da ertelenmesi söz konusu olabilir, değişken koşullar bizi zorlayabilir. İlişkilerimizde ani gelişmeler yaşanması mümkün. Çevremizdeki insanların bize engel olduğu düşüncesine kapılabiliriz. Sabah saatlerini kendimize ayırmamızda, işlerimizi tamamlamamızda ve öğleden sonrayı mümkün olduğunca boş bırakmamızda yarar var. İkindi saatlerinde daha kendimizi daha özgür hissedebilir, sosyal ortamlarda bulunmak isteyebiliriz. Arkadaşlarımızla önceden planlanmamış aktivitelere katılmaktan keyif alabilir, entelektüel paylaşımlarda bulunabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatleri biraz gerilimli geçse bile öğleden sonra grup ve dernekler içinde yer alabilir, hedeflerine ulaşmak için harekete geçebilirsin. Bugün ideallerin ve geleceğe dair projelerin ön plana çıkabilir, arkadaşlarınla ve sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alabilirsin.

Sevgili Boğa; güne başlarken görüş ve düşüncelerinde ısrarcı davranman ya da sosyal medyadaki paylaşımların sana düşman kazandırabilir. Ancak ilerleyen saatlerde sosyal hayatında ilerlemeler yaşayabilir, ilkelerin doğrultusunda harekete geçebilirsin. Özgün ve orijinal düşünceler üreterek çözüm odaklı olabilirsin.

Sevgili İkizler; erken saatlerde kafan hâlâ finansal konularla yüklüyken sonrasında alacağın haberler keyfini yerine getirebilir, sevdiklerinle fikir alışverişine girebilirsin. Yurt dışı, yüksek eğitim ya da yayıncılıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilir, ilke ve ideallerin doğrultusunda düşüncelerini ifade edebilirsin.

Sevgili Yengeç; son günlerde yakın ilişkide olduğun kişilerin isteklerine uyum sağlamak seni zorlamış olabilir, sabah saatlerinde bu gerilim devam etse bile günün ilerleyen saatlerinde finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, ihtiyacın olan para kaynaklarına ulaşabilirsin.

Sevgili Aslan; çok çabalayıp, yorulduktan sonra artık işleri biraz da oluruna bırakmak isteyebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, bugün eylemlerinde başkalarının desteğine ihtiyaç duyacağına işaret etmekte. Yakın ilişkide olduğun kişilerin taleplerini yerine getirmek için çaba harcayabilirsin.

Sevgili Başak; sevdiklerin için yaptığın harcamalar bütçeni sandığından daha fazla zorlamış olabilir. Şimdi durumu toparlamak için daha düzenli olman ve daha çok çalışman gerekebilir. Kazancına ek olacak iş fırsatlarıyla karşılaşabilir, yapacağın fikir alışverişlerinden destek bulabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerini işlerini toparlayarak, evinin düzeniyle ilgilenerek geçirebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde aşk hayatında olumlu gelişmelerin olacağı, keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerinde taleplerini rahatça dile getirip, kendi isteklerin doğrultusunda hareket edebilirsin.

Sevgili Akrep; güne telefon başında başlayabilir, aksayan ya da ani değişikliğe uğrayan programını tekrar yoluna sokmaya ve yenilemeye çalışabilirsin. Hatta öğleden sonra dışarı çıkmaktan vazgeçip evine zaman ayırabilir, dostlarını ve sevdiklerini ağırlamaktan mutluluk duyabilirsin.

Sevgili Yay; sabah erken saatlerde aksamalar ve gerginlikler seni bunaltsa bile enerjini kaybetmeyecek ve günün geri kalanını keyif içinde geçirebileceksin. İletişim trafiğinin hızlanması, birçok sosyal organizasyona katılmanı gerektirebilir. Keyif alacağın yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Oğlak; isteklerin konusunda kararlı ve ısrarcı olman ailenle ilişkilerinin gerilmesine neden olabilir. Bir süre için durumu toparlamaya çalışabilir, eksiklerini gidermek için çaba sarf edebilirsin. Ancak öğle saatlerinde alternatifler üretebilir, sorunlara sıra dışı çözümler bulabilirsin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde canın hiçbir şey yapmak istemeyebilir, duyduğun yeni haberler canını sıkabilir. Ancak günün ikinci yarısında burcunda hareketlenen Ay, yaşamına dair hedeflerini gözden geçirmene ve girişimlerde bulunmana işaret edebilir.

Sevgili Balık; bugün için yaptığın planların bir anda aksaması kendini geriye çekmene yol açabilir. Biraz yalnız kalmaya ve içine dönmeye ihtiyacın olabilir. Duygusal bağının olduğu kişilerle derin paylaşımlara girebilir, gizli düşüncelerini ya da geleceğe dair hedeflerini anlatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.