5 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Duygularımızın coşacağı, beklentilerimizin ve arzularımızın artacağı bir gündeyiz. Her zamankinden daha hassas hissedebilir, tepkilerimizi daha farklı boyutlarda gösterebiliriz. Bu nedenle çevremizle iletişim problemleri yaşayabilir, yanlış anlaşılmalara kapı açabiliriz.

Sevgili Koç; güne özgüvenli başlayabilir, cesaretle yeni girişimler başlatabilirsin. Kişisel istek ve arzularını ön planda tutsan da kariyer hayatındaki sorumlu tavrın, elindeki işleri bir an önce bitirmeni sağlayabilir. Bütçenle ilgili beklediğin olumlu gelişmeler; eşin ya da ortağının gelirlerindeki artışla mümkün olabilir.

Sevgili Boğa; bugün içten içe duyduğun endişe, işlerini sessiz ve derinden yürütmene neden olurken, ticari işlerinde sabırlı olmanı, inatçı tavrını ve duygusal saplantılarını bir kenara bırakmanı gerektirebilir. Yakınlarına karşı sadakatli, sevecen ve iyimser davranışların, seni sevilen ve özlenen biri haline getirebilir.

Sevgili İkizler; yeni edindiğin kazançlarınla, ekonomik konularınla ilgili araştırma içerisine girebilir, gelirini daha stabil hale getirme fırsatı bulabilirsin. Bu günlerde kendine olan inancının yükselmesiyle, inandığın yoldan vazgeçmeyebilirsin, ancak sosyal çevrenden gelebilecek tepkilere de açık olmalısın.

Sevgili Yengeç; egonun ön planda olmasıyla, karşındaki kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilir, her söylenen fikri reddedebilirsin. Üstlerinden gelebilecek baskı da kendini ifade etmeni güçleştirebilir. Hayatın zevkli ve keyifli yanlarını deneyimlemek içinde oldukça uygun bir gündesin, bu fırsatı kaçırmamalısın.

Sevgili Aslan; günlük işlerindeki sorumluluklarını içselleştirmen, pratik çözümler bulmanı engellerken, zamanını da boşa harcamana sebep olabilir. Öte yandan ilişkilerinde ve ailevi değerlerinde maddi ve manevi aradığın desteği, sevgiyi kolaylıkla bulabilir, sevdiklerinle ilgili konularda sen de uzlaşmacı bir tavır benimseyebilirsin.

Sevgili Başak; ilişkilerinde ya da finansal konunda ters giden durumlara odaklanabilir, hızlı çözüm yolları bulmak istesen de spontane gelişen bir konu nedeniyle ummadık engellerle karşılaşabilirsin. Kendini gösterip, kanıtlayabileceğin değişik projelerde fikir sahibi olabilir, sosyal medya üzerinden kazançlar sağlayabilirsin.

Sevgili Terazi; depresif kişi ve ortamlardan uzak durmanın çok faydasını görebilirsin. Zira, yakınlarının tartışmalarına şahit olabilir, ortamı yumuşatmak görevini üstlenmek zorunda kalıp kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin. Bugün olabildiğince kariyer ve kazançlarına yönelmeli, yeteneklerini gösterme çabası içinde olmalısın. Yorulsan da pişman olmayacaksın.

Sevgili Akrep; farklı kültür ve sosyal sınıftan insanlarla bir araya gelerek konuştuğun, fikir alışverişlerinde bulunduğun ve yaratıcılığınla fark yarattığın bir gün olabilir. Dış dünyaya kendini güçlü ve cesaretli bir şekilde ifade etmeye çalışırken, yakın dostlarının sürekli problem çıkartıp şikayetçi olmaları, seni gergin ve huzursuz hissettirebilir.

Sevgili Yay; romantik ilişkilerinde ve dostlarınla yapacağın sohbetlerde ortak fikirlerde buluşup, keyifli planlar yapabilirsin. Fakat planlarının maddiyat kısmını dikkate aldığında çok da özgür olamadığını fark etmen demoralize olmana neden olabilir. Kriz durumlarında gösterebileceğin sabırla çevrenden destek bulman mümkün.

Sevgili Oğlak; her ne kadar karşındaki insanların hal ve durumlarına karşı uyumlu olmaya çalışıyor olsan da söylemlerindeki otoriterlikten taviz vermek istemeyebilirsin. Evlilik planları içinde olan Oğlaklar; işlerini keyifle ve kolaylıkla yapabilecekleri ya da sorunları çözüme ulaştırabilecekleri bir dönemdeler.

Sevgili Kova; öncülük ettiğin bir projede yaşayabileceğin teknolojik sorunlar; elindeki işi zamanında yetiştirememene neden olabileceği gibi, kendini duygusal baskı altında hissetmene de sebep olabilir. Otorite konumundaki insanlardan ya da çalışma arkadaşlarından gelen desteklerle hem sorununa çözüm bulabilir hem de psikolojini düzeltebilirsin.

Sevgili Balık; yapılması gereken işlerinin artmasıyla, tempon yükselebilir, üzerindeki baskı duygu durumunda dalgalanmalara ya da vereceğin kararlarda değişim yapmana sebep olabilir. Yurtdışına gitmek veya istediğin bir eğitimi almakla ilgili düşüncelerini sık sık gündemine taşıyabilir, sevdiklerinin fikirlerini alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.