5 Yılda Bir Hayatına Reset Atan Burçlar!

Kapat aç düzelir! Kanımızda var değil mi? Evdeki elektronik eşyalar bozulduğunda bile aynı tepkiyi vermiyor muyuz? Önce bir iki sarsıyor, ardından bir reset atıyor, sonra kaldığımız yerden hayatımıza devam ediyoruz. Evrenin işleyişi bu yönde herhalde! Peki ya sen? Arada bir sen de yenilenmek istiyor, her şeye yeniden başlamak istiyor musun? Yeni yollar deniyor, kafanı boşaltabiliyor musun? İşte düzenli olarak 5 yılda bir hayatına reset atan burçlar! Biraz sıkılgan, biraz başlarına buyruklar!

Yaylar!

Böyle savruk yaşayan bir burcun uzun süre aynı ortama bağlı kalması, hayatında değişiklikler yapmadan yaşaması pek mümkün bir olay değil. Özgürlüğüne düşkün Yaylar, keşif tutkusuyla hareket eder, biraz da bağlılıktan kaçarlar. Farklı kültürlere meraklı olması, yeniliğe açık yapısı hayatına reset atmasını destekler. Dün aynı masada kahve içtiğin bir kişiyken, bugün dünyanın öbür ucunda Aborjinlerle selfie atma potansiyeline sahipler.

İkizler!

Bu kadar sıkılgan birini daha tanıdığını sanmıyoruz. Aynı mekanda yarım saatten fazla duramayan İkizler, nasıl senelerce aynı evde otursun, liseden arkadaşlarıyla hala aynı ortamda bulunsun? Olacak iş değil! Değişimin baş temsilcisi İkizler burcu insanı, rutini sevmez, bir günü diğerine uymaz. Değil 5 yıl, 1 yıl bile hayatını resetlemeden yaşayamaz!

Akrepler!

Reset atmak Akrepler için hafif bir deyim kalır aslında. Plüto etkisindeki Akrep burcu değişimi değil, direkt dönüşümü simgeler. Yapılarında var yani, yaratılış biçimleri böyle. Krize yakın halleri, manipülatif ruh hali. Bir adım sonrasında kendini bir krizin içinde bulabiliyor. İşin içinden çıkmak için küllerinden doğmaya ihtiyaç duyuyor. Tamamen iç güdüsüyle davranıyor bir yerde! En az 5 senede bir de düzenli olarak hayatına format atıyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.