6 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Hareketli geçecek bir haftaya başlıyoruz. Uzun süredir başımızı ağrıtan olaylara çözüm aramak için güzel bir gün. Kısa yolculuklar planlayabilir, eğitim ile ilgili konulara eğilebiliriz. Kararsız kalma ihtimalimiz yüksek olsa da yine de enerjimizi yüksek tutabiliriz.

Sevgili Koç; haftanın ilk gününde iletişim yönünden çok aktif olabilir ama işlerini düzene koymakta zorlanabilirsin.  Önemli bir konunun aniden gündeme gelmesi dikkatli çalışmalar yapmanı gerektirebilir, acele kararlar vermemelisin. Düşünmeden harekete geçmen maddi ve duygusal anlamda yorulmana neden olabilir.

Sevgili Boğa; kaçırdığın fırsatların arkasından üzülebileceğin bir gündesin. Ancak şu andan itibaren durumunu tekrar değerlendirmeli, gözlerini yeni fırsatlara çevirmelisin. Sana gelebilecek teklifleri değerlendirirken, gereksiz kibirden ve egodan uzak durmanda fayda var. Sende olmayana odaklanıp, hoşnut olmamak yerine, yeteneklerinin keyfini çıkarmalısın.

Sevgili İkizler; uzun zamandır çalışma temponun artmasıyla, hem çok fazla iş yapmak durumunda kalıyor, hem de ağır şartlarda çalışıyor olabilirsin. Başkalarından gelebilecek yardımları kabul ederek, hayatını dengeleyebilir, stres ve sağlık sorunlarından uzaklaşabilirsin. Fikirlerin konusunda abartılı olmamaya çalışmalısın.

Sevgili Yengeç; bu aralar yardım işleriyle uğraşman sana ve etrafındaki insanlara çok iyi gelecektir. Zihnini güvendiğin insanlara açman, harika tavsiyeler almanı sağlayabilir. Hissettiğin duygusal yıpranmayı olur olmadık konulara tepki vererek dışarı vurmamaya dikkat etmelisin. Bütçenin iyiliği açısından, stresini fazla harcama yaparak gidermemeye çalışmanda fayda var.

Sevgili Aslan; haftaya heyecanını artıran yeni bir girişim haberiyle başlayabilirsin. Orijinalliğini ve yaratıcılığını kullanabileceğin bu alanda bazı sorumluluklar üstlenmek zorunda kalacak olsan da bunu başarmaya hazırsın.  Kendine güvenin,  etrafındaki dostlarından yardım almanı kolaylaştıracaktır. Ailenle ilgili konularda üşengeçlikten kaçınmalı, daha aktif olmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; özellikle kariyerinde aldığın kararları uygulamakta zorlanabileceği, gereksiz riskler alarak yakın çevrenle aranı açabileceğin bir gündesin. Kariyerin ya da üzerinde çalıştığın projenle ilgili yeni bilgiler edinmek ya da bazı kurslara katılmak isteyebilirsin. Şu aralar hırsını içten içe yaşaman, sağlığını bozabilir dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; bu hafta özellikle harcamalarına dikkat etmen gerekebilir. Bilinçli ya da bilinçsiz yapacağın alışverişler ilerde ön göremediğin ekonomik zorluklar yaşamana neden olabilir. Yeni bir ilişki duygularını hareketlendirebileceği gibi eski bir dostunla da zaman geçirmen mümkün. Yurtdışı işlerinde ufak sorunlar olabilir.

Sevgili Akrep; güne her türlü konuyu abartmaya eğilimli olarak başlayabilirsin. Finansal konularla ilgili girişimlerin hız kazanırken, vergi, sigorta, miras ya da komisyonlarda yaşanan krizleri çözmek için harekete geçmek isteyebilirsin ayrıca bu alanlarda da kısa vadeli çözümler bulabilirsin. Fakat aileni ilgilendiren eski borçlar da yakanı bırakmayabilir.

Sevgili Yay; inisiyatifin dışında gelişen bir olayda zor bir karar vermek durumunda kalabilirsin. Vereceğin karar için gerekli araştırmayı yapmalı ya da bir uzmandan yardım almalısın. İşlerini ertelemekten vazgeçerek, kariyerini daha çok geliştirecek durumlara yönelmelisin. Şu aralar daha gerçekçi olmanda yarar var.

Sevgili Oğlak; çalışma koşullarındaki hareketlilik, kontrolsüz davranmana sebep olurken, verdiğin sözleri tutmanı da zorlaştırabilir. Seni üzen bir olayın halen etkisinde olabilir, duygusal ikilemler yaşayabilirsin. Finansal konularında seni zora sokabilecek girişimlerden uzak durmalı, beklentilerini normal sınırlar içinde tutmalı, yatırımlarında temkinli olmalısın.

Sevgili Kova; Etrafında olduklarını fark edemediğin çıkarcı insanların hedeflerine ulaşması için senin fikirlerini kullanmaları mümkün. Uyanık ve tetikte olmalı, haklı olduğun alanlarda kendini ve fikirlerini savunmalısın. Partnerinle sosyal ortamlarda zaman geçirebilir, önünüzdeki günlerin planlarını yapabilirsin. Tatil için gün sayıyor da olman mümkün.

Sevgili Balık; şu anda yaşadığın geçici gecikmelerin cesaretini kırmasına izin vermemeli, hedeflerine odaklanmaya devam etmelisin.  Hedeflerin doğrultusunda ilerlemeye devam ettikçe kendini daha özgüvenli ve cesaretli hissedebilirsin. Akşam saatlerinde aile içinde yaşanabilecek fikir ayrılıklarına dikkat etmelisin.  Zira kendini ve duygularını ifade etmen zorlaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.