5 Şubat Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün bizi bekliyor. Dinlenmek istesek de iletişim trafiğimiz buna izin vermeyecek. Arkadaşlarımızla plan yapabilir, sevdiğimiz insanlarla birlikte keyifli vakit geçirebiliriz. Sinemaya gitmek, sergi ya da müze gezmek ve kısa gezilere çıkmak için çok uygun bir gün. Eğlenceli ortamlarda bulunabiliriz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren iletişim trafiğin hızlanabilir, günü dinlenerek geçirmek istemene rağmen telefonlar susmak bilmeyebilir. Yakın çevrenle bir araya gelebilir, anlık kararlarla harekete geçebilirsin. Şehir içinde kısa yolculuklara çıkarak, açık havada zaman geçirebilirsin.Sevgili Boğa; güne yakın zamanda attığın adımların maddi tarafını düşünerek başlayabilirsin. Özellikle sabah saatlerinde olayların kontrolü sende olmasa da gelen teklifleri geri çevirmeyerek sosyal ortamlarda bulunabilir ya da ihtiyaçlarını gidermek için alışverişe çıkabilirsin.

Sevgili İkizler; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, önümüzdeki birkaç gün hareketli ve yoğun bir tempoda olacağına işaret etmekte. Bugün içinde bulunduğun grupların ve arkadaşların heveslendirmesiyle kendine program yapabilir, sevdiklerinle zaman geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde evden çıkmaya pek niyetin olmayabilir ama sosyal ortamının hareketliliği yalnız kalmana izin vermeyebilir. Gerçi yapılan programa uyum sağlamakta kararsız kalsan da sonunda heveslenip sende ortama ayak uydurabilirsin. Enerjin düşük olduğundan dinlenmeye de zaman ayırmalısın.

Sevgili Aslan; bugün çok hareketli ve enerjik olabilir, arkadaşlarınla ve sevdiklerinle yaptığın organizasyonlara uyarak kalabalıklar içinde olabilirsin. Tüm gün keyif alacağın konularla uğraşabilir, çocuklarla zaman geçirebilirsin. Sosyal ortamlarda bulunurken bir yandan da görüşlerini ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; güne hızlı bir başlangıç yapabilir, koşturma içinde olabilirsin. Bugün geri planda kalmayı başaramayacak, her alanda göz önünde olacaksın. Hem iletişim trafiğin hem de sosyal ortamın çok hareketli olabilir. Keyiflerin ve sevdiklerin için harcama yapabilir, bütçenin dışına çıkabilirsin.

Sevgili Terazi; iletişim trafiğinin yoğunluğu karar almanı da zorlaştırabilir, gün içinde yaptığın programlara yetişmekte zorlanabilirsin. Yakın ilişki de bulunduğun kişilerin heveslendirmesi ve cesaretlendirmesiyle harekete geçebilir, ani ve planlanmamış yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Akrep; herkes dinlenirken sen çalışmak zorunda kalabilir, ani gelişen iş programından dolayı dinlenmeye fırsat bulamayabilirsin. Çalışma ortamından gelen fırsatlar finansal işbirlikleri için cesaretle harekete geçmeni sağlayabilir. Şartların değişkenliği duygusal krizlere neden olabilir.

Sevgili Yay; bugün tek başına hareket etmekte zorlanabilir, karşındakilerle beraber ortak adımlar atabilirsin. Sevdiklerinin heveslendirmesi ve iş birliği içinde olman cesaret göstererek risk almanı sağlayabilir. Açık havada bulunmak, yürüyüş yapmak ve sosyalleşmek günü güzel geçirmeni sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; zamanını evde ama çalışarak geçirebilirsin. Bugün işlerini tamamlamak, dolaplarını düzenlemek ya da kişisel bakımınla ilgilenmek isteyebilirsin. Akraba ziyaretlerine gidebilir ya da aile fertlerini evinde ağırlayabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle iletişim trafiğin hızlanabilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde alacağın haberler seni heveslendirebilir, cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Fikir alış verişleri ve entelektüel faaliyetler seni mutlu edebilir, sosyal medyadan gelişen ilişkiler hayatına renk katabilir. Yaşamına keyif katacak yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Balık; ev ve aile hayatında hareketlilik yaşanabilir, taşınma, tadilat ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar alabilirsin. Ekonomik konularla ilgili cesur adımlar atabilirsin. Günü evde geçirmek ve dinlenmek istesen de misafir ağırlaman gerekebilir, ebeveynlerinle ilgilenebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.