5 Temmuz Burç Yorumları

Güne oldukça kararsız ve uyumsuz bir ruh hali ile başlayabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde ilişkiler açısından olumsuz enerjiler altında olabiliriz. Önemli toplantıları ve görüşmeleri sabah saatlerinde yapmamak yerinde olur. Tepkilerimiz abartılı olabilir, ne istediğimizi tam olarak bilemeyebiliriz. Öğleden sonra bu olumsuz enerjiler dağılabilir, kendimizi daha iyimser ve neşeli hissedebiliriz. Olaylara daha pozitif bir gözle bakabiliriz. Günün enerjiler seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne hevesli ve risk almaya hazır başlayabilir, ümidini yitirmeden olaylara iyimser bir açıdan bakabilirsin. Vizyonunu genişletecek ilişkiler kurabilir, görüşlerini cesaretle paylaşabilirsin. Sosyal medyada fikir alışverişleri ya da atışmaları yaşayabilirsin. Önümüzdeki günlerde yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Boğa; ortaklı gelirler, eşin parası veya komisyon gibi finansal kazançlarınla ilgili girişimlerde bulunmaya hazır olabilirsin. Ticari faaliyetlerini sürdürmek ya da ödemelerini yapmak için paraya ihtiyacın olabilir. Yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kârlı iş birlikleri ve keyfi harcamalar artabilir.

Sevgili İkizler; Venüs’ün burcuna geçmesiyle birlikte, önümüzdeki günlerde fiziksel görünümüne daha çok dikkat edebilir ya da yeni ilişkiler geliştirebilirsin. Bugünlerde ise karşındakiler farkındalığını artırabilir, onların heveslendirmesiyle harekete geçebilir, hatta beklenti içine girebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün işinle ilgili konularda yaratıcı ve vizyoner bir bakış açısı geliştirebilir; ele aldığın görevleri hevesle sonuçlandırabilirsin. Birçok işi aynı anda yapabilecek enerjiye sahip olman çok çalışma getirebilir. Bu ay içinde gizli ilişkiler ve kulislerden fayda görebilirsin.

Sevgili Aslan; senin için keyifli ve hayat dolu bir süreç başlayabilir. Yeni dostluklar kurabilir, gruplar içinde yer alabilirsin. Bugün romantik ilişkilerde her şey yolunda gitse bile beklentilerin yüksek olduğundan tatmin olmayabilirsin. Risk içeren spekülatif kazançlar elde etmek için harekete geçebilirsin.

Sevgili Başak; ev, aile veya yerleşimle ilgili konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Yeni düzen kurmak için girişimlerde bulunabilirsin. Hem iş hem de özel yaşamınla ilgili gelişmeler senin beklentilerini karşılamasa bile aslında güzel fırsatlar getirebilir. Zaten iş ve sosyal hayatınla ilgili olumlu hareketlenmeler var.

Sevgili Terazi; iletişim trafiğinin yoğun olduğu bir gündesin. Gerçi sohbetler senin istediğin yönde ilerlemeyeceğinden biraz canın sıkılabilir fakat iyimserliğini yitirmeden güne devam edebilirsin. Önümüzdeki günlerde bol bol yolculuk yapabilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilirsin.

Sevgili Akrep; yeteneklerini kazanca çevirmek için karşına çıkan fırsatları hemen reddetme ancak riskleri de iyi hesaplayarak harekete geçmelisin. Gereksiz yere borç yükü altına girmemeli, harcamaları kontrol altına almalısın. Ortak gelirlerden ve iş birliklerinden yana şanslı olacağın bir dönemdesin.

Sevgili Yay; bugün Ay burcunda, Venüs ise karşıt burcunda hareket etmeye başlıyor. İlişkilere çok odaklanacağın bir süreçtesin. Sana vizyon kazandıracak ve farkındalığını artıracak kişilerle tanışabilirsin. Kendi isteklerinin peşinden hevesle giderken karşı tarafı da dikkate almalısın.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren yanlış anlaşıldığını ya da anlaşılmadığını düşünerek biraz içe kapanabilirsin. Önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunabileceğinden riskleri iyi hesaplamak için yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Çalışma ortamında yeni bir pozisyonun gündeme gelebileceği bir dönemdesin.

Sevgili Kova; gruplar içinde aktif ve katılımcı olacağın bir gündesin. Yabancılar, eğitim ve medyayı ilgilendiren konularda kendini geliştireceğin fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalısın ancak riskleri de göz önüne almalısın. Hayattan daha fazla keyif alacağın bir süreçte olabilirsin.

Sevgili Balık; iş yaşamın biraz yoğun olacağından keyiflerinden ödün vermen gerekebilir. Herkesi memnun ederek ilerlemen oldukça zor olacağından bugünlük ilişkilerini askıya alabilirsin. Önümüzdeki günlerde ev içinde tadilata girişebilir ya da gayrimenkullerle ilgili harekete geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.