5 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün bu ilk bölümünde geçtiğimiz günlerde yaşadığımız deneyimler neticesinde bir ders çıkarmak ve yeni bir bakış kazanmak olası. Bu saatler adeta kişisel gelişim, sosyal ilişkiler ve geleceğe dair kararlar adına fırsatlara açık olduğumuz saatler olabilir. Ay gün boyunca boşlukta ilerleyeceğinden yeni adım ve girişimler için elverişli koşullarda olmayacağız. Bu yüzden eksik kalan işler ve tamamlanması gerekenlerle zamanımızı doldurabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; içsel olarak yapmak istediğin ve sana manevi dinginlik sağlayacak bazı konular, günlük işlerinde aksaklık yaratabilir. Yaşam koşullarında arzu ettiğin durumları değiştirebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için gerekli güce sahipsin. Bugün, aile ile ilgili iç meselelere odaklanman gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kişisel çabaların her anlamda sonuç veriyor. Sosyal ilişkilerin önem kazandığı bir gündesin. Yeni kişiler tanıyabilir, belki de işi ve arkadaşlığı aynı anda yaşayabilirsin. Bu dönem içinde arzu ettiğin tüm konuları isteklerin doğrultusunda yeniden düzenlemeye ağırlık vermelisin. Ancak bugün gecikmeler ve istediklerinin olmaması gibi bir durum yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iletişim ve derin araştırma yönünü kullanarak birtakım konuları aydınlatman mümkün. Kendi fikir ve düşüncelerinde ısrarcı olabilirsin. Çevrendekileri ikna etme becerin de oldukça yüksek. Yakınlarından ve sevdiklerinden beklediğin anlayış ve hoşgörüyü rahatlıkla görebilirsin. Maddi bekleyişin sürebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; seni destekleyen ve seninle aynı düşüncelere sahip kişilerle özel çalışmalar yapman mümkün. Tutucu karakterinle tanındığın için, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacınla eski dostlarını şaşırtabilirsin. Biraz dinlenmek, kendinle ilgilenmek iyi bir fikir olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kısa süreli de olsa çevrenden biraz uzaklaşmak sana çok iyi gelebilir. Bu ara dış görünüşüne ufak tefek dokunuşlar yaptırmak isteyebilirsin. Ancak şu ara bu tarz değişimlerden memnun kalmayabilirsin. Bugün kendi iç dünyana dönmek ve düşüncelerinle baş başa kalmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; başlaması muhtemel hareketli bir dönemin ayak seslerini bugünden hissedebilirsin. Ailenle uzun zamandır üzerinde çalıştığın projeye hız verebilirsin veya ticari bir alana taşıyabilirsin. İhtiyacın olan ilgi ve desteği dostlarından alabilirsin hatta özgürlüğünü hatırlatacak bir sosyal gruba katılabilirsin. Ancak planlarının askıda kalma ihtimali var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ortamların aranan kişisi sen olabilirsin. Sana keyif verecek bir ilişkiye başlayabilirsin. Gruplar, dernekler ve ekip çalışmalarında pozitif gelişmeler yaşanabilir ve aşk hayatında beklentilerinin karşılanacağı gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde planladığın bazı konuları ertelemek durumda kalabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün isteklerinin sınırını biraz yüksek tutmak istiyor olabilirsin. Tecrübelerinin her konuda sana kılavuzluk ettiğini görmek rahatlamana yardımcı olacaktır. Eğer bir ilişkin yoksa sanatsal veya kültürel bir etkinlikte dikkatini çeken biriyle karşılaşman mümkün. Eğitimin için planladığın programı gözden geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün erken saatlerinde başlayan tempon, gün içinde ritmini kaybedecek. Bugün finans konularına ilgi gösterebilir ve enerjini maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayırabilirsin. Karşındaki kişileri olumlu bir şekilde etkilemen mümkün. Amaçsız yaşamayı sevmediğinden yeni hedeflere ve yaratıcılık gerektiren işlere yönelebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yapmayı planladığın işlerinin üstesinden gelebilmek için fikir ya da strateji geliştirebilir, şu sıralar düşük olan motivasyonunu yükseltebilirsin. Yakınlarınla arandaki birtakım konular çabuk sinirlenmene neden olurken açık sözlü konuşmalar yapmaktan çekinmeyeceksin. Gün genelinde borç almak veya vermek konusunda aradığın desteği bulamayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birlikte vakit geçirmekten hoşlandığın kişilerle bir araya gelebileceğin bir gün. Zira günlük rutinlerinde oluşabilecek aksaklıklar nedeniyle kendini hep yeni bir plan yaparken bulacaksın. Bulunduğun ortamın huzurunu sağlamak adına, bazı konularda girişimlerini ön plana çıkarmalısın. Menfaatlerini göz önünde bulundurmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde ani gelişmeler ortaya çıkabilir. İlişkilerine daha romantik yaklaşman gibi bir durum da söz konusu olabilir. Sorumluluk alanlarında yeni bir başlangıç yapma isteğinin ortaya çıkabileceği bir gündesin ancak eyleme geçme arzun sadece bir düşünce olarak kalabilir. Yeni başlangıç yapmak adına doğru bir günde değilsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.